Evleneceğim kişi hpv

Dunyada HIV azalırken biz de arttı mesela son 6 yılda. Çünkü eğitimsiz cahil hatta erkek çocuk sevdalısı birçok manyağı ülkeye aldik.
Bir ara uyuz salgını vardı hatta ülkede. Sebep belli... neyse
Konu sahibi siz test yaptırın önce. Aldatılmış olabilirsiniz. Öyle hamamda taşa oturdum falan hikaye onlar.
Aklıma şey geldi,hamama gittim daha önce yıkanan bir adamın spermi kalmıştı ve ben hamile kaldım diye yazan kadın🙈

Ya nasıl bu kadar körü körüne inanabiliyorsunuz aldatışmadığınıza? Hee aynen inşaat işçileri arasında da çok popüler bir hastalıktı HPV zaten 🙄 kendinizi kandırmak istiyorsanız kandırın. Illa evleneceğim diyorsan doktora git bir kadın doğuma gerekli tedbirleri söylesin sana.
Eşim/sevgilim asla aldatmaz diyenleri hiç bir zaman anlamıcam.Eşimle 7 senelik beraberliğimiz var aldatmaz diyemem,evet güveniyorum o ayrı ama net dille konuşmak ne bileyim…

6 yıldır birliktesiniz ama hiç beraber olmadınız, nişanlınızın da başka biriyle beraber olmadığını söylüyorsunuz ve de bundan çok eminsiniz. Hanımefendi siz belki 6 yıl birlikte olmadan durabilirsiniz ama erkekler eğer farklı bir sorun yoksa mümkün değil 6 yıl duramaz. Konuya bir de buradan bakın bence:)

Aldatıldığınızı düşünüyorum. Ayrıca aldatmak sadece karşı cins ile olmuyor, size geç söyleyerek de aldatmış sizi. Gizlemiş, saklamış böylesine ciddi bir durumu.

Ben olsam ayrılırdım böyle bir durumda ama size ayrılın diyemem, en azından düğün tarihini erteleyin.

Son düzenleme:
arkadaşlar, bir gün öncesi nişanlım bana hpv 6 olduğunu ve tedavi gördüğünü söyledi şok oldum elim ayağım boşaldı birden. Kendisi 2 ay önce öğrenmiş ve bana bunu yeni söylüyor gerçekten çok sinirli ve üzgünüm söylediği gibi hemen aşımızı yaptıralım dedi. Çalıştığı yerde çok fazla yabancı inşaat işçileri var ortak alanlardan bulaştığını söyledi (daha önce bir ilişki yaşamadı 6yıldır birlikteyiz). Ki inanıyorum sorun yok bu konuda. Benim üzüldüğüm kısım bana öğrendiği gibi söylemediği çünkü ona göre hemen aşıları erkenden olurdum. Öğrendiğim gün gittik 1.doz aşı (gardasil 9)olduk. Daha önce bir birliktelik yaşamadık düğünümüze 2aydan daha az bir zaman kaldı düğünden vazgeçmeyi bile düşündüm çünkü çok üzüldüm bana hemen söylememesine. O günün gelmesinden bana bulaşmasından çok korkuyorum, ilk ilişkim olacak. Genital hastalıklardan çok korkan ve aşırı derece de dikkat eden biriyim dışarda bile asla wc kullanmam. Genital bölgesinde siğil varmış 2aydır yakma işlemi oluyormuş doktoru ile konuştum kötü bir durumda değilmiş ilişki olursa buluşma olamaz ama demiyor doktor.Evlendikten sonra onun tedavisi bitene kadar birlikte olmamalı mıyım sizce? çünkü ihtimaller varken nasıl balayında rahat olabilirim ya da ilk ilişkimde kendimi nasıl rahat hissebilirim bilmiyorum. Çok üzgünüm bir yorum yapabilirseniz sevinirim.
İnşaatta çüklerini birbirine sürttüre sürttüre mi işiyolar anlamadım. İlk defa böyle duyuyorum.

bu kadar emin olmak..... bir erkeğe körü körüne inanmak ve güvenmek :KK70: sizi üzerler.
gecmıs olsun öncelıkle hem aldatılmıs hem kandırılmıssınız.
Ben de keskin ifadeleri sevmiyorum.Asla aldatmaz,eminim vs..
Otuz yıllık evli kadınlar aldatılıyor halbuki…

Doktoru ile konuştum demişsiniz? Siz doktor olsanız bu riski alıp evet seni aldatmış ve iyileşmesi yıllar sürebilir mi dersiniz yoksa kendi can güvenliğiniz için aradan mı çıkarsınız kibarca?
Sorma sen, bu teoriye göre AVM ler HPV yuvası o zaman. Ya da denizler.

X