Evlenme yaşınız.

ben 16 Yasimda Evlendim
Suan Uc Yillik Evliyim
Bebisimizin Yolunu Gozluyoruz

ben 19 yaşında evlendim.çok mutluyum.yapmak istediklerimi eşimle beraber yapıyoruz.ama eşler mutlaka büyük olmalı..
bence önemli olan anlaşmak..
ve bence en uygun yaş kendini hazır hissettiğin yaştır.

ben 22 yaşında evlendim iyikide daha erken evlenmemişim
bence bir bayan için 20 den sonrası idael evlilk için

ooo maşallah erken evlenenler baya cok ama önemli olan erken olması değil mutlu olunması ...inşallah herkes çok mutu olur

bende 18 yaşında evlendim çooooooook mutluyum 14 ve 5 yaşlarında iki oğlum var

16 yaşında evlendim ama kızımın küçük evlenmesine karşı çıkarım...çok saftım ve çok ezildim ...aklıma gelmesin şimdi

okuduğum için 26 da evlendim.ama okumasam 20,21 bence iyi.18 de olabilir.çünki,bir an önce çocuklarını büyütüp daha rahat bi hayata geçiyosun erken evlenince.yaş ilerledikçe bi de okudusan çocuk mu kariyer mi arasında kalıyosun.4 yaşına kadar mecbur kalmadıkça çoğundan ayrılmak doğru değil bence.çocuk da yaparım kariyer de diyenlere katılmıyorum ben.en güzeli bir an önce yapacağını yapıp iş hayatına atılmak

ben 27 yaşında evlendim 26 yaşında nişanlandık okul iş derken ancak oldu iyi de oldu tam zamanıydıı

19 yaşında evlendim .... şuan 22 yine kocacımla evlenseydim ama biraz daha geç iyi olurdu:):)

bende 17 yasimda evlendim hamile kaldim 18 de kucagima aldim oglumu:asigim:
simdi ikinciye hamileyim ama
tabi evlenme yasi bence ideal yas olarak 23 ile 25 iyi bence şakkıdı

19 umunda evlendim şu an 21 yaşındayım bi bebeğim var evlilikten bir derdim yokta eşim asker yanarım yanarım ona yanarım keşke askerden gelince alsaydı benisenağlama

26 yasında evlendım.çok ıdeal bır yas oldugunu dusunyorum canlar:smiley-cool:sırnaşık şey

23 yaşımda evlendim ideal bir yaş olduğunu düşünüyorum 20-28 arası uygun ama en önemlisi kendini hazır hissettiğin sorumluluk alabileceğini düşündüğün zamandır buda kişiden kişiye değişir bence.

bende 26 da evlendım bence 24 -25 olsa daha ıyı sanırım....

ben 23,5 yasındaydım evlendıgımde ıyıkı de oyle olmus cok memnunum gercı 4 sene nısanlı bekledım:)
bence en ıdeal yas 23-25 arası cunkı 25ten sonra gozunuze cocuk yapmak zor gelebılır...

X