Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri evlendikten sonra amaa "hamile kalmadan" göğüsleri büyüyenler var mı? buraya lütfen!!

Kızlar Chocuk 'un koyduğu fotolara bi bakarmısınız? ya benim göğüsler aynen böyle işte ya.... o da eskiden dümdüzdü şimdi yine masaj falan böyle oldu iştekaydirigubbakcemile2
kızlar ya sizin göğüsleriniz nasıl bu fotodakilerden büyük mü nasıl? Cvplarınızı bekliyorumopuyorumnanaktan

bana 75b-c oluyordu, genelde herkes 75 b den bahsetmiş çok bi fark yok ki.
erkekler cidden memelere bayılıyor, ama nasıl memelere bayılıyor diye düşününce aklımıza pamela memesi falan geliyor.
Ekşisözlükte yazmış şimdi biri memeyi övmüş övmüş koyduğu resimse bunlar(üzerine tıklatıp resimlere bak):
• Jane Birkin • Sixties + Seventies sexy actress singer model naked pictures gallery

zannediyorsunuz ki büyük memeler sütyensiz falan çok muhteşem duruyor, meme boyutu kadar memenin duruşu meme ucunun şekli önemli.
çıplakken küçük meme dik olduğu için genelde güzel.
Nişanlın eminim çok beğenicek, hem destekli sütyen kullansan bile bunu farkediyordur, tahmin ediyordur ne olduğunu.yürürkenki salınımından anlaşılıyor en basitinden.

haklısın bence de pamela memesini beğenmezler, bence de hiç hoş değil. ben zaten oyle koca meme istemiyorum ki, C bile fazla bana. desteksiz B'yi tam dolduran bir göğüs yeterli ve makbul bence. kadehi dolduran meme makbul derlermiş eskidendelikafadulden

Kızlar Chocuk 'un koyduğu fotolara bi bakarmısınız? ya benim göğüsler aynen böyle işte ya.... o da eskiden dümdüzdü şimdi yine masaj falan böyle oldu iştekaydirigubbakcemile2
kızlar ya sizin göğüsleriniz nasıl bu fotodakilerden büyük mü nasıl? Cvplarınızı bekliyorumopuyorumnanaktan

evet canım yaa benimkiler de böylezemuszemus sevindim valla, chock teşekkür ederim, birazcık moral oldua.s
ayrıca bence de anlıyordur nişanlım küçük olduğunu ama karar verdim artık mümkün oldgunca az destekli giyicem, kandırmak istemiyorum, hayal kırıklığı yaşamasın sonrayerimseniben

:) reca ederim.
Ben işte sevgilim (şu anki eşim) olana kadar meme organının farkında değildim, kompleksim yoktu, kimin memesi var kimin yok bilmiyordum ünlülerde.belim daha ince görünsün diye destekli kullanıyordum ama ara ara normal kullanıyordum.
sonra işte sevgilim oldu beni çok beğendiğini bildiğim için sallamadım, ama benden hemen önce çıktığı ve kısa sürede ayrıldığı kızla, biz çıkmaya başlamadan önceki msn yazışmaları gördüm.
kız beni bırakma, benim gibisini nerden bulucaksın, böyle göğüslü kız zor bulursun, çok özlersin, bak resimlerini çekip yollıcam, bir daha dokunamayacaksın.
Sürekli konuşmalarında küçük memeli kızları aşağılamış.Eşimin asıl ondan önceki sevgilisi(ilk sevgilisi) hiç göğsü olmayan bir kız, ve eşim onu sevmiş.ılk aşık olduğu kızmış.Bu kızı sevememiş.Bu kızda sürekli, ıyy memesi bile olmayan bir kıza nasıl aşık olursun, onu nasıl çekici buldun falan yazmış.
kız sürekli konuşmalarında, "ya uff adetim yaklaşıyor, iyice şişti göğüslerim, sütyene sığmıyor, zaten d kup giyiyorum, ağzıma gircek yeaa" gibi şeyler söylüyor.

Neyse sözün kısası, ben bunları okudum komplekse girdim, her gördüğüm kızın göğüslerine bakmaya, hangi ölçüde olduğunu anlamaya çalıştım.O kızdan sonra beni beğenmezse diye korktum.
Ama ne kadar saçma olduğunu gördüm, kızın başka güvenecek bir şeyi olmadığı için paso böyle konuşmuş.Eğitim olarak da fizik olarak da kültür olarak da seviye olarak da en önemlisi ahlak olarak da çok daha iyiymişim.
Zaten bu şekilde konuşarak iyice kendinden tiksindirmiş, küçük düşürmüş.

Of neler neler yazmıştı ya böyle seviyesizlik görmemiştim.

Ayrılma sebepleri de anlaşamamaları ve o sırada benimle tanışmış olması, benim haberim yok tabi ama beni görünce tanıyınca ayrılmış, sonra 2 ay sonrasında bana aşık olduğunu söyledi.

Son düzenleme:
Benimkiler biraz daha büyük bundan...:kedi:
:) reca ederim.
Ben işte sevgilim (şu anki eşim) olana kadar meme organının farkında değildim, kompleksim yoktu, kimin memesi var kimin yok bilmiyordum ünlülerde.belim daha ince görünsün diye destekli kullanıyordum ama ara ara normal kullanıyordum.
sonra işte sevgilim oldu beni çok beğendiğini bildiğim için sallamadım, ama benden hemen önce çıktığı ve kısa sürede ayrıldığı kızla, biz çıkmaya başlamadan önceki msn yazışmaları gördüm.
kız beni bırakma, benim gibisini nerden bulucaksın, böyle göğüslü kız zor bulursun, çok özlersin, bak resimlerini çekip yollıcam, bir daha dokunamayacaksın.
Sürekli konuşmalarında küçük memeli kızları aşağılamış.Eşimin asıl ondan önceki sevgilisi(ilk sevgilisi) hiç göğsü olmayan bir kız, ve eşim onu sevmiş.İlk aşık olduğu kızmış.Bu kızı sevememiş.Bu kızda sürekli, ıyy memesi bile olmayan bir kıza nasıl aşık olursun, onu nasıl çekici buldun falan yazmış.
kız sürekli konuşmalarında, "ya uff adetim yaklaşıyor, iyice şişti göğüslerim, sütyene sığmıyor, zaten d kup giyiyorum, ağzıma gircek yeaa" gibi şeyler söylüyor.

Neyse sözün kısası, ben bunları okudum komplekse girdim, her gördüğüm kızın göğüslerine bakmaya, hangi ölçüde olduğunu anlamaya çalıştım.O kızdan sonra beni beğenmezse diye korktum.
Ama ne kadar saçma olduğunu gördüm, kızın başka güvenecek bir şeyi olmadığı için paso böyle konuşmuş.Eğitim olarak da fizik olarak da kültür olarak da seviye olarak da en önemlisi ahlak olarak da çok daha iyiymişim.
Zaten bu şekilde konuşarak iyice kendinden tiksindirmiş, küçük düşürmüş.

Of neler neler yazmıştı ya böyle seviyesizlik görmemiştim.

Ayrılma sebepleri de anlaşamamaları ve o sırada benimle tanışmış olması, benim haberim yok tabi ama beni görünce tanıyınca ayrılmış, sonra 2 ay sonrasında bana aşık olduğunu söyledi.

Ah zavallı ...

Beyni göğüslerinden daha küçükmüş demek ki..........aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3

evet canım yaa benimkiler de böylezemuszemus sevindim valla, chock teşekkür ederim, birazcık moral oldua.s
ayrıca bence de anlıyordur nişanlım küçük olduğunu ama karar verdim artık mümkün oldgunca az destekli giyicem, kandırmak istemiyorum, hayal kırıklığı yaşamasın sonrayerimseniben

sağol tatlım sadece benim böyle küçücük olmadığını bilmek rahatlatıyor hakkaten:asigim:

bu arada chock çok sağol paylaşımın için.. o kıza da bak bu suratı(salakcinnisalakcinnisalakcinnisalakcinni) gönderiyorum :roflol:

gerçi böyle bir konu açıldı ama sadece ölçü yazılıyordu onda da ben bişey anlayamadım çünkü cm olarak fark aynı olsa bile göğüslerin duruşu ve büyüklüğü aynı olmayabiliyor. zaten ölçme işinide hiç beceremem. Böyle fotoğraf olması çok iyi oldu. Hadi kızlarrrr yazalım sizinkiler nasıııııııııııııııl?kaydirigubbakcemile2a.s.

16 cm fark vardı ve sen küçük diye kafaya takıyordun öyle mi? yani biz sana ne diyelim ki şimdi? benim ilk halinde 6 cm fark vardı. küçük olduğunu düşünmemizin bir sebebi varmış değil mi?

bu fark ne tatlım 16 yada 6cm farktan kasıt ne çok merak ettim.bende ne kadar meraklıyım yada cahil.kötükedihüso

bu fark ne tatlım 16 yada 6cm farktan kasıt ne çok merak ettim.bende ne kadar meraklıyım yada cahil.kötükedihüso

canım göğüs altını sarıp ölçüyorsun önce...sonra da tam göğüs ucu hizasından ölçüyorsun mezuro ile..
mesela kendimden örnek veriyim: göğüs altından 73 cm, tam göğüs hizasından 82 cm akannehir
yani aradaki fark 9 cm....
aradaki fark büyüdükçe bizimde memeler büyüyor boshayallersmile

yanii arkadaşın bu fark 16 cm miş ve küçük diye takılmış..öleyim ben öleyiiimmafoldumben

b-c aralığı oldukça geniş zaten. ben de küçük meme beğenirim fotoğraftaki iyi bence ama benimki halen o kadar yok. zaten ben de pamela memesi istemiyorum. bu forumlarda dolaşan kızların çoğu böyle.

Erkek eliyle mi büyüyormuş ? Yok artık...kaydirigubbakcemile3

sanırım büyüyo ...........ama benimkilerin 3. yılda aklına geldi büyümek sanırım :)

ya biri bunun doğru olduğunu söylemişti bana. erkek elinden derken sanırım hormonların farklı çalışmaya başlamasıyla ilgili bir şey. cinsellik yaşamaya başlayınca. ama tabi ki herkesin bünyesi farklı.

benimkiler ne yazık ki henüz bu kadar yok :KK43:(. senin alt üst ölçün ne kadardı. yani fark ne kadar. benim şimdi 12 cm'ye ulaştı ama hala böyle görünmüyor. belki de ben yanlış ölçüyorumdur.

haklısın bence de pamela memesini beğenmezler, bence de hiç hoş değil. ben zaten oyle koca meme istemiyorum ki, C bile fazla bana. desteksiz B'yi tam dolduran bir göğüs yeterli ve makbul bence. kadehi dolduran meme makbul derlermiş eskidendelikafadulden

katılıyorum. küçük, yuvarlak, dik göğüs istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
oh içim rahatladıı sempatiksalakcinni
ben de şöyle bir resim paylaşmak istiyoruuum...küçük hali ve büyük hali...hangisi diye sorarsanız tabiki küçük hali daha bi hoşmuş be.....keşke silikon yaptırmasaymış yani...şükredelim bence

benimki işte aşağı yukarı soldaki kadar. şekil olarak da aynı. :KK43:(((.

kızlar bu ekşi sözlükteki linki açamıyorum ve resimleri göremiyorum merak ettim yaa

ben de şöyle bir resim paylaşmak istiyoruuum...küçük hali ve büyük hali...hangisi diye sorarsanız tabiki küçük hali daha bi hoşmuş be.....keşke silikon yaptırmasaymış yani...şükredelim bence kaydirigubbakcemile3

ya ben bi daha baktım, chock'ın koydugu linkteki kızdan daha küçük benimkiler, üstelik sağ da soldan küçük. büyüğe hiç dokunmuyorum, sağı da ne yaptıysam eşitleyemedim, demek ki büyütemiyorum, offf... mafoldumben kaldım 8 cm'de, buz masajı yapmam lazım ama hastayım, korkuyorum üşütürüm diye.

ben de şöyle bir resim paylaşmak istiyoruuum...küçük hali ve büyük hali...hangisi diye sorarsanız tabiki küçük hali daha bi hoşmuş be.....keşke silikon yaptırmasaymış yani...şükredelim bence kaydirigubbakcemile3

ya ben bi daha baktım, chock'ın koydugu linkteki kızdan daha küçük benimkiler, üstelik sağ da soldan küçük. büyüğe hiç dokunmuyorum, sağı da ne yaptıysam eşitleyemedim, demek ki büyütemiyorum, offf... mafoldumben kaldım 8 cm'de, buz masajı yapmam lazım ama hastayım, korkuyorum üşütürüm diye.

büyürler tatlım sabır lazımm gayret lazımmm..benimkiler chock'ın linkteki kızın kadar aşağı yukarı..ama onun göğüs uçları fazlaca büyük..tek fark o gibi akannehir
2,5 cm'e ihtiyacım varrrr dahabilmiyorumkismile

büyürler tatlım sabır lazımm gayret lazımmm..benimkiler chock'ın linkteki kızın kadar aşağı yukarı..ama onun göğüs uçları fazlaca büyük..tek fark o gibi akannehir
2,5 cm'e ihtiyacım varrrr dahabilmiyorumkismile

ya ben o kızın göğüslerini beğendim, küçük ama çok da değil. makul görünüyor. neden anlamadım ama hoş duruyor. göğüs uçları da güzel bence, büyük ama çirkin değil, büyük olması daha dişi göstermiş. ay onunkiler gibi olsa uğraşmam heralde. :sinifsinif:

ya ben o kızın göğüslerini beğendim, küçük ama çok da değil. makul görünüyor. neden anlamadım ama hoş duruyor. göğüs uçları da güzel bence, büyük ama çirkin değil, büyük olması daha dişi göstermiş. ay onunkiler gibi olsa uğraşmam heralde. :sinifsinif:

uğraşırsın uğraşırsınnnn..insanoğlu böyle işteee oldukça olsun istiyoo hep fazlasını istiyo bilmiyorumkismile

X