Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

optimis için 66 ihlas 5 inşirah 1 yasin okudum canım

Son düzenleme:

YA RABBİ YÜREĞİ YANMIŞ GÖZYAŞLARI İÇİNE AKMIŞ ÜMİTLERİ ZORDA OLAN TÜM KARDEŞLERİMİZE ÜMİT SABIR VE FERAHLIK VER hayırlı cumalar

daha önce yazmıştım ama gözünden kaçmış sanırım canım listelerde okunmadı görünüyorum

optimis için 66 ihlas 5 inşirah 1 yasin okudum

sibel kocak için 66 ihlas 6 inşirah 1 yasin okudum

sibel icin bende dualari okuttum baskalarina kendim musait degilim ama okundu cok sukur Sibel Kocak Rabbim tez zamanda hayirli evlat nasip eylesin

daha önce yazmıştım ama gözünden kaçmış sanırım canım listelerde okunmadı görünüyorum

optimis için 66 ihlas 5 inşirah 1 yasin okudum

sibel kocak için 66 ihlas 6 inşirah 1 yasin okudum

cnm bir haftadır hastaneyle uğraşıyorum şehir dışına çıkmıştım listeleri güncelleyemedim güncelleyince senide yazarım cnm

OPTİMİST arkadaşımız için 11 MAYIS pazara kadar okuyoruz...

Kays= 62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.............
Nfy_9185= 62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin......okudu
Seyyan=62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin............okudu
Slyns=62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin..............okudu
E_m_a=58 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin...........
Hayalot=62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.........
elanor=62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.............okudu
Feelcrying=62 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin........okudu
Eslemliva=62 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin..........
berirem=62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin............okudu
optimist3=71ihlas,11 elem neşrah,1 yasin..........okudu
sibel koçak=62 ihlas,5 elem meşrah,1 yasin........
melek181=62 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin...........okudu
seybil=62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin...............okudu
Dafniya=62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin............okudu
2020=62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.................

cnm bir haftadır hastaneyle uğraşıyorum şehir dışına çıkmıştım listeleri güncelleyemedim güncelleyince senide yazarım cnm

hiç önemli değil.Geçmiş olsun cnm inşallah bir sorun yoktur.bu arada 1 yasin 5 inşirah ve 60 ihlas daha okudum varsa eksiklere yaz..yoksa da yeni listeye...

adetli olduğum için bu haftanın dualarını okuyamadım bidaha ki haftaya okuyabilirim

GÜNAYDINLARRR ALLAH'IM SENDEN İSTENEN ŞEYLERİN HAYIRLISINI DUANIN HAYIRLISINI KURTULUŞUN HAYIRLISINI İŞLERİN HAYIRLISI SEVABIN HAYIRLISINI HAYATIN HAYILISINI ÖLÜMÜN HAYIRLISINI DİLİYORUMM NASİP ET RABBİM hayırlı cumalar

adetli olduğum için bu haftanın dualarını okuyamadım bidaha ki haftaya okuyabilirim

Slm canim imzan cok guzel cok etkilendim.insallah evladin olur en yakin zamanda.suan ezan okunuyor ve dua ettim sen ben ve tum bebek isteyenler ici n yarinda dua edicem kimsenin kucagi bos kalmasin.kimsenin:-(

Son düzenleme:
Bu mukaddes miraç gecesinde bizleri de bağışla, öyle bir dünyada hayata gözlerimizi açtık ve öyle bir âlemde yaşıyoruz ki, önümüzde tuzak, arkamızda tuzak; uğrayıp geçtiğimiz her yerde nefis, şeytan ve aynı takımdan binlerce ifrit ağını germiş av bekliyor; yol boyu yüzlerce fitne ocağı ve isi-dumanı gelip sinelerimize oturuyor. İnayetine ihtiyacımız açık, çaresizliğimiz her hâlimizden belli; bizleri yara-bere almadan hedefe ancak Sen ulaştırabilir ve bugüne kadar elli defa çatlamış, kırılmış ruh dünyamızı da ancak Sen tamir edebilirsin. İçimizi Sana döküyor, kusurlarımızı Sana açıyor ve bize yeniden insan olma yollarını göstermeni diliyoruz.HAYIRLI KANDİLER

OPTİMİST arkadaşımızın 69 ihlas eksiği kalmıştır,almak isteyen arkadaşlar varmı

Kays= ,1 elem neşrah,1 yasin........................okudu
Nfy_9185= 62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin......okudu
Seyyan=62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin............okudu
Slyns=62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin..............okudu
E_m_a=58 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin...........okudu
Hayalot=62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.........
elanor=62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.............okudu+4 ihlas okudu
Feelcrying=62 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin........okudu
Eslemliva=62 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin..........
berirem=62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin............okudu
optimist3=71ihlas,11 elem neşrah,1 yasin..........okudu 179 ihlas+19 inşirah okudu
sibel koçak=62 ihlas,5 elem meşrah,1 yasin........okudu
melek181=62 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin...........okudu
seybil=62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin...............okudu
Dafniya=62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin............okudu
2020=62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…