Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

İnşallah canımmm Allah razı olsun.
Daha gelmemiş mi asbenin oğlu.O da çok yıprandı Rabbim yardımcısı olsun.
Benimkini hiç deme zaten canımcım 6.ayımızdan itibaren her an gelecek diye korkuyla bekletiyor bizi.
Kaysında düşük riski vardı atlattı çok şükür.
Rabbim en yakın zamanda sana ve bütün arkadaşlarımıza hayırlı sağlıklı sorunsuz bir hamilelik nasip etsin inşallah güzel dostum.

sağol kuzum ya bulamadım bir türlü

Rica ederim dafnim

Nisan Yağmuru Suyu Zemzem Gibidir.

Nisan Yağmuru Hakkında Hadis-i Şerifler…

Peygamberimiz (s.a.v)’den rivayet olundu ki:

‘’Cebrail a.s Bana öyle bir ilaç öğretti ki, (o ilaç sayesinde,insanların) doktorların ilaçlarına hiç ihtiyacı kalmaz…’’

Eshab-ı Kiram : (o ilaçtan) Bize de haber ver,Ya Rasulullah dediler, Rasulullah (s.a.v):

‘’Nisan yağmurunu alınız (toplayınız). Ona; 70 defa Fatiha-i şerife, 70 defa İhlâs-ı şerif, 70 defa Felak suresini, 70 defa Nâs suresini, 70 defa Tesbih duasını (SübhanAllahi vel-hamdü
Lillâhi ve lâ ilâhe illallâhü vâllahü ekber ve lâ havle velâ kuvvete illâ billâhil-aliyyıl-azîm) okuyunuz. Sonra, 7 gün devamlı olarak sabah akşam birer bardak içiniz. Beni hak Peygamber olarak gönderen Cenâb-u Hakk’a yemin ederim ki, Cebrâil Bana dedi ki ; “Bu sudan içen kimsenin, cesedinden, damarından, sinirinden, etlerinden, o kimseye ağrı, acı veren rahatsızlığını Cenâb-u Hakk giderir ve o kimseye sıhhat ve afiyet verir.’’

Yine başka bir Hadