Evlendik ve Bitti....:(

canım inşallah mutlu olursun artık iyice kopmuş ipler sana haber bile vermemesi ne yazık böyle yapark elindeki mcevheri yitiriyor farkında değil keşkeherşey hayal ettiğimiz gibi olsa ama nerdeee ailenlede artık herşeyi konuş anlat her an herşey olabilir de bari böyle söylüyorum ama sanırım sen zaten karraını vermişsin yanlış anlama beni kimsenin ayrılmasını istemem ama böylede sürmezki sen bu güzellikle herşeyin en iyisini hakediyosun hayatına yeni bir yön çiz yeteneklsinde aynı zamanda baktımda müzikle uğraşıyosun yolun açık olsun hep hayatta senden daha değerli hiç birşey yok bunu unutma:1hug:

cok tesekkur ederim canim...
ben boyle olmasini istemedim, o istiyor. demek ki kararli ki hicbir sekilde takmiyor,baska sehre gidiyor,aramiyor... tamam ne olacaksa olur,bosaniriz gerekirse de, insan karisini merak etmez mi... namus bu,evde mi,disarda mi...basinda bir is var mi,paraya pula ihtiyaci var mi.. tamam belki gercekten kararlisin da be adam,dusman da degiliz ki,namussuzluk yapmamisim,yalan soylememisim,aldatmamisim...nedir bu kadar... yazik cok yazik...

merhaba arkadaslar,
esim 2 gecedir yok,gelmedi...meger ankaraya gitmis,ailesinden ogrendim.
hic arayip sormadi...sanki ben karisi degilim,ne olacaksam olayim onemli degil...
sanirim bu aksam donecekmis,ablasina oyle soylemis...
bugun anneme gitmeyi dusunuyorum,bu gece ve yarin gece orda kalacagm...yuzunu gormek istemiyorum...
ne hayallerle evlenmistik,sokaklarda yururken evlenme hayalleri kurardik.yaziklar olsun,demek bugunleri yasatmak icinmis....

ablasından öğrendim demişsin cnm ailesi biliyormu bu durumu ablasıyla konuştunmu merak ettim belki aileden biri sana destek çıkars eşin belki değişir gibime geldi bu böyle nereye kadar gidicek ki çok yıpranıyorsun böyle....

ablasından öğrendim demişsin cnm ailesi biliyormu bu durumu ablasıyla konuştunmu merak ettim belki aileden biri sana destek çıkars eşin belki değişir gibime geldi bu böyle nereye kadar gidicek ki çok yıpranıyorsun böyle....

benim kocam oyle bir insan ki, ne ailesini ne bir buyugunu oturup da dinlemez,kendi bildigini okuyan,basina buyruk bir insan...
ablasi da annesi de hepsi de biliyorlar. fakat bilmiyorlarmis gibi davraniyorlar,ben oyle istedim.cunku birileri ona israr edince daha da inatlasiyor,bir onceki olayda annesi "oglum yapma,ne bosanmasi,yazik size,biz gelinimizi cok seviyoruz" demis o da " ben kendi kendime evlendim,sen yoktun,simdi sana laf dusmez" diyip susturmus...boyle bir insan iste esim...

simdi burdan evlenecek kizlara tavsiyem : ailesini,ozellikle annesini saymayan erkekle sakin evlenmeyin.anaya tavri neyse size de o oluyor unutmayin bunu... :çok üzgünüm:

benim kocam oyle bir insan ki, ne ailesini ne bir buyugunu oturup da dinlemez,kendi bildigini okuyan,basina buyruk bir insan...
ablasi da annesi de hepsi de biliyorlar. fakat bilmiyorlarmis gibi davraniyorlar,ben oyle istedim.cunku birileri ona israr edince daha da inatlasiyor,bir onceki olayda annesi "oglum yapma,ne bosanmasi,yazik size,biz gelinimizi cok seviyoruz" demis o da " ben kendi kendime evlendim,sen yoktun,simdi sana laf dusmez" diyip susturmus...boyle bir insan iste esim...

simdi burdan evlenecek kizlara tavsiyem : ailesini,ozellikle annesini saymayan erkekle sakin evlenmeyin.anaya tavri neyse size de o oluyor unutmayin bunu... :çok üzgünüm:

valla haklısın canım sabrınada hayran olmamak elde dğil aile kavramı doğduğun evde insana işlenir demekki o bundan nasibini alamamış başı boş olmak aman evlendim karım evde nasıl olsa eve gidince kapıyı açacak yememi getircek deyip umursamıyorlar halbuki öylem evlilik herşeyi paylaşamk iyi yada kötü demekki yetiştiriliş te çok önemli anne baba saymayan eşini çocunu hiç saymaz çok gördm bunu etrafımdan da

Ouff çok kötü bir durum ya :kızgın: Allah tekrar sabır versin hakkında hayırlısı neyse onu nasip etsin bundan sonraki hayatında inan yazılarını hep okuyorum bazen yazıyorum ama çok zor bir durum resmen sana işkence yapıyor illa şiddet mi olması lazım bence bu da bir şiddettir senağlama kısa sürede inş.lah atlatırsın güzelim çok fazla yıpratma kendini biliyorum bu çok zor ama zamanla cidden unutucan sana daha fazla zarar vermesini engelle artık sadece kendini düşün ve şuandan itibaren neler yapabilirim diye planlarını kur cnm hayat bir şekilde devam ediyor ....

