Evleneceğim ama hemoroidim var diye çok utanıyorum 🤧

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Efenim şimdi şöyle dizlerinin üzerinde ellerini de yere koymak suretiyle 4 ayak üstüne pozisyon alıyosunuz mabadınızı geriye doğru itebildiğiniz kadar itiyosunuz mabadınız burda kabaksa hemeoroidde çiçeği oluyor :KK70:
Çok edepsiz bi kadınsın. Hemen engelliyorum sisiii :KK70: ama oral da yazmışsınız. Oralda mümkün değil gözükmesi :KK70:

O:confused::confused:Yani acil durumlarda bir şey demiyorum ben, hani zaten dışımdan bir şey demiyorum asla da, içimden söyleniyorum 🙈

İnsanız, beklenmedik bir şey olur, fırsatın olmamıştır eyvallah ama, bildiğin randevulu muayeneye de biraz hijyen kurallarını gözeterek gelseler süper olurdu aslında 😔

Hayatımda 2 kez 1 hastadan rahatsız oldum, biri hastanın elinde olan bir şey değildi, diğeri ise tamamen elindeydi… aklıma geldikçe öğürürüm, konuyu bölmeyeyim, merak eden olursa özelden yazsın anlatırım :KK53:

Hangi normal insan böyle bir şeyi merak eder bilmiyorum ama, belli de olmaz, kk burası sonuçta, ehe 😍😍:KK53:
Merak ettim :confused: ama özel mesajınız kapalı yazamadım:dondurma:

Ayy ben de diş hastanesinde sıra beklerken döner yiyen görmüştüm :oha::oha::kusmuk:

Yani acil durumlarda bir şey demiyorum ben, hani zaten dışımdan bir şey demiyorum asla da, içimden söyleniyorum 🙈

İnsanız, beklenmedik bir şey olur, fırsatın olmamıştır eyvallah ama, bildiğin randevulu muayeneye de biraz hijyen kurallarını gözeterek gelseler süper olurdu aslında 😔

Hayatımda 2 kez 1 hastadan rahatsız oldum, biri hastanın elinde olan bir şey değildi, diğeri ise tamamen elindeydi… aklıma geldikçe öğürürüm, konuyu bölmeyeyim, merak eden olursa özelden yazsın anlatırım :KK53:

Hangi normal insan böyle bir şeyi merak eder bilmiyorum ama, belli de olmaz, kk burası sonuçta, ehe 😍😍:KK53:

Ayy iste hep bu sebepten ozellikle jinekoloji muayeneme hep kaymak gibi tuyler alinmis ve muayene saatine cok yakin evden cikmadan duş alıp giderim.Doktorum hep muayenemi hemsiresiyle beraber yapar..Acaba dikkat ediyorlar midir temiz mi vs diye hep dusunurum.Millet muayeneden utanir benim de gerginligim acaba tuy kalmissa igrenirler mi diye 🤦‍♀️

Haklısınız ama bu durum beni de rahatsız ediyor
Saglik sorunu bu sonucta.Hele bir hamile kalip dogum yapin bakalim.Vucudunuzda neler degisecek.O zaman anlarsiniz ne ugak bir seyi dert ettiginizi.Siz sorun etseniz de onun sizi rahatlatmasi gerektigini dusunuyorum ben.Seviyorsa goruntu ile degil size verdigi rahatsizlik ve agri ile ilgilenmelidir.

Babanemin öğretisi var her zaman kendini ve evini temiz tut der bana, olmadık yerde kayar düşer bi tarafını kırarsın acil veya ameliyat gerekir temiz ol der

birgün bile eşim dahil kıllı tüylü kokulu görmedi hiç bir kuvvet beni doktora pis pasaklı götüremez :KK70:
doğallık adı altında tüylerini temizlemeyen uzatan hatunlar var haftada bir yıkananlar var onların doktorlara muayeneye gittiğini düşününce ayy
Nurtopu gibi bir ekşimiş vücut kokusu çıkıyor karşımıza,hayırlı olsun :KK53:

Keşke her hastamız sizler gibi düşünceli olsa ❤️❤️

Merak ettim :confused: ama özel mesajınız kapalı yazamadım:dondurma:

Ayy ben de diş hastanesinde sıra beklerken döner yiyen görmüştüm :oha::oha::kusmuk:
Diş demeyin bana, gaita, idrar , irin, öyle çok iğrenmem ama ağız ve salgılarına dayanamıyorum 🤢🤢
Ayy iste hep bu sebepten ozellikle jinekoloji muayeneme hep kaymak gibi tuyler alinmis ve muayene saatine cok yakin evden cikmadan duş alıp giderim.Doktorum hep muayenemi hemsiresiyle beraber yapar..Acaba dikkat ediyorlar midir temiz mi vs diye hep dusunurum.Millet muayeneden utanir benim de gerginligim acaba tuy kalmissa igrenirler mi diye 🤦‍♀️
Yok efendim, inanın ay şu kıllı gelmiş iyy falan demiyoruz. Sadece, örneğin genital alanda bir lezyon var incelemek gerekiyor diyelim, kıldan görünmüyor ki bakabilelim. Veya koku o kadar rahatsız ediyor ki, eğilip bakamıyorsunuz bile.

