Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

Kizlar ayse giremiyor sanirim bu liste isini baskasi ustlenebilir mi cakma bi liste yapdin lutfen istikrari koruyalim.

arkadaşlar masalın sonucu ne oldu bilen var mı.
o da benim gibi Bahçeci/Fulya Erbil Beyin hastasıydı.
ortadan kayboldu habriniz var mI?

elimde topiğe katılım sırasına göre okuma listesi vardı işyerinde unuttum. ve yeni listeyi ayarlayacam birazdan önceki sayfaları kurcalayıp .. bu hafta kimin için okuyalım bakayım ve okumak isteyenler de mesaj atsın bekliyorum

ayşe'cim merhaba,ben bu hafta 10 yasini alıyorum cnm

mrhb kızlar nasılsınızzz hepinizi çok özledimmm geliyorum sadece kendimden yazıp çıkıyorum çünkii çok yoğunummm kızlarrr eşimin kontrolleri vardı geçen haftaaa 4 gün üst üste has gittik aslında dr 5. Günde çağırdı yapılacak testler vardı Bende dr dinlenelim 1 gün dedimm 3 saatlik yoldan geliyoruz her gün dedim oda pzrts gelin dedii yani yarın yine gideceğiz çok ayakta durmaktan dizimin iç kısmında şişlik oluştuu Ayağımı kaldıramıyorumm ev işleride bana bakıyor Yani çok yoğunum kızlarr Adet günümde geliyor onun sıkıntılarıda başladııııı

Canlarım hepiniZi

tandora==10 tane okuyacak
perlanore==1 tane okuyacak
antisocial==4 tane okuyacak
moonlight==3 tane okuyacak
orlic==4 tane okuyacak
bahar27=4 tane okuyacak
sebilem=4 tane okuyacak
seminay84===4 tane okuyacak
saskınanne=3 tane okuyacak
antikdeniz==4 tane okuyacak
ssonmez==4tane okuyacak
ozne_hayat=4 tane okuyacak
aruna==3tane okuyacak
burcu81==4 tane okuyacak
merve02==4 tane okuyacak
ynz06==4 tane okuyacak
redhairredgirl==3 tane okuyacak
blowhole==4tane okuyacak
ozay37barış==4 tane okuyacak
yaramazkedicik==4 tane okuyacak
ayse035==4tane okuyacak

kime okuyalım bu hafta

canım sen sırayla okuyalım demiştin sayfaya girenlerin sırasıylamı anlamadım eğer öyleyse karışık olur :44:

tedavide olanlarıda bilmiyorum olanlar yazsın yada

olmasa bu listeden seçelim bizde :26:

canım sen sırayla okuyalım demiştin sayfaya girenlerin sırasıylamı anlamadım eğer öyleyse karışık olur :44:

tedavide olanlarıda bilmiyorum olanlar yazsın yada

olmasa bu listeden seçelim bizde :26:

canım ben bugun atık giremeyebilirim . kızkardesm kaçtı demmştm akşam düğünü var yarında benim dr. kontrolm var
sen bu yaptığım listeyle giremezsem ilgilenir misin kimin adına okunması konusunda diğer arkadaşların fikrini de almak lazım
bi de ayet el kürsi listesi de olsun seni ekleyeym mi

hayırlı olsun cnm mutlu olsunlar inş..

orlic arkadaşımız ilgilenecekti sanıırm bu hafta bende yardımcı olurum ilerletiriz inşalllah

olur canım, 10 tane ayetel kürsi alayım ben şimdilik bitmezse daha alırım dağıtıım olmazsa..

kime okuyalım bu hafta

canım en güzeli sırayla okumak katılım sırasına göree bu şekilde bence diğer kızlarında fikrini alıp katılım sırasına göre okumak iyi gelio bana tedavi sırasına göre okunacaksa eğer ben tüp bebek tedavisinde değilim ama tedavi görüyoruz şuan ilaç tedavisi benim gibi olan bi sürü insan var bence haksızlık olmasın katılım sırasına göre okuyalım

ayseciğim beni listeye eklemeyi unutmuşsun canım.. mesajım gözünden kaçtı galiba. beni de 3 tane yasine ile ekleyebilir misin?

perlanore==1 tane okuyacak
antisocial==4 tane okuyacak
moonlight==3 tane okuyacak
orlic==4 tane okuyacak
bahar27=4 tane okuyacak
sebilem=3 tane okuyacak
seminay84===4 tane okuyacak
saskınanne=3 tane okuyacak
antikdeniz==4 tane okuyacak
ssonmez==4tane okuyacak
ozne_hayat=4 tane okuyacak
aruna==3tane okuyacak
burcu81==4 tane okuyacak
merve02==3 tane okuyacak
ynz06==4 tane okuyacak
redhairredgirl==3 tane okuyacak
blowhole==4tane okuyacak
ozay37barış==4 tane okuyacak
yaramazkedicik==3 tane okuyacak
ayse035==4tane okuyacak
topeguk==3 tane okuyacak

ayse035=100 tane okuyacak
orlic==100 tane okuyacak
burcu81==100 tane okuyacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…