Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

işyerindeki bilgisayarda bi p roblem var..sitede bu topikten başka topiğe giremiyorum özel mesajlar da okunmuyor..
Yarın yasini şerif okundu haberlerini topiğe yazın ordan takip edicem..

Kızlar inşallah hepiniz okumuşsunuzdur çünkü cuma bağışlama yapacağım

geçmiş olsun canım zor günler geçirmişsiniz.allah yardımcınız olsun.akrabalarınızın aklı başındamı ne demek o öyle ölüm ???allah'ın verdiği canı allah alır.sevdiğine kaçmışsa düğün dernek yaparlar iş tatlıya bağlanır.akrabalarınızı karıştırmayın bence.inşallah bundan sonraki hayatlarında mutlu olurlar.:KK16:

Kızlar ben evde değildim kayınvaldemlerde kaldık.yurt dışından eşimin akrabası geldi.birde adet olduğum için okuyamadım.şuan yasini şeriften 3 adet okuyabilirm.kimin adına okunucaksa biri bana açıklayabilirmi?:44:

Inşallah dualarımız kabul olurda bebeğin seninle olur:emir_bebek::KK16:

Inşallah canım aminnn:nazar::KK49::emir_bebek:

canım sağol iilgin ve yakınlığın için.. Ailem barıştı ama kırgınlar tabiki.. Bu hafta düğünü var rabbim mutlu etsin huzur geçim kolaylığı versin inşallah

Herkese selam ben 100 tane ayetel-kürsüyü okudum
2 tane yasini okudum bugün opu işlemim vardı
2 tanesinide yarın okurum allah kısmet ederse:KK31:

Canım sen 3 taneyi ruveyda ve blowhole için oku.. çünkü su ana kadar okumayan çok kişi var bana öyle geliyoki toplayamayacağız .. Yarın yanılırım inşallah

Cnm il disandaydik yeni geldik yarin yasinleri okuycam insallah.eksik var mi fazla takip edemedim bi de sana zahmet isim soyisimleri alayim

canım sağol iilgin ve yakınlığın için.. Ailem barıştı ama kırgınlar tabiki.. Bu hafta düğünü var rabbim mutlu etsin huzur geçim kolaylığı versin inşallah
Rica ederim canım Allah mesut etsin umarım zamanla kırgınlıklarda biter iyi olursunuz:KK16::nazar:
Canım sen 3 taneyi ruveyda ve blowhole için oku.. çünkü su ana kadar okumayan çok kişi var bana öyle geliyoki toplayamayacağız .. Yarın yanılırım inşallah

Tamam canım okuyacağım şimdi.:KK34:Allah kabul etsin dualarımızı:KK16:

herkese merhaba kızlar transferim oldu ve fazla giremicem ayşecim bana bu hafta için 1 yasin yazabilirmisin hepinizi öpüyorum

kızlar günaydınnnn nasılınızzz kaç gündür gelemedimmmm kk ye eşimin kontrolleri vardııııı (halada devam ediyor birazdan çıkacağız yinee )akşam çok geç dönüyoruz has hiç bir şey yapamıyorummm yorgunluktannnn

Yarın akşama kadar yasini şerifleri okmuş olursanız çok sevinirim.. Eğer okuyamayacaklar varsa biz diğer arkadaşlarla tamamlarız..mesajlarınızı bekliyorum

canım benim regl bugün bitiyor.henüz okuyamadım.biterse bu akşam yoksa yarın okuyacağım.

=======yasini şerif listemiz=======
Blowhole==8tane okuDU
sardunya==4tane okuyacak
bucu_81==5tane okuDU
perlanore==4 tane okudu
masal01==4 tane okudu
askbebek==3tane okudu

redhairredgirl==4tane okuyacak
orlic==8tane okuyacak
ruveyda12==4tane okuyacak
aruna==4tane okuDU
seminay84==4tane okudu

asel_k==5 tane okuyacak
yaramaz_kedicik==4 tane okuyacak
topeguk==4tane okuyacak
ynz06==4tane okuyacak
Yeteeer==1taneokudu
ozay37barış==4 tane okudu

ayse035==4tane okuyacak
merve02==>4 tane okuyacak

arkadaşlar bu hafta blowhole ve ruveyda12 arkadaşlarımız için okuyoruz
perşembeye kadar bitirip özel mesajla haber verirseniz çok sevinirim

Yarın yasin bağışlamam duası yapılacak ve eksik çok.. Sizden ricam aramızda paylaşalım yasinleri

=======yasini şerif listemiz=======
Blowhole==8tane okuDU
sardunya==4tane okuyacak
bucu_81==5tane okuDU
perlanore==4 tane okudu
masal01==4 tane okudu
askbebek==3tane okudu

redhairredgirl==4tane okuyacak
orlic==8tane okuyacak
ruveyda12==4tane okuyacak
aruna==4tane okuDU
seminay84==4tane okudu