Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

[QTE="muhat, post : 37231944, member: 426613"] MELEKiim 4 kut. 2 ay gidiyor canim. 4kutusu75 e falan geliyor. Bibarkadas daha kkullanmak onun esindede iyi değişim olmuş.
Ölüler o kadar çok azaldiki 2 ayda.sasirmamak elde değil Hizlilariniz artti.zaten 2. Ayimizda hamile kalmisim:)[/QUOTE]
O zaman proxeed plus kadar pahali bi ilac degil bizim en son 40 milyon sayi %30 Hareket vardi dr normal yolla olabilir dedi ahh keske'ama nerdeee...
peki bu ilacin tr fiyati ne kadar biliyomusun

canım sağolasın.tedaviyle oldu.6.tüp bebek denememdi.ben çok isteksiz başladım aslında ve çokta önemsemedim.çok üstüne düşmedim.çok şükür ki bebeğim benimle....şunu söyleyebilirim umudunuzu kesinlikle yitirmeyin.ben çok zor şeyler yaşadım.5 tedavi iki ameliyat.ama değdiğini düşünüyorum şimdi.o yüzden vazgeçmeyin.[/QUOTE]
Sizin sorun neydi merkeziniz neresiydi benim tedavi olursa 6. Tup bebek denemem olacak ama ben cok korkuyorum hep dua ediyorum tedaviye gerek kalmadan hamile kaliyim diye

MELEKiim canim solgar marka 100 mg si 75 TL.2 kutu 1ay gidiyor.
Ama benim dediğim ilaci bulursan ne evicap a ne de inci ya ihtiyaç kaliyor.içinde onlarda var.
Şiddetle kullanan derim

MELEKiim canim solgar marka 100 mg si 75 TL.2 kutu 1ay gidiyor.
Ama benim dediğim ilaci bulursan ne evicap a ne de inci ya ihtiyaç kaliyor.içinde onlarda var.
Şiddetle kullanan derim
senin dediğini nasıl bulabilirim peki internet adresini biliyomusun bi baksaydım ayrıca kapıdamı ödeme oluyo ilaç geldiğinde

MELEKiim canim vatsapi olan vi numara aat gondereyim resimleri. Siparişlegelmedi. Ben aanlama aldirdim almanyadan. Ya almayanyadan getirteceksin ya da İstanbul ankara gibi büyük şehirlerin rosemann magazasindan alacaksin

Sizin sorun neydi merkeziniz neresiydi benim tedavi olursa 6. Tup bebek denemem olacak ama ben cok korkuyorum hep dua ediyorum.. tedaviye gerek kalmadan hamile kaliyim diye[/QUOTE]

canım.ben 5 kez özelde yaptırdım.sonuncu tıp fakültesinde oldu.bizim sorunumuz bende endometriozis vardı.bına bağlı iki kez kist ameliyatı olduydum.eşimde de ileri hareketli sıkıntılıydı..Allah gönlüne göre versin canım..ama tedavidende vazgeçme..teslim ol Rabbime.O OL DERSE KALEM YAZAR..

Seyyann Muhat Ayşe Asbelovee tebrik ediyorum canlarım benim,Rabbim evlatlarınızı hayırla sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin...Çok duygulandım,Rabbimin rahmeti işte,sonsuz...Çok seviliyorsunuz...Dualarınızda unutmayın,inanıyorum birkaç aya vericem Allahın izniyle bende bebiş haberini,Rabbim hepimize en hayırlı şekilde nasip etsin..

Kozlar merhaba gecen mutlu bi haber verdim ama simdi çok üzgünüm.kizimm çölyak hastasi olabilirmiş doku testi için kan verdik sonucu on giun sonra NEOLUR dua edin ne olur çok zor bi hastslik kurban olayim dua edin yalvaririm evladimin testi temiz ciksin adi buglem Rana Rabbim sifasini versin ind

Aminn canım aminnn
asbelove canim allah razi olsun.. Biz de sasirdik.. Rabbim yardim etti.çok şükür stresi geride biraktik..
Maasallahhh subhanallahh canımm çok şükür bugünümüze:))
canım dualarımdasın Rabbimin izniyle sende güzel haberler ver inşallahhhhhh aminnnn
Canım inşallahhh çok güzel haberler vereceksin bir kaç güne Allahım korusun minik ranamızı

kızlar neler okudum çok sevindim... hayırlarla kucaklarınzda olsun ve rabbim korusun hepimizin evladını reyyanım abla oluyo demek.....

Kızlar büyük ihtimal yarın ameliyatım var.Öksürükten dolayı ertelemişti doktor ama yarına kadar geçer umarım.
Dualarınızı bekliyorum.
canım nasılsın büyük ihtimal olmuşsundur ameliyat allah şifa versin iyileşince yaz muhakkak,geçmiş olsun tekrar

MELEKiim canim vatsapi olan vi numara aat gondereyim resimleri. Siparişlegelmedi. Ben aanlama aldirdim almanyadan. Ya almayanyadan getirteceksin ya da İstanbul ankara gibi büyük şehirlerin rosemann magazasindan alacaksin
bi ara sana kardeşimin nosunu yazarım canım . ben rosmann mağazalarına baktım netten biraz ama o ürünü nette bulamadım zaten eşim için kaan aydostan randevu almıştık o yüzden de tam karar veremedim ilacı almakta eşimin kullanacağını bilsem hemen alıcam geçen yıl bi çok ürün kullandırdım zar zor ikna ede ede şimdi gel şunu alalım deyince ikna olmuyo

Canim tebrk ederim.nihayet sizleride hamis oldugunuzu duyduk.rabbim sag salim.kucaginiza almayi nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…