Acil serviste sonda takmak gerekiyor mesela, kıldan üretral açıklığı göremediğim olmuştu.

Yoksa hani inanın hastaların dedikodusunu yapmıyoruz. Sadece birazcık işimizi kolaylaştırsalar keşke diyoruz 😊❤️

Ben de olmustum ama 10 gün yatmıştım. O yüzden korkuyorum açıkçası. Ben devlete gitmeyi düşünüyorum. Burda özelde oluştum. Şimdi bir de devlete görüneyim dedim
bende özelde oldum 10 sene öncenin şartlarıyla üstelik

siz 10 gün ne olduda yattınız ? sezeryan ameliyat oldum doğumumda 38 cm lik yumurtalık kistimden ötürü yumurtalığım alındı ona rağmen 10 gün yatmadım 10 gün çok ciddi süre
hemde hemoroidleri almaması anlamsız olmuş arkadaşım bambaşka bir meseleden ameliyat oldu hemoroid şikayetide vardı hazır yatmışken bunuda alalım diye hemoroid ameliyatı yapmışlardı aradan çıksın diye :KK70:

Saka mi bu ya?
Bende de vararada yok oluyor arada portluyor.
Esimin haberi bile yok.
Adam k.cımın icine bakip onu görecek değil. Ayrica gorse nolur...

Diş demeyin bana, gaita, idrar , irin, öyle çok iğrenmem ama ağız ve salgılarına dayanamıyorum 🤢🤢

Yok efendim, inanın ay şu kıllı gelmiş iyy falan demiyoruz. Sadece, örneğin genital alanda bir lezyon var incelemek gerekiyor diyelim, kıldan görünmüyor ki bakabilelim. Veya koku o kadar rahatsız ediyor ki, eğilip bakamıyorsunuz bile.

Acil serviste sonda takmak gerekiyor mesela, kıldan üretral açıklığı göremediğim olmuştu.

Yoksa hani inanın hastaların dedikodusunu yapmıyoruz. Sadece birazcık işimizi kolaylaştırsalar keşke diyoruz 😊❤️
Valla doktorların hakkı ödenmez. Biz bazen kendimizden bile tiksiniyoruz terlediğimizde falan ne demek orman gibi gitmek 🥺

Benim de en korktuğum şey hazırlıksız doktora gitmek zorunda kalmam.
İki doğum yaptım, 38 haftalıktan sonra her hafta ağdaya gittim temiz olayım diye.

Doktora gidip de duş almaktan diş fırçalamakta aciz insanlar var :KK43:
Minicik bir sivilce için bile gitsem duşumu alırım, baştan sona temiz giyinip derli toplu giderim.
Muayeneyi kolaylaştırıcı kıyafetler tercih ederim ve olur da röntgen vs isterlerse kimsenin zamanını almayım diye metal giymemeye dikkat ederim.

:KK70::KK70::KK70:Okuduğum yorumlara tepkim
1ECB7A0C-F7AD-45D8-BDED-E1C222565134.jpeg

zamanında çok kilolar alıp alıp verdiğim için vücudumda ciddi çatlaklar var bazıları kolda bazıları göğüste karında bolca, harita gibi kısacası doğum yaptım zannedersin. birlikte olduğum kimse bunu önemsemedi tepkilerine çok dikkat ettim sallayan pek olmadı. açıkçası içten içe anormal karşılayan olduysa da çok da umrumda değil ve senin de umrumda olmamalı çünkü o çatlaklar nasıl beni ben yapıyorsa sahip olduğun basur memesi de seni sen yapıyor (böyle de garip oldu ddkfkdjjf)

Şekerim, apış arası kokusu olur ya, nasıl desem terleyince makat çevresinde oluşur hani? Tam anlatabildim umarım. Heh işte onu engellemek istiyormuş. :deli:
O kıytırık naylon külotların içinde bütün gün gezerlerse tabi kokar. Kokmasa şaşarım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X