Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

Uzun zaman oldu topige girmeyeli.herkese selamlar...cok zor bir surec gecirdim ama Rabbim sonunda benim de yuzumu guldurdu.Allah herkese nasip etsin evlat sevgisini.hergun dualarimdaydiniz.cok guzel haberlerde gorunce cok daha mutlu oldum.asbelova seyyan muhat tebrik ederim cok sevindim.Asbelova hidirellezde agacin altina koydugum dualarimiz kabul oldu.sukurler olsun..dafniya yi cok merak ediyorum...herkese sevgiler

Piedra dönmüş hemde güzel haberlerle :))) tebrik ederim canım benim anladığım kadarıyla kucağına da almışsın bebişini.Ben hala bekliyorum şubatta dondurulmuşlarımı deneyeceğim nasipse.Eee anlat bakalım sen kız teyzesimiyiz oğlan teyzesi mi.Ortadan bir kayboldun pir kayboldun.

antikdeniz antikdeniz saol canim.seyyanla ayni hafta doğacak kizlarimiz allah nasip ederse. Oğlunu saglicakla almissin kucagina darisi hepimize inşaallah.
Bu arada doğumun nazil oldu.kolay oldu mu?

Dogum cok heyecan li birsey yaa..hele o minik ses varyaa anlatamam mmüthiş bir duygu.benim tüp bebek oldugu icin ve kan sulandirici igne kullandigim icin sezeryan oldu 37 haftada alindi oglum.son hafta inanılmaz Kasilmalar oluyor du doktor bekletmek istemedi.genel aneztesi altinda oldu.sonrasinda tabbii ağrılar oldu ama unuttum gitti inan ki..seyyan girmiyor herhalde simdi 16 hafta sin nasil hissedebiliyor musun minik kizini

Canimm ilerleyen zamanlar da dahada hissedeceksinn hatta hıçkırıklar bile hissedilio bitter cikolata cok hareketlendirio bebegi ..kiloyu takma verilio gidio ben 14 kilo aldim toplamda suan 4 kilom kaldi oda bebise sut olsun diye bol bol.yiyorum

Muhatcim bol bol su ic ceviz badem eksik eetme onlarida tuket istersen sol tarafa yatabiliosan sol tarafa yat zaten ilerleyen haftalarda doktorunda soyler muhtemel bide kan ilacina basladiysan c vitamini ile al onu hem kabizlik yapmio hemde emilimi artıyor

Canim bulantim gene var.kestanesi bile korkarak yiyorum istifar ederken bogazim acimasin diye. Sipa şimdidenyordu beni:) cçok şükür mucizem geldi. Buna bin şükür elhamdülillah

Canim bulantim gene var.kestanesi bile korkarak yiyorum istifar ederken bogazim acimasin diye. Sipa şimdidenyordu beni:) cçok şükür mucizem geldi. Buna bin şükür elhamdülillah
Ewt darisi diger arkadaslara inşallah rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin bulanti benimde coktu cnm ya soda biraz iyi geliodu bana gun asiri serum takiliodu o derece yani

Kiz annesi oluyorum kizlarrrr

Oğlum bak gel diye diye kız mı cağırdın :) hayırlısıyla kucağına al prensesi insaallah canım.

Maşallah canim çok sevindim bin mde ikinci kiz yolda

AYŞECİM SENİN HAMİLELİK NASIL GİDİYOR. CİMCİME NASIL.

Güzel yurekli arkadaslarim benim ömer eymen nim uc aylik oldu gunlerim dolu dolu geciyor yaradana nasil şükür etsem azdir o kadar tedavi bekleyis riskli hamilelik den sonra şükürler olsun dunya tatlisi bir oğlum oldu..rabbim isteyen herkese yasatsin bu tarifsiz duyguyu..

Gözün aydın canımmm. Kocaman öp ömer eymenimizi.

Emaa nasılsın canim? Afacan nasil

Evde net yok giremiyorum.Ama cok özledim sizleri.
Afacan buyudu masallah teyzesi 8 aylık oldu.
Çok öpüyoruz sizi.

X