Evlendik ve Bitti....:(

84 dogumluym cnm..kendine bunlari yaptirma,degmez...

bu yuzden cok ılgımı cektı konun ınankı guzel seyler dılıyorum senın ıcın hakkında hayırlısı...
bızde ayrılıgın esıgındeyız bendede hata var ama sanırıme evlensem bende senın gıbı olcamm :KK43:
cok guzelsınn ve hıc haketmıosun bu kdr asagılanmay ınann...

seni o kadar iyi anlıyorum ki cnm inan yalnız diilsin evlilğin ilk yıllarında bu gibi şeyleri yaşıyan çok çift var..
ama malasefki aşabilen çok az ki aşanlarda emin ol ilerde mutlu oluyorlar..
yazılarından anladığım kadarıyla sen yeteri kadar özveride bulunmuşsun kendini asla suçlama bunu yapmsaydım ,şunu demeseydim filan diye ..
yaşını bilmiyorum ama çok olgun davranmışsın bence ..
eşinden beklentilerin gayet doğal..
bi çok arkadaşında dediği gibi tek tavsiyem bir evlilik terapistinden yardım alın ,boşancaksanız bile mutlaka danışın uzman sizi çözüyor ve direk size bu evlilik yürür yada yürümez diyor..
ltfn bunu kendin için yap yoksa devamda etseniz ,bitirsenizde üzülen sen olcaksın ..

canım gündüz neden böyle davrandığını, balıkesirdeyken neden aramadığını anlamaya çalışmış, çünki sen ezberi bozup farklı davranmıştın dolayısıyla oda bu değişiklikten ötürü huzursuz olup ne olduğunu anlamaya çalışmış... ama bünyesi kaldırmadı tabi 2 günlük belirsizlik, bu kadına noldu şimdi düşüncesi onun sinirlerini yıpratmış... ama sonunda noldu tutamadın kendini bunu bilinçli yaptığını düşündü... şuan istediğin ne eve gelse nasıl davranırsın?

canım gündüz neden böyle davrandığını, balıkesirdeyken neden aramadığını anlamaya çalışmış, çünki sen ezberi bozup farklı davranmıştın dolayısıyla oda bu değişiklikten ötürü huzursuz olup ne olduğunu anlamaya çalışmış... ama bünyesi kaldırmadı tabi 2 günlük belirsizlik, bu kadına noldu şimdi düşüncesi onun sinirlerini yıpratmış... ama sonunda noldu tutamadın kendini bunu bilinçli yaptığını düşündü... şuan istediğin ne eve gelse nasıl davranırsın?

ona hicbisey soylememeyi planliyorum...yapabilirsem tabiii...
hep yalvardim ona ben,hep alttan da aldim,yapmasin bu sacmaligi diye ama olmadi... acarsa acsin artik ne yapayim canim...ne yapayim??
ama su var,sinirliyim,uzgun degil

sana çok şey yazmak istiyorum ama şuan doğru zaman değil yazdıklarını takip edicem şimdilik bu durumda söyliyeceğim herhangi bir şeyin kafanı karıştırmasını istemem...

ilk yıl evlilik için en tehlikeli yıl derler. daha 8 aylık evlisiniz yaa. ne kadar çabuk vazgeçiyor. ne kadar kolay geliyor boşanmaktan bahsetmek insanlara. kurukan hayaller bu kadar çabuk biter mi flort değil bu, deneme tahtası hiç değil. her canı sıkılan boşansa evlilik diye birşey kalmaz.
canım sen elinden geleni yapmışsın. çok gençsin daha yaşına göre zor şeyler yaşamışsın. hata hiçbir zaman tek taraflı değildir ama kendini suçlu psikolojisine sokma. sen çok değerlisin bunu asla unutma.
inşallah herşey senin istediğin gibi hayal ettiğin gibi olur.

sana çok şey yazmak istiyorum ama şuan doğru zaman değil yazdıklarını takip edicem şimdilik bu durumda söyliyeceğim herhangi bir şeyin kafanı karıştırmasını istemem...

hayir soyle lutfen...mantikli birisin ve yorumlarini duymak istiyorum... hepinizin yorumlari benim icin altin degerinde...

canım arkadasım kendını hıc uzme bazen olabılıyor boyle seyler pekı bırde senın yonunden bakalım madem o oyle yapıyor sende tamamen pes mı edeceksın hayır kadınlar hıc bır zaman pes etmez etmemelı hayatındakı bazı seylerı degıstır esın ısten gelınce bambaska bırsey yap hergunkunden farklı daha cok ılgı goster bırde bunları dene bakalım ne olacak

canım arkadasım kendını hıc uzme bazen olabılıyor boyle seyler pekı bırde senın yonunden bakalım madem o oyle yapıyor sende tamamen pes mı edeceksın hayır kadınlar hıc bır zaman pes etmez etmemelı hayatındakı bazı seylerı degıstır esın ısten gelınce bambaska bırsey yap hergunkunden farklı daha cok ılgı goster bırde bunları dene bakalım ne olacak

sakin ol tatlım. cevap verme yorum yapma. yarın telını almaya geldıgınde fazla konuşma nedenını sorarsa bu senın kararın benım degıl sana saygı duyuyorum dersın. ben evlılıgımızın pamuk ıplıgıne baaglı olmasından yoruldum dersın. soğukkanlı ol.

yok şimdilik bende kalsın... ama sana al şu hapı kocana içir iki dakika içinde insan olur türü sihirli şeyler değil söyliyeceklerim... sadece bu akşam olasılıkları düşün yani devam edersek ne olur etmezsek ne olur bundan daha fazla canım yanarmı bu ilişkinin bitmesi neden beni korkutuyor ele güne karşımı yoksa düzelmesi umuduylamı bu zulmu yapıyorum kendime... bi sor bakalım kendine...

yok şimdilik bende kalsın... ama sana al şu hapı kocana içir iki dakika içinde insan olur türü sihirli şeyler değil söyliyeceklerim... sadece bu akşam olasılıkları düşün yani devam edersek ne olur etmezsek ne olur bundan daha fazla canım yanarmı bu ilişkinin bitmesi neden beni korkutuyor ele güne karşımı yoksa düzelmesi umuduylamı bu zulmu yapıyorum kendime... bi sor bakalım kendine...

tamam...bunlari dusunecegim...cok sagol a.s.

yalnız ben bıtır de demıyorum yanlış anlaşılmasın.ama sakın aglayıp zırlama, soğukkanlı ol. elımden gelenı yaptım ama sen hala boşanmak ıstıyorsun, ben senı sevıyorum ama sadece benım sevmem bu ılışkıyı yurutmez, sen kararırını vermışsın bende kabul edıyorum. dersın topu ona at. şimdı alttan alsan bır omur boyu alttan alacaksın. ama bellı kı sız barışacaksınız. boşanma lafı bır kere konuşuşur ve o zaman da bıter benım göruşum. agıza çok alınmayacak laflar bunlar.

yazcaklarım boğazımda düğümlendi kaldı üzüntü ve saşkınlık içindeyim
durup durup hangi cümleyi kursa mdiyorum çikolatam
ve zoryazıyorum pcdeki sorundan detaylı yazmama engeloluyor bu klavye:nazar:
bUsefer sen alltan alan olmaaycaksınnn senden bekelemdiği tavır karsıda delice davranışlar anlamszz yorumlarda bulunması sinirelrimi bzodu gene ya :kızgın:
önce sensin önemli olan bencilce bidüşünce demeyin evlide de olunsa en cok insan kendine kıymet vercek budunyada ben bunu bilirim cnm
yazacaklarımma virgül koyup anlatamk istersen gene burdayım

tamam...bunlari dusunecegim...cok sagol a.s.

canım arkadşaımtesadüf olarak geziyodum sitede sana rastladım ver sorunlarının bir kısmını okudum inan çok üzüldüm canım bu sıkıntı inan her evlilikte hemen hemen oluyo ama işte saygı kalmazsa malesef bu durumlara düşüyo ilşkiler benim yaşımla seninki aynı ama ben tam6 yıllık evliyim inan çok şeyler yaşadım ailesinden hepsi bitti şimdimi çok mutluyum umarım seninde hakkında hayırlısı olsunsenağlama

Defalarca söylemişsin arkadasım benle ilgilen diye, derdini anlatmışsın kocana..sehir dışına gidince aldıgın tavır da süperdi bence...eşinde bir tutarsızlık sezdim ben..
aşkım diyor bekle sinemayı diyor sonra da gece vakti seni bırakıp yolda ki sen onun karısısın bu ne rahatlıksa adam çekip gidiyor...içinde hiç mi koruma güdüsü yok bu adamın..bu ne gereksiz öfke..ayrıca küfürlü konuşmalar da var..
8ay olmuş adam uyusun ..cinsel hayat istemesin vb şeyler...
ben senin kurtuldugunu düşünüyorum yeterince üzülüyordun bu kadar kolay boşanıyoruz da denmez..
kocan kararını vermiş bence önceden bi türlü söyleyememiş...
bu tip evliliği oyuncak sanan,eşiyle eviyle ilgilenmeyen adamlar ne diye evlenirler bilmem..
maça gidecek vakit çok eşe ayrıcak vakit yok ..neyse sen yine de bekle biraz sakince düşün arkadasım...
çeken de var bu derdi çekmeyen de...

yalnız ben bıtır de demıyorum yanlış anlaşılmasın.ama sakın aglayıp zırlama, soğukkanlı ol. elımden gelenı yaptım ama sen hala boşanmak ıstıyorsun, ben senı sevıyorum ama sadece benım sevmem bu ılışkıyı yurutmez, sen kararırını vermışsın bende kabul edıyorum. dersın topu ona at. şimdı alttan alsan bır omur boyu alttan alacaksın. ama bellı kı sız barışacaksınız. boşanma lafı bır kere konuşuşur ve o zaman da bıter benım göruşum. agıza çok alınmayacak laflar bunlar.

arkadaşıma katılıyorum kesinlikle senin fikrini sorduğu zaman sen kararını verdiysen ben nediyebilirim de mesela kesinlikle eğer sadecelaf olsun diye söylüyosa emin ol paşa paşa döner benim bir arkadaşımın eşide öyle en ufak bir kavgada hemen boşuyorum diyoo zavallı aynı şeyleri yaşıyo her seferinde kendi hatasını kabul edip geri dönüyo sakın ona yalvarmaa canım azıcık değerini bilsinn bitanem

X