Evleneceğim ama hemoroidim var diye çok utanıyorum 🤧

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne güzel. Benim çok kötüydü. Doktor Bİle şaşırdı cünkü. İste isinin ehli olmayınca böyle oluyor. Ben yine gideceğim. Çok sağolun. Bakalım ne diyecek merak ediyorum ben de

Valla doktorların hakkı ödenmez. Biz bazen kendimizden bile tiksiniyoruz terlediğimizde falan ne demek orman gibi gitmek
İlk doğumumdan 50 gün sonra acil olarak ameliyata girdim böbrek taşlarımdan, hızlıca temizlenmeye çalıştım. Ameliyatta iki böbreğime de stent takıldı, 10 veya 15 gün sonra alınacaktı.

Ameliyattan bir hafta sonra enfeksiyondan acil yatış verdiler, sekiz gün yattım. Yattığım süreçte de ameliyathaneye çıkardılar stentleri almak için. O gün tek korkum temizliğimi yapamadan oraya çıkmaktı, nerdeyse bayılacaktım utandığımdan ki öyle abartı bir durumda da değildim çünkü zaten daha yeni ameliyat olmuştım.

Utana sıkıla doktora kusura bakmayın hocam hastanede yattığım için temizliğimi yapamadım dedim, doktor da bizim için hiç önemli değil rahat ol dedi.
Dedi ama gel de bana sor ne kadar utandığımı

Nur topu gibi 3-4 adet hemoroidim var bir sorun yaşamadık eşim iyi anlaşıyor kendileriyle şaka bi yana ne sorun olacak yahu. Belki onun da vardır

Benim eşimde de oluyor arada çünkü adamın beslenme şekli çok kötü.Sebze ve meyve tüketmiyor.Genellikle hamurişi tercih ediyor.Hiç te utanıp sıkılacak bir durum değil,sağlık bu.

Eğilip makatiniza mi bakacak

Ne güzel. Benim çok kötüydü. Doktor Bİle şaşırdı cünkü. İste isinin ehli olmayınca böyle oluyor. Ben yine gideceğim. Çok sağolun. Bakalım ne diyecek merak ediyorum ben de

Ben 2009’da fisür ameliyatı oldum bir gece yattım. Çapa’da olmuştum gözünüzğ korkutmayın siz de artık çok ilerledi tıp.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…