Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

Oğlum bak gel diye diye kız mı cağırdın :) hayırlısıyla kucağına al prensesi insaallah canım.

AYŞECİM SENİN HAMİLELİK NASIL GİDİYOR. CİMCİME NASIL.

Gözün aydın canımmm. Kocaman öp ömer eymenimizi.

Evde net yok giremiyorum.Ama cok özledim sizleri.
Afacan buyudu masallah teyzesi 8 aylık oldu.
Çok öpüyoruz sizi.
Oy maşallah Allah bağışladı canim

s a kizlar nasilsiniz?insallah hepiniz de iyisinizdir okudum yazismalari ama eskisi gibi girgir yok.cogu hallerini yasiyor su anda masALLAH.bende bu ay tedaviye basliyorum benim icin son tedavi eyer olmazsa bebek hayeline son vermem gerekecek .dualarinizda benide unutmayin insALLAH.selametle dua eder dua bekleriz.

s a kizlar nasilsiniz?insallah hepiniz de iyisinizdir okudum yazismalari ama eskisi gibi girgir yok.cogu hallerini yasiyor su anda masALLAH.bende bu ay tedaviye basliyorum benim icin son tedavi eyer olmazsa bebek hayeline son vermem gerekecek .dualarinizda benide unutmayin insALLAH.selametle dua eder dua bekleriz.
Dualarımiz seninle cnm

slm kızlar uzun zamandır giremiyorum dogumdan sonra fırsatım pek olmuyor ikiz bebeklerim oldu bir kız bir erkek 11 aylık olduk inşallah herkes iyidir ne aylar yıllar devirdim buralarda aklıma geldikce dualarımdasınız herkes nerde ozet geciverin kimler dogurdu kimler hamiş rabbim her isteyene yaşatsın
sizleri seviyom ozet bekliyom :KK68:

Selam arkadaslar 5gun once ikinci bebegim dunyaya geldi cok sukur ama ben cok eahatdixm ins tez xsmsnda toparlarim herkesi cok metak ediyor ve opuyorum allahs emamet olun

slm kızlar uzun zamandır giremiyorum dogumdan sonra fırsatım pek olmuyor ikiz bebeklerim oldu bir kız bir erkek 11 aylık olduk inşallah herkes iyidir ne aylar yıllar devirdim buralarda aklıma geldikce dualarımdasınız herkes nerde ozet geciverin kimler dogurdu kimler hamiş rabbim her isteyene yaşatsın
sizleri seviyom ozet bekliyom :KK68:
Sibel canım nasıl gidiyor ikiz annelik ? Yalnizmi bakıyorsun ?
Ben çok zorlanıyorum :) küçükken yalnız bakıyodum ama şimdi hiç yalnız kalamiyorum :KK43:

s.a.arkadaşalar..
uzun zamandır topiğe giremiyorum..neler oldu neler bitti haberim yok.biraz göz attığım kadarıyla ayşecim ikşnci bebeğini almış kucağına hayırlı olsun.Allah uzun ve sağlıklı ömürler versin.antikdeniz de kavuşmuş hayaline çok sevindim.nekadarzor canım yeni tedavi yazmışsın.sakıııın umudunu yitirme...inş kavuşursun bebeğine.emacım sen nasılsın..umarım herşey yolundadır.gözden kaçırdığım,aklıma gelmeyen ama burada kader arkadaşlığı yaptığım herkese selam.dualarım sizinle herzaman.
bana gelince çok şükür kızım ve ben iyiyiz.30.haftamız dayız.ama ben hala inanamıyorum.sanki rüya uyanınca bitecek gibi geliyor..RABBİM herkese ve bana sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.
Hepiniz yüreğimde ve dualarımdasınız.burada geçirdiğimiz zamanlar,sohbetler,kah gülmelerimiz kah ağlamalarımız,hiç bir zaman unutmayacağım anılarımdan.hepinizi çok seviyorum.biraz veda konuşması gibi oldu.arada girmeye çalışacağım.Allaha emanet olun...

Kizlar neden bilmiyorum bu ay cok umutluyum. Hayirlisiyla bu ay dualarim kabul olsun... Amin deyin kizlar :)

Slm arkadaşlar ben 1senelik evliyim ve daha çocuğum olmadı
biliyoruz ki zaman geçtikçe evlat sahibi olmak zorlaştı artık herkesin böyle bi sorunu var.açıkçası allahu teala bizleri sınıyor.bizler bu sınavlardan geçerken çeşitli tedavler oluyoruz.başımıza gelen olumsuzluklar karşısında yıpranıyoruz.bu zor sıkıntılı süreçlerden geçerken tek eksiğimiz olan evladı tek yürek olup dualar eşiliğinde allahtan istememiz bizi bi nebzede olsa rahatlatıp manevi gücümüzü artıracaktır.inanın bu zor süreçlerde srtese girmek yerine rahatlayıp huzur bulmamız gerekiyo ve bunu da ancak dualarla yapabilir..
Fikrim şu== haftada 1 arkadaşa 41 yasini şerif okumak yani cumadan cumaya toplanıp cuma saati bağışlamak ..bağışlamayı ben yapıcam allahın izni ile.. Katılmak isteyenler olursa eğer isimlerle liste oluşturacağım..
Mesajlarınızı bekliyorum .. Allaha emanet olun
Guzel bir fikir bn de 2 senelik evliyim hala bekliyorum. Bu ay cok umutluyum... hsg cektirdim hsgden sonra hamile kalan cok varmis. Bn de kalirim belki bir suru tedaviye girmek ilac almak istemiyorum... dualarimiz kabul olsun inşAllah...:KK42:

Kızlar merhaba çok uzun zaman oldu sayfalara bakamadım ama Ayse nin ikinci bebeği olmuş seyyan muhat bebekleri olacakmış çok sevindim benim oğlum 15 ayını bitirdi çok yoğun geçiyor günler Rabbime şükürler olsun bu günleri gösterdi herkese nasip etsin inşallah çok dualar okuduk inşallah tekrar buluşup dualar oluruz

Arkadaslar bu ay sorunsuz giderse hersey insallah asılama olacagım. Cocuk icin tefriciye baslamıstım 1600 tane eksigim var yardımcı olurmusunuz

Arkadaslar bu ay sorunsuz giderse hersey insallah asılama olacagım. Cocuk icin tefriciye baslamıstım 1600 tane eksigim var yardımcı olurmusunuz

X