Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri evlendikten sonra amaa "hamile kalmadan" göğüsleri büyüyenler var mı? buraya lütfen!!

doğru söylüyosun valla, o kadar büyüttüğümü bi görsem,madem büyüyo der devam ederim:)

buyumez ,büyümedi de sempatiksalakcinni

büyüdüğünü de aklım almıyor ,mantıken de düşününce hiç bir yer okşamayla ellemeyle büyümez yahu,bilmiyorumkismile

buyumez ,büyümedi de sempatiksalakcinni

büyüdüğünü de aklım almıyor ,mantıken de düşününce hiç bir yer okşamayla ellemeyle büyümez yahu,bilmiyorumkismile

ben geçen sene 3 cm büyütmüştüm....
şimdi de çörek otu yağıyla büyütüyorum....masaj ile..
büyüyorlar canım sengözlerimebaksanab

canım arkadaşlarım,
evlenınce okşamayla göğüs buyumez.Doğum kontrol hapları iğneler v.s gibi şeyler yüzünden büyüyor. Kendi kendine göğüs buyurmu yahu? amma yaptınız.kaydirigubbakcemile3

canım arkadaşlarım,
evlenınce okşamayla göğüs buyumez.Doğum kontrol hapları iğneler v.s gibi şeyler yüzünden büyüyor. Kendi kendine göğüs buyurmu yahu? amma yaptınız.kaydirigubbakcemile3

yalan mı konuşuyoruz o zaman
erkek eli, kadın eli anlamam...masaj ile büyüor işte!

mrb.ya ben merak ediyorum.gerçekten hamile olunca göğüsler büyüyo mu.a.s.a.s.yaşım çok büyük değil kaç yaşına kadar büyüme olabilir.

ya şimdi buyusun die evlenmem mi lazım :roflol:

kendım masaj yapayım daha ii :))

evlendikten sonra bnmde göğüslerim büyüdü ama doğum kontrol hapı kullanıyorum hormon alıyorum yani bununda etkisi var

Adam masaj yapıyor bir nevi ilişki sırasında olsun başka zamanlarda olsun.. masaj büyümeye etki ettiği için masaj görevinin adamcegizler yapıyorbenim bedende 80 ama 85 olsa süper olurdu:kedi:

hehe bence de cnm yaa kaydirigubbakcemile5

son yazdıgın cümlede koptum ama silikon yalan yane hehe :roflol:

mrb.ya ben merak ediyorum.gerçekten hamile olunca göğüsler büyüyo mu.a.s.a.s.yaşım çok büyük değil kaç yaşına kadar büyüme olabilir.

Evet büyüyor ama kötü haber göğüsleriniz genelde ne kadar büyükse büyüme de o kadar fazla oluyor.Yani benim bir beden rahat büyüdü ama 2 beden de büyümedi tam.iri göğüslüler çok şikayet ediyor 2-3 beden büyüdü diye.
Yalnız anneme sordum o dedi büyüme gitmedi öyle kaldı geri küçülmedi bebekten(emzirmeyi bıraktıktan) sonra dedi.
Kimisi ise eski haline indi diyor genetik birşey sanırım şans işi.
Umarım geri küçülmezler:)hayır meme ölçümle problemim yok ama eski haline gelenlerin sarkıyormuşeyvahedigeldismile

sadece masaj değil oradaki olay.. masajlada olur ama o kadar değil işte. kimilerinin babannesinin erkek eli değince büyür demesi dolaylı olarak doğru aslında :) cinsel uyarım olduğunda bayanların göğüslerinde ilişki esnasında %25 oranında uyarıma bağlı olarak büyüme olur, erkeklerin cinsel organlarındaki gibi. bu olay sık ve düzenli olduğunda yani o uyarımla birlikte büyüme-küçülme-büyüme-küçülme sağlandıkça kan akışıyla birlikte o bölgede yağ depolanması sağlanıyor. düzenli cinsel hayatı olmayanlar bunu masajla da gerçekleştirebilir.

yabancı doktorların yazdığı makalelerden edinmiştim bu bilgiyi. olur olmaz istisnai durumlar vardır elbette.

%25 iyi bir oran ama o esnada bakıpta göğsümün o derece büyüdüğünü hatırlamıyorum çünkü büyümüş olsa o kadar vaav derim noluyo ne kadar da büyüdüler gibi şaşkınlık içinde olurum öyle değilmi ama!!!

3 vakte kadar ekşi de bu konuyla dalga geçilir bence, kadınlar kulubu kelimesi altında tabiikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…