Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri evlendikten sonra amaa "hamile kalmadan" göğüsleri büyüyenler var mı? buraya lütfen!!

Bende erkek eli değince büyüdüğünü duymuştum..Benimkiler zaten büyük daha ne kadar olur acaba merak ediyorumhihoyyyt

evliler cevap verirse öğrenebiliriz.

GERCEKTEN DE BUYUYOR BEN EVLIYIM YUMURTA KADAR BISEYDI SIMDI NEREDEYSE 100 E YAKLASTI 95 100 O ARALARDAKINE ANCA SIGIYO USTELIK COCUGUMDA YOK OLDUGUNDA DUSUNEMIYORUM BILE AMA EN COK ESIM ONLARI SEVIYO
:sm_cool:

ben evlenmeden 75 büyük gelirdi... sonra iki çocuk doğurdum 90 a çıktı sütten kestim yine küçüldüler 75 oluyo şimdi... yapı meselesi sanırım... benimkiler hep küçük..:kedi:

GERCEKTEN DE BUYUYOR BEN EVLIYIM YUMURTA KADAR BISEYDI SIMDI NEREDEYSE 100 E YAKLASTI 95 100 O ARALARDAKINE ANCA SIGIYO USTELIK COCUGUMDA YOK OLDUGUNDA DUSUNEMIYORUM BILE AMA EN COK ESIM ONLARI SEVIYO
:sm_cool:

bana biraz sallıyon gbi geldi delikafadulden 30 kilo almadıysan tabi sırnaşık şey

Kızlar evlenince hiiiç bişi olmuor:eek:lmaz: hala aynı minik göğüslerinizle yaşıorsunuz o yüzden fazla ümitlenmeyin evlenmeden halledin bi şekilde .....

:hulya: sonra böyle benim gibi aranır durursunuz.hihoyyyt

90 a çıktı dien arkadaşın yazısını hayretle okudum....

üzgünüm kızlar boşuna erkek eli die bişi beklemeyinohaoldumsmile
yok öyle bişeykaydirigubbakcemile3

ama normal düzenli masaj ayrı bişi ama erkek eli sihirli diil ki delikafadulden koptum..

Yalnız kızlar belki düzenli cinsel hayat, hormonları çalıştırıyor ve bu şekilde biraz göğüsler büyüyordur olamaz mı? Fakat bence e ğer silikon füşünüyorsanız da emzirdikten sonra taktırın :)

Bazı mesajlar amma da abartı kokuyor ha!
Erkek eliyle büyüyordu da biz mi ellete ellete büyütmeyi bilemedik acaba.
Cinsel ilişki sırasında daha bir dolgunlaştığı kesin ama, sonrasında beden beden büyüdüğünü söylemek bilmeyenler için yanılgıdan öteye gidemez.

arkdşlr şöyle bşy söyliyim ben size benm babaannem evlenmeden önce küçük göğslre sahpmş 75 bdenmiş ama şimdi 95 b nası olsu die sordum göğsleri süt dolduğunda çatlamş göğsleri ve daha sonra kilo vermiş ve göğüsleri küçülmş ama sonra kilo almış ve kilo aldığında drek göğüslerndeki çatlaklar dolmuş ve bdaha kilo verememiş göğüsleride 95 b de kalmş. ama gerçekten bazıları abrtmiş a.s

amaaan şu erkek eli muhabbeti amma saçma :nazar: erkek elinin büyümeye hayrı olsaydı bitaraflarından küçük diye şikayet eden erkekler, büyütürlerdi bitaraflarını :nazar: varsa masajın etkisi vardır dolaşımı hızlandırıp hücre bölünmesine yardım ettiği için bi yerde okumuştum erkek elinin olsa olsa masaja katkısı olur :nazar: bi kerameti yok yani isterseniz kendiniz düzenli masaj yapın kaydirigubbakcemile3 ama şu erkek eline inananlar sonra erkek hormonum mu fazla benim nedir bilmiyorumkismile diyip korkmayın şekerler :nazar: doğum kontrol hapı vs. alanlarında büyüyomuş evli arkadaşlar öyle söylemiş işte :nazar:

evet doğum kontrol hapı büyütüyor ama bırakınca tekrar eski haline dönüyor,ben bırakınca eski küçük göğüslerde geri geldi sanırım çocugum oluncada böyle olur...

her ellendiğinde yada ilişkiye girildiğinde göğüs büyüseydi kimsenin küçücük göğsü kalmazdı yani :umursamaz:kim uydurmuş bilmiyorum ama bayağı bi saçmalamış ben evliyim 4 yıl oldu hiçte bir büyüme yok.

evet buyuyor. elinde keramet oldugundan değil tabi :) her ılıskıde oksadıgından emdiğinden :82:dolayı msaj yapmıs gibi oluyor.

X