Evlenme yaşınız.

bence ideal evlilik yası 25-30. üniversite bitmeli, calışmaya baslanmalı.

bir bayan için ekonomik özgürlük her seyden önemli.

o yuzden işe baslamadan evlenmeyi düşünmüyorum a.s.

ben 20 yaşımdayım ve 1 aylık evliyim. tic. mezunu olduğum için 2 yıllık okudum, bu sene bitiyo ve açıktan 4'e tamamlıcam; okul konusu tamamdır yani. çok güzel bi işim de var çalışıyorum :-) iyi ki evlenişim, hiç bi engelim yok çok şükür :sm_cool:

22 yaşında evlendim memnunumda bir sorun yok benim için....keşke daha önce tanışsaymışızda üniversite biter bitmez 21 yaşında evlenseydim:KK70:

25 yaşında evlenmeme rağmen erken olduğunu düşünüyorum

21 yaşında evlendim
bilseydim evliliğin bu kadar güzel olduğunu daha önce evlenirdim
eşin çok önemli bence

ben bu sen eevlendimmm 22 yaşındayım çok da memnunum Allah a şükürrhihoyyytkaydirigubbakcemile2

Merhaba. Ben 19 yaşımda evlendim. Şu anda 26 yaşındayım ve 2 çocuk annesiyim. Erken evlendiğime pişmanım eğerki evlenmemiş olsaydım şuan yani 26 yaşında evlenmeyi tercih ederdim. Evliliğin insanı yaşlandırdığını düşünüyorum. Ne kadar geç bence o kadar iyi.

Kismet olursa 25imle evlenecegim..! Erken bir yasmi gecmi bilmiyorum...gerci suan bile evlilikten korktugumu düsünürsem...hic bir yas benim icin evlilik yapmaya müsait degil sanirim..kafamçokkarıştı

Aslinda kadinlarin isi zor...hem tahsil yapalim diyorlar, bir kiyidanda aile kurma hazirliklari..kolay degi hepsi bir arada..! Cocuk planlamasinida düsünürsek bizim vaktimiz aslinda cok kisitli...:nazar:

Kizzzlarrrrr....kolay gelsin....daha cok isimiz var...:jeyyar:

herseyin HAYIRLISI..!!

:nazar::nazar::nazar::nazar:

16 yaşında evlendim 17 yaşında anne oldum büyük kızım 17 yaşında küçük kızım 5 yaşında. çok ezildim eşimin ailesi tarafından şimdi kızlarımın asla ve asla küçük yaşta evlendirmem neyin ne olduğunu bilsinler .tabiki büyük konuşmamak lazım ama içimden gelen bu .benneyaptımki kendilerini ne eşlerine nede eşlerinin ailelelerine ezdirmesinler tabiki saygı çercevesinde .bunu yaşayan bilir kimse küçük evlenmesin benim bir anne olarak düşüncem bu yasakkelimeyasakkelimeyasakkelime

23 yaşında evlendim.en ideali kendini ne zaman hazır hissettiğin ve doğru insanı bulduğuna inandığın yaştır.:icecream:

ben 21 yaşımda evlendim
şimdi 22 yim
ama keşke hiç evlenmeseydim bekarlık kesinlikle daha güzel

bende 23 yaşında evlendim iyi zamanlama diyorum idaelde bence ama çocuk için geç kaldık 30 yaşımda anne olacağım allah nasip ederse..........

ama bir bayanın evlenme yaşı 23-30 olması lazım ..........

16 ya yeni girmiştim ewlendım 20 yasında anne oldum eşimden yana hıcbır pişmanlığım olmadı şükür Dünyaya tekrar gelsem yıne onunla ewlenırdım kaydirigubbakcemile2:eek:

Bende 22 yaşımda evlendim sanki koca kaçıyor gibi keşke bekleseydim biraz daha keşkeeeeee..Şu an 27 yaşındayım şimdiki aklım olsaydı 28 yada 29 gibi evlenirdim...

evli hanımlar evlendiğnz yaşdan memnunmusunuz?keşke daha erken evlenseydim diyenlerdenmisinz?yoksa iyiki biraz geç evlenmişim diyenlerdenmisnz?sizce bayanlar için evlilik yaşı kaç olmalı?:nazar:

ben 25 yaşında evlendim
hayatı yaşayayım derken geç kalanlardanım
belkide dünyalar iyisi bi eşim var ondan bana geç evlendim gibi geliyor
keşke onu daha erken tanısaydım ve daha çok yaşasaydım onua.s.

X