Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri evlendikten sonra amaa "hamile kalmadan" göğüsleri büyüyenler var mı? buraya lütfen!!

vala her zaman aynı olmasa da gerçekten etkilendiğim zamanlarda o değişimi ben hissedebiliyorum. %250 olsa şaşırırız da B cup memenin %25 büyümesi çok da hayrete düşürecek bir hacim artışı yaratmaz heralde :):)

3 vakte kadar ekşi de bu konuyla dalga geçilir bence, kadınlar kulubu kelimesi altında tabiikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ya onlar kadın forumundan malzeme arıcak kadar düşerlerse biz napalım :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KADINLAR KULÜBÜ

.
.
.
.
18. Kadınların envai çeşit konuda konuşmaktan optimum hazzı duydukları portal.

19. Göğüs büyütme yöntemi olarak "erkek eli" metodunu tartışan, tartıştıkça üyelerinin saçma çıkarımlara vardığı ve beni gecenin bir körü yardırmaya, akabinde sözlükte bununla ilgili entry girmeme neden olmaya kadar iten ciddi bir o kadar da yalan dolan dolu site.

edit: ben bugün boş konuşmamayı öğrendim.

:enbuyukkk:

bizzat test ettim sonucu soluyorum evet buyuyorlar:)sanırım kocamın bu konuda desteği cok masaj yapmayı sınırsız sekılde desteklıyor :):)):):

ya kızlar benim arkadaşımda evlendi ve onunkilerde büyüdü...ya soruyorum ama erkek nasıl yapıyo bunu yani sıkıyo mıncıklıyo emiyo falanmıbilmiyorumkismile

masajla farkediyor bence.benim anneannem de elletince büyümez derdi kaydirigubbakcemile3

bazi kadinlarda evlendim,cocuklarim oldu yine ayni diyorlar.sanirim birazda yapi meselesi..

ya kızlar benim arkadaşımda evlendi ve onunkilerde büyüdü...ya soruyorum ama erkek nasıl yapıyo bunu yani sıkıyo mıncıklıyo emiyo falanmıbilmiyorumkismile

ay cok guldum:)
onları goguslerımızn buyumesı ıcn değil kendı zevkı ıcın yapar tatlım:)sadece masaj kan dolaşımı artırdığı ıcın etkı edıyor sanırm ay hala guluyorum hehe

ay cok guldum:)
onları goguslerımızn buyumesı ıcn değil kendı zevkı ıcın yapar tatlım:)sadece masaj kan dolaşımı artırdığı ıcın etkı edıyor sanırm ay hala guluyorum hehe

gül gülde ablam yaw ben masajın etkili olduğunu biliyorum ama yaw hani nasıl yapıyo yani ellerini nasıl kullanıyo adam oyuncakmış gini sıkıyo falanmı:sm_confused:

bnmde annem öle diyoda inş dediği çıkar delikafaduldenalkisalkisalkis

gül gülde ablam yaw ben masajın etkili olduğunu biliyorum ama yaw hani nasıl yapıyo yani ellerini nasıl kullanıyo adam oyuncakmış gini sıkıyo falanmı:sm_confused:

heheh cnm sanırm kalıte kont . yapıyor yumusakmı sıkı kont . edıyor ayyyyy ne dıcem kız bunlarda solenmezkı ama dımı yaaa

heheh cnm sanırm kalıte kont . yapıyor yumusakmı sıkı kont . edıyor ayyyyy ne dıcem kız bunlarda solenmezkı ama dımı yaaa

ama meraktan ablam yaw annemde diyo kocan büyütür elleye elleye...adamın onu nasıl yaptığını merak ediyorum avuçlarınamı dolduruyo napıyo

aynı benimkiler
ama taş gibi oldu dolgunlaştı diyebilirim :roflol:

ya bir senelik bir ilişkim var pek ileri gitmeden birşeyler yaşıyorum ama benimkiler hala küçük erkek arkadaşım büyüyeceklerini söylüyor ama küçük olmalarından pek şikayetçi değil benim şansım bu galiba ama evlenince değişmesinden korkuyorum ya bir bedeb daha büyüseler hiç fena olmucak 75i zor dolduruyor göğüslerim

canım benımkılerde kucuk alakası yok sanmıyorum olsa bendede olurdu halk arasında oyle bır dusunce yayılmıs suan ben bant kullanıyorum ve etkısınıde gormeye basladım onu onerırım bence kullan kalıcı en azından yoksa omur boyu esınden goguslerını saklamak zorunda kalırsın buda cınsel hayatınızı onemlı derecede etkıler....

annemde evlenince büyür küçülmez diyo bende dedim siteden okuyorum milletin küçülmüş diorum yok olmaz öle büyür dio kendininki 100 tabi o yüzden rahat rahat sölüo gıcık annegamyoncuiremsu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…