Evlenmek istiyorum

atlikarincalikiz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2023
32
1
25
24 yaşındayım artık bende evlenip yuva kurmak istiyorum ama hiç konuştuğum görüştüğüm biri yok. Bakireliğimi de kaybettim zaten bu yüzden 1-0 yenik hissediyorum kendimi diğer kız arkadaşlarıma göre. 10 erkekten 8 i istemiyor çünkü. Geleceğim konusunda sürekli kaygılıyım ne yapacağımı bilmiyorum birini sevip bu yüzden terk etmesinden korkuyorum

10 erkekten 8 i istemiyor çünkü.
Bu istatistik hangi kaynaktan???
Siz kendinizi "bakirelik" denen şeye yenik hissediyorsanız, karşınıza çıkanlara da bu ezikliği zaten hep hissettirirsiniz. Yaşadığımız yıl 2023. Gencecik insansınız, bol bol okuyun, gezin görün, kendinizi geliştirin, hayatınızı yaşayın, kendi değerinizi bi öğrenin önce.

Siz bir zardan ibaret değilsiniz.

Sen önce kendi kafa yapını tedavi ettir , hastalıklı düşüncelerini düzelttir. Sonra ilişki kovalarsın
Ama haksız mıyım sonuçta evleneceğim erkek beni kabul etmezse evde kalcam her türlü ister istemez karşı tarafa da bağlı biraz bu olay , o zaman neden yaşadın diceksin inan ki kazayla oldu isteyerek yapsam sorun etmem zaten

Ama haksız mıyım sonuçta evleneceğim erkek beni kabul etmezse evde kalcam her türlü ister istemez karşı tarafa da bağlı biraz bu olay , o zaman neden yaşadın diceksin inan ki kazayla oldu isteyerek yapsam sorun etmem zaten
Evde kalmak ne demek? Evlenmeyi ve evlendiğiniz insanı sizin tercih etmeniz gerekmiyor mu? Kendinize defolu muamelesi yapmayın. Evlenmek kolay, evlilik sürdürmek ve doğru insanı bulmak zor. Kafa yapınız değiştirmenizi öneririm. 24 yaşında evlilik derdine düşmek te mantıklı değil.

Samimi şekilde evleneceğin kişiye anlatırsın.Erkekler çok mu iyi sanki.Evlenmeden her önüne gelenle yatıp bakire arıyorlar.

Sen kendine bunu yapıyorsan erkekler neler yapmaz. Ne yasadiysan yaşadın kendine saygın olsun. Dik dur,özgüvenli ol. Bakire değilsin diye ezik olmak zorunda değilsin.

X