Evleneceğim ama hemoroidim var diye çok utanıyorum 🤧

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu nerden nereye gitmiş Çok rahatsız oluyorsanız bir randevu alın ve Dr ile değerlendirin.. Bende de doğumdan sonra oldu gitmiyor oradaki meme Dr ameliyata gerek yok deyip sadece kabız olmamak için ilaç verdi o kadar.. Ama ben rahatsız olmuyorum.. Kimbilir karşıdakinin neleri var bu kadar özgüvensiz haline getirmeyin

Bence hiç bahsetmeyin . Durup dururken bağsurum var ik mik demek suçlu gibi senin ozguvenini kirabilir. Yani olabilir ne var sanki bunda . Ama cok kafaya takiyorsaniz strese gireceğinize basit bir işlemle alıyorlar diye biliyorum..
Emin ol soylemessen anlamaz bile zaten sende zamanla tinlamassin. Bu erkekler kendi totolarina baksin dötsüzler.

Bende de olmuştu. Krem vermedi mi ? Kime tavsiye ettimse , çok faydasını gördü. Gerçekten harika bir krem yaw

Ay en korktuğum şey ama neler çekiyorsunuz kim bilir bi dr hanım masallah tertemizsin mis gibi kokuyorsun demişti şaşırmıstım nelere maruz kaliyorsa artık

Ahahah utanılacak bir şey olduğunu bilmiyordum valla bende de var hatta ülkecek hepimizde var artık bu virüsten daha hızlı yayıldı kendisi Afedersin ama orana bakmayıversin yani asdfgh sağlık sorunu bu. Benim ilk çıktığı günü hatırlıyorum da hastaneye ağlayarak gitmiştim bağırsak kanseri sandım kendimi afedersin klozet kanlar içinde kalmıştı içten gelen bir şey sandım hemoroid olduğunu öğrenince rahatlama gelmişti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…