Evlendik ve Bitti....:(

canimm...
Allah sana guzel bir evlilik nasip eder insallah...
unutamiyorum , unutulur mu hic...cok sevdigin bir adamin kocanin,beraber yaslanmayi dusundugun adamin soylediklerini unutabilir misin? unutamiyorum...unutamam da..onun da unutturmak icin birsey yapacagini sanmiyorum,benden vazgecti cunku,uzun zamandir vazgecmis benden bu cok belli....tabii ki bende de hatalar var,o da ben de yiprandik mutlaka...ama ben de onca yipranmama ragmen bosanalim demiyorum degil mi? sevgimden,hayatimda olmasini istedigimden... ama o istemiyorsa yapacak birsey yok be canim,ben atlatsam nolur atlatmasam nolur...sevgi baska birsey ki beni tanisaniz asla bunlari kendime yasatacak biri degilim,gururluyum..ama sevgi hatalari gormuyor,gorse de sevgi ayriligi kabul etmiyor...kizin bana ne derseniz diyin ama ben onu seviyorum,ama bu sefer egilmem!

canım olur mu öyle şey sana niye kızalım.ben ki sevgiye son derece saygı duyan, sevgisi için birçok şeyi göze almış ve hala da alabılen bı ınsanım.sana ve sevgıne sonsuz saygım var.benım ilişkiniz yönündeki olumsuz yorumlarımın nedenı de eşinin sana davranışları ve senın ümidini yitirmiş olmadı zaten.sende bı iyimserlik görseydım asla yazmadım bunları ama bız ilişkine dısardan bakan ınsanlar olarak daha objektıfız.gördüğümüz gerceklerı yazmaya calsııyoruz.benım ılk yorumum "eşinin dikkatını cekmeye calıs" gibisinden olmustu mesela.ama o son seylerı de okuyunca çok üzüldüm canım adına.kararın ne olursa olsun son derece saygı duyarız,ilişkinin baş kahramanı sensin çünkü,en ıyı kararı yine sen verırsın.Hakkında hayırlısını diliyorum Rabbimden.

(eminik; evet benim anlamadığım da bu bekar evli muhabbetlerı zaten...hadi diyelım ben hiç bişeyden anlamayan moronun bırıyım,cevremde gözlemleyebılecegım hiç mi evlı ınsan yok lafff )

arkadasım gergın oldugunu duşunuyorum ben boşanmaya uzulen sıkılan bır ınsanım, senı kuçumsemek ıçın evlımısın dıye sormadım, evlı ınsanlar boşanma haberlerınde tedırgın olur ve bekardan 2 kat uzulur. bende bır zamanlar bekardır ve asar keserdım haa sen boyle degılsen bu senın asıllıgın ben genellme yaparakk konuştum. kendıne hakaret etmen hiç hoş degıl lutfen konu dagılmasın tatlım. bak konuyu açan arkadasımız çok uzgun sevgıler

esim eve geldi kizlar,ayaga kalkmadim bile...(buna hic aliskin degilim,hep buyuk bir sevincle karsilardim onu herseye ragmen) o da benimle konusmuyor,ben de onunla... playstation acti oynayacak heralde....

bence dön arkanı uyu. surat falan da yapma bıras duşunsun bakalım.ilgı çekmeye çalışıyor sanırım

senden mutlaka bır tepkı bekleyecektır ... oyalancak ve yanına gıtmenı bekleyecek

bosanmayacak sınırden soyledı ama sana bu lafıda unutturamayacak ....

cok iyimsersiniz.... ama bu is ciddi,bu sefer yapacak...biliyor musunz,hic korkmuyorum,uzulmuyorum da...sadece keske evlenmeseydim diyorum... kendi kendimi rezil ettim...

canım yaa çok kötü şeyler yaşamışsın ,aşk diyoruz sevgi diyoruz ama evlenince hiç birşey kalmıyor. sözüm meclisten dışarı,herkes aynı olmuyor ama böyle talihsizlekler yaşanıyor.
Rabbimden senin hakkında ne hayırlısıysa onu versin diye dua edicem namazımın arkasından.
ınan bana herşey çok güzel olucak inşaaallah...

nıye rezıl olasın sen elınden gelenı yaptın aklında keşke şunu da yapsaydım dıye sorular kalmayacak en azından ama canım ne bıleyım eşının hareketlerı çok çocukça gelıyor bana, belkı dedıgın gıbı cıddı ama ılerıde başını taşlara vurur senı kaybederse. oyle geçınmek ısteyen bayan bulmak çok zor bunun farkında degıl daha sanırım. kendını uzme uyu dınlen. herşey olacagına varır. soğukkanlı ol derım. eşın de ıdrak etsın bakalım boşanmak nasıl bır duygu. bu duyguyu ona durumu kabul ederk gösterebılırsın

cok iyimsersiniz.... ama bu is ciddi,bu sefer yapacak...biliyor musunz,hic korkmuyorum,uzulmuyorum da...sadece keske evlenmeseydim diyorum... kendi kendimi rezil ettim...

canım sonuna kadar diren lütfen. bir yuva kolay kurulmuyor. diren ki geriye dönüp baktığında keşke şunu da yapsaydım diyebileceğin birşey olmasın. bitecekse keşkelerin olmadan bitsin.

oyle yaptim zaten..kabul ettim artik. uzerimde elimden geleni yapmis olmanin garip bir rahatligi var,iyiym ben...
komik bisey yapmis,eline dikkat ettim,yuzugunu cikarmis...saniyorum 500. kez filan :kahve: artik hic umursamiyorum,bosuyorum diyip hemen yuzugunu atan bir adam bu,ve bunu kacinci yapisi...yaziklar olsun...

senın gözunde kuçulmuş saygı duymuyorsun gıbı artık asıl sorun bu bence. onun boşanıyorum demesınden çok tehlıkelı olan taraf sensın bana göre. hayırlısı olsun. sakınleşmek ıyı gelıcek sıze.

oyle yaptim zaten..kabul ettim artik. uzerimde elimden geleni yapmis olmanin garip bir rahatligi var,iyiym ben...
komik bisey yapmis,eline dikkat ettim,yuzugunu cikarmis...saniyorum 500. kez filan :kahve: artik hic umursamiyorum,bosuyorum diyip hemen yuzugunu atan bir adam bu,ve bunu kacinci yapisi...yaziklar olsun...

Hakkinda hayirlisi olsun arkadasim....3,5 sene cok uzun bir sürec degil bir evlilik icin lakin bir 13,5 sene daha bunun böyle gitmesi seni cidden piskolojikman mahf eder...:teselli:

Esin tipik bir evlenilmeyecek adam Modeli....bu tür erkeklerin neden yuva kurmak neden evlenmek gibi kutsal ve temiz bir olayin icine girip mahsum kizlarin kadinlarin hayallerini umutlarini beklentilerini kirletmelerini anlayamiyorum...:kızgın:
Be adam madem kafana göre istedigin gibi hesap vermeden bir hayat yasamak istiyordun neden elin garibinide yaktinki?:kızgın:

Hicbirsey ve hic kimse senden ve sagligindan kiymetli degildir güzelim...baktin gördün olmuyor yol ver gitsin...esini sürekli bosanmakla tehdit eden bir adamin zaten evliliginde ve esinde gözü yok bence...:kahve:

Allah yar ve yardimcin olsun.:Saruboceq:

senın gözunde kuçulmuş saygı duymuyorsun gıbı artık asıl sorun bu bence. onun boşanıyorum demesınden çok tehlıkelı olan taraf sensın bana göre. hayırlısı olsun. sakınleşmek ıyı gelıcek sıze.

evet,cok onemli bir noktayi kesfetmissin,ben bile farkinda degildim...peki bu sekilde davranan bir adama nasil saygi duyabilirim ki? ya is yuzuge mi kaldi? bu kadar mi meraklisin ozgurluge...o yuzuk mu bunaltiyor seni ??sagol cnm cok guzel yorumlarin

Hakkinda hayirlisi olsun arkadasim....3,5 sene cok uzun bir sürec degil bir evlilik icin lakin bir 13,5 sene daha bunun böyle gitmesi seni cidden piskolojikman mahf eder...:teselli:

Esin tipik bir evlenilmeyecek adam Modeli....bu tür erkeklerin neden yuva kurmak neden evlenmek gibi kutsal ve temiz bir olayin icine girip mahsum kizlarin kadinlarin hayallerini umutlarini beklentilerini kirletmelerini anlayamiyorum...:kızgın:
Be adam madem kafana göre istedigin gibi hesap vermeden bir hayat yasamak istiyordun neden elin garibinide yaktinki?:kızgın:

Hicbirsey ve hic kimse senden ve sagligindan kiymetli degildir güzelim...baktin gördün olmuyor yol ver gitsin...esini sürekli bosanmakla tehdit eden bir adamin zaten evliliginde ve esinde gözü yok bence...:kahve:

Allah yar ve yardimcin olsun.:Saruboceq:

sultanim bu sitede yorumlarini okudukca ne mantikli kadin dedigim insanlardansin...cok tesekkur ederim,kuvvet verdin...

guc verdıgıme sevındım, kendıen ııyı davran ıyı bak yaşın henuz genç bu kadar yıpratma kendını olacak olan olsun ve bıtsın hayırlısı ne ıse. ama barışacaksan da bu adamın çok yontulması lazım ve yorgun olan sınır sıstemını daha da yıpratman gerekebılır. hangısı senı mutlu edecekse bu olsun. sevgıler tatlı ruyalar şekerım

Öncelikle Allah yardımcın olsun ve sabırlar versin..

Başta klasik erkek ilgisizliği diye düşünmüştüm senin konunu canım, son yazdıklarını az önce okudum, şaştım kaldım, çok üzüldüm...

Eşin ona olan ilgin bitince bocalamış sanırım eski ilgiyi göremeyeceğini düşünmüş ve böyle bir tepki vermiş benim nedense aklıma o geldi. Bu tepkiyle eski ilginin geri geleceğini sanıyo kendince galiba. Daha önce boşanmak istediğini söylemiş ve sen ailesi sayesinde evliliğini kurtarmak adına yalvarmışsın boşanmaması için yine aynı şey olur nasılsa diye düşünüyodur belki de kimbilir.. Ne diyeceğimi şaşırdım, ne düşüneceğimi de. Ne olmuş ki hemen boşanma raddesine getirebiliyo olayları. Acaba gerçektenmi istiyo boşanmak yoksa blöfmü yapıyo. Her ne sebepten olursa olsun neden bunu saygısızca yapıyo kafamçokkarıştı ...

Lütfen kendini suçlama. Maça vakit ayırıyosun da bana ayıramıyosun lafı olayları bu raddeye getiremez getirmemeli, normal bi insan getiremez en azından. Eşinin derdi ne, ne düşünüyo, ne yapmaya çalışıyo böyle davranarak hiçbir anlam veremedim.
Duacınım, Allah hakkında hayırlısıını nasib etsin..

Anlasaydın şaşırırdım aşkın dilinden
Senin için sakladığım kalbe ne yaptın
Şiir olsam dize dize senin adına
ıntizar ekleyip denize attın

Anlayamadım ben dayanamadım ben
Şu 3 günlük ömrüne beni sığdıramadın
Anlayamadın sen dayanamadım ben
Şu 3 günlük ömrüne beni sığdıramadın

resmini yukledim bakmak isterseniz fotograf albumumde... herkese ne kadar tesekkur etsem azdir,hakkinizi helal edin,vakit ayirdiniz,kafa yordunuz....iyigeceler

X