Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Spiral hiç düşünmedim ama çocuğu olmayan birine genelde tercih etmediklerini biliyorum. Hani adet düzensizliği vs varmış ya. En uygunu doğum kontrol hapları olurdu gibime geliyor. Hem korunuyorsun + hem tedavi oluyorsun.
Diyelim ki spiral önerildi ve takıldı, %100 koruyor dememiştir. Hiç bir yönteme %100 denmez çünkü. Biraz sallamasyonlar var.

Konu gerçek dışı diye düşünüyorum

Part time maasiyla kira fatura vs ödeyebiliyosun yani. Bu devirde imkansiz gibi bir sey bu erkek arkadasin yardim ediyodu sanırım
Evet bana maddi anlamda yardımı oldu ben onun için devletyurdundan eve çıktım kira elektrik fatura hepsini o ödüyordu ben de kişisel masraflarımı kendim karşılıyordum yurttan çıkmam için çok ısrar etti ayrı bir evimiz olsun daha rahat oluruz diye

Hastalığım yok şuan sadece hamile kaldım doktor bana %100 koruyor bu yöntem dedi

Uydurmayın lütfen. Hiç bir doktor %100 koruyor cümlesini kurmaz. Hamile olduğunuzu da bal gibi biliyordunuz. Anladığım kadarıyla adamın zaten 4 çocuğu var ve çocuk istemiyor. hamileliğinizi öğrendiğinde de size zorla aldirtacaktı sizde doğurmak istediğiniz için bunu gizlediniz ondan. senaryo bu

Tabi ki ikimizde çocuk istemiyorduk çocuk istesek spiral mi taktırırdık sadece o değil ben de istemezdim çocuk ve evet adamın 4 çocuğu olmasına karşılık adam EVLİİİİİ

E adamı hani bekar sanıyordun onun evine çıksaydın, neden metres gibi ayrı ev açtırdın? Normalde kimin bekar evi varsa flörtü onun evine yerleşir
Maddiyat gözünü boyamış ondan baban yaşında adamın sözünden çıkmamışsın. Yazık etmişsin hayatına

Doğur evlatlık ver diyenleri hayretle okudum ne demek evlatlık ver o masum bebeğin suçu neki omzuna böyle ağır bir travma yükleyecek… konu sahibi evet bi kazayla olmuş ama artık olan olmuş babasına mutlaka haber vermelisin ama lütfen o masum bebeğe kıyma

Bi dr 4 Ay her gün regl olduğum zamanlar oluyor demiş. Her gün kanaması olsa yere yapışır kalkamaz demir eksikliginden

Önce sakin olacaksınız.Ciddi bir olayla karşı karşıyasınız. Bunu tek başınıza çözmeyeceksiniz sizi kandıran adam bu sorumluluğu alacak aldıracaksınız.
Bu saatten sonra bebeği aldırma imkanınız yok bunu zaten gittiğiniz sağlık yerleri söylemiş.Bunu kapatın bu bebek doğacak o da sizin çocuğunuz.
Bu adama ulaşacak bunu söyleyecek ve ne yapacağınıza birlikte karar vereceksiniz.Şayet kaçıyor ise bunu hukuk yoluyla çözeceğinizi haber vereceksiniz.4 çocuklu adam 19 yaşında bir genci kandırırken sorumluluğu da almayı bilecek.
Şu aşamada sakin olup imkanınız varsa bir psik dr dan yardım isteyin .Sakinleşmek ve bebeği kabullenmek açısından sizin desteğe ihtiyacınız var o yüzden bu önerim.
Sonra bu konuda uzman bir aile avukatı bulacak ondan da hukuki destek alacaksınız.O size bundan sonrası için yol haritası çizer diye düşünüyorum.
Şayet avukat için maddi imkanım yok derseniz bulunduğunuz ilde Baro vardır mutlaka oraya gidin onların kadın destek avukatları vardır size destek olurlar.
Büyüğünüz olarak size aklıma gelen öneriler bunlar.
Son olarak asla eğitimi yarım bırakmayın gerekirse ara verin doğum bitene kadar ama bitirin ve mesleğinizi elinize alın.Sizin yapacağınız en önemli iş mutlaka okulu bitirip meslek sahibi olmanız.
Son olarak elbette asla o adamın 2.eşi vb olmayacaksınız çocuk için bile.Sadece sorumluluklarını aldıracaksınız ona o kadar.

Konu sahibi çok acımasızca olacak ve gunahi boynuna. Ama şimdi gidip şikayetçi olursan bana tecavuz etti tecavhz çocuğunu istemiyorum dersen çocuk savcılık tarafından emirle hastanede alınır. Davanın sonucu beklenmez. Ama tabi bu bir iftira olacaktır sen bilirsin

Bana annesi ve babasıyla yaşadığını söylüyordu zaten ben yurtta kaldığım için istediimiz saatlerde buluşamıyorduk vakit geçiremiyorduk yurttan çık ayrı ev tutalım dedi

Evi yok barkı yok, işi gücü yok. Bebeği sırtına alıp dilenmeye mi gitsin?

implant dediğiniz şey ne oluyor tam olarak ? ben spiral taktırdım ve hamile kaldım

Ablacim Nexplanon spiral degil deri alti implanti, bende de var yaklasik 2 senedir ve bir kaza yasamadim. Ama taktirdigin ilk ay ek koruma gerekiyordu hemen korumaya baslamaz cunku, ek koruma kullanmadiginiz icin hamile kalmis olabilir misin?

Su an yapacak cok bir seyin yok benim yasadigim ulkede ve bazi ulkelerde 24.haftaya kadar kurtaj serbest ama yurtdisina cikip bu islemi yaptirabilecek maddi gucun oldugunu sanmiyorum. Bebegi dogur, devlet korumasina teslim et, o arada babalik davasi ac ki DNA testiyle baba bebegi tanimak zorunda kalsin ve nufusuna alsin. Okulunu bitirip kendini toparlayinca cocugunu yanina alir, nafaka davasi acarsin babasina.

Bana annesi ve babasıyla yaşadığını söylüyordu zaten ben yurtta kaldığım için istediimiz saatlerde buluşamıyorduk vakit geçiremiyorduk yurttan çık ayrı ev tutalım dedi
Kendi ayrı ev tutsaymış kaç yaşında zengin adam ana babasıyla yaşar mı? Bu yalana kim inanır. Kendi parası olan 30+ kimse ailesiyle oturmaz.

Gerekirse çalışacak bir şekilde bakacak böyle saçmalıkmı var ya ne güzel doğur at sizin çocuk psikolojisinden haberiniz var mı ??
Sizin gibi hayal dünyasında yaşadığımdan olabilir.19 yaşında diploma yok, meslek yok, ev bark yok, kucağında yeni doğan var ama arkasında hiç kimse yok. ne iş yapsın mesela?

Son düzenleme:
O günahsız çocuğun ne suçu var ayrıca nasıl 4.5 aylık olupta hiç anlamazsın mide bulantısı kilo alımı vs varken .seviştiğiniz adamları iyi araştırın sonra böyle ahlanıp vahlanırsınız.bazı zihniyetleri anlamıyorum gerçekten.

Bi dr 4 Ay her gün regl olduğum zamanlar oluyor demiş. Her gün kanaması olsa yere yapışır kalkamaz demir eksikliginden
Mümkün değil ya. Mutlaka kadın doğuma giderdi dört ay kanamaya. Kadın doğumcuya zaten implant için gittiğinde düzensizlikten bahsetmiştir. Doktor zaten o durumda tedaviye yönelir implant yapmaz. Bariz sallama insanlar da sahipsiz yazık diye üzüldü ama sahipsiz de olsa üniversite kazanan kız randevu aşıp jinekologa gidemez mi dört ay kanamaya.

Kendi ayrı ev tutsaymış kaç yaşında zengin adam ana babasıyla yaşar mı? Bu yalana kim inanır. Kendi parası olan 30+ kimse ailesiyle oturmaz.

annesi ve babasıyla kaldığını gösterdiği ev baya büyük geniş müstakil bir evdi. onun boşanmış çocuklu bir kardeşi vardı oda o evde yaşıyordu öyle anlatmıştı çünkü ev baya büyüktü bahçesi bile

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…