cok kötuuu ... demekkı bu kadar kararlı sende bekleme dıcemm ya ben konus ozaman
cunku adam rahat baksana olan sana oluyo
boyle bı adamın senı kazanmaya calıscak olması benı dusunduruyor

cok kötuuu ... demekkı bu kadar kararlı sende bekleme dıcemm ya ben konus ozaman
cunku adam rahat baksana olan sana oluyo
boyle bı adamın senı kazanmaya calıscak olması benı dusunduruyor

istemiyor ve beklemiyorum kazanmaya calismasini...o bir cocuk,oyuncagi almak icin ne lazimsa yapti,ailesini bile karsisina aldi,simdi de bunaldi o kadar... cunku oyuncak az da olsa hayatina mudahale etmek istedi ve oyuncakliktan cikti,eziyet oldu ona...
istemiyorum,gelmesin artik karsima..bana bunlari yasattiktan sonra anlami yok.acsin davayi,ben de istiyorum..

istemiyor ve beklemiyorum kazanmaya calismasini...o bir cocuk,oyuncagi almak icin ne lazimsa yapti,ailesini bile karsisina aldi,simdi de bunaldi o kadar... cunku oyuncak az da olsa hayatina mudahale etmek istedi ve oyuncakliktan cikti,eziyet oldu ona...
istemiyorum,gelmesin artik karsima..bana bunlari yasattiktan sonra anlami yok.acsin davayi,ben de istiyorum..

güçlü olan sensin ve kazanacaksın canım daha yaşın genç karşna ne şanslar ne mucizeler çıkacak yeterki sen kendini yıpratma oldumu

burdan bende ıstıyorumla olmaz ıste madem gerı dönus ıstemıyorsun nıye daha cok zarar verıyorsun kendınee ??

al karsına konus ozaman

burdan bende ıstıyorumla olmaz ıste madem gerı dönus ıstemıyorsun nıye daha cok zarar verıyorsun kendınee ??

al karsına konus ozaman

ya konusulmuyor adamla anlamiyorsunuz yaa!!
dinlemiyor,hakaret ediyor,bitti bu is diyor baska bisey demiyor... konustum defalarca diyorum size...

gıdın dava açın ne dıyımm o zamannn
ben sana dyanamıyorum yanıı bölee durmana bıseyelr beklemenee bı tepkı versın dıyeee durmanaa nereye kdr ... hıc mı arkadasın yok gez bıraz ugras bul kendınee e....:1closedeyes:

ya konusulmuyor adamla anlamiyorsunuz yaa!!
dinlemiyor,hakaret ediyor,bitti bu is diyor baska bisey demiyor... konustum defalarca diyorum size...

sen gerekeni yapmışsın anlatmışsın anlamıyo işte daha konuşacakta birşey kalmamış işte dışardan bakınca kolay geliyo insanlara konuş falan diye anca başa gelmesi lazım ki sen üzülme canım boşver

gıdın dava açın ne dıyımm o zamannn
ben sana dyanamıyorum yanıı bölee durmana bıseyelr beklemenee bı tepkı versın dıyeee durmanaa nereye kdr ... hıc mı arkadasın yok gez bıraz ugras bul kendınee e....:1closedeyes:

biliyorum bitanem..beni dusundugunu biliyorum..
ben bu evde oturmus onu beklemiyorum,ben evimdeyim sadece...burasi benim de evim. giden o..
ama bu aksam anneme gidecegim,pzts sabah donecegim,oyle karar verdim

sen gerekeni yapmışsın anlatmışsın anlamıyo işte daha konuşacakta birşey kalmamış işte dışardan bakınca kolay geliyo insanlara konuş falan diye anca başa gelmesi lazım ki sen üzülme canım boşver

yo hayır hıcbısey kolay gelmıyor bana !!
sadece arkadas hala bı tepkı beklıyor yazık degıl mı
zaten oda barısmak ıstemıyorum dıyo ozaman ne beklenıyo neden yurek tuketılıyo onu anlamıyorum sadeceee

ayrica konusmak zor gelmiyor bana,gereksiz bir gurur degil bu yaptigim...
konustugum zaman ne duyacagimi cok iyi biliyorum kizlar...sirf size ispat etmek icin arayayim isterseniz,ama ispat ugruna cok yaralanirim..bitti bu is filan der...nerdesin neden haber vermedin desem sana hesap mi vercem der...yikilirim..biz onunla asik olmustuk birbirimize,bunlari duymak beni cok acitiyor...

canım ya... adam anlamıyor diyorsun ne yapılabilir ki başka bilmiyorum... off, insan aşık oluyor seviyor seviliyor, sonra böyle olması o kadar kırıp yıkıyor ki insanı...

ayrica konusmak zor gelmiyor bana,gereksiz bir gurur degil bu yaptigim...
konustugum zaman ne duyacagimi cok iyi biliyorum kizlar...sirf size ispat etmek icin arayayim isterseniz,ama ispat ugruna cok yaralanirim..bitti bu is filan der...nerdesin neden haber vermedin desem sana hesap mi vercem der...yikilirim..biz onunla asik olmustuk birbirimize,bunlari duymak beni cok acitiyor...

kimseye birşey ispat etmene gerek yok biz sana inanıyoruz ıspat etmek için kendini sakın üzme sana böle davranıyorsa sakın arama aşk geçiyor kalıcı olan sevgi saygı, saygıda gittimi o iş bitmiştirrr.

ayy inş herşey yoluna girer biran önce düzelir dualarım sizinlede olacak inş en kısa zamanda o eski aşk dolu heyecan dolu günlerinize dönersin umudunu yitirme hiç bi zaman RABBİM herşeyi gönlümüze göre wersinn aslında böle şeyler insanı korkutuyoo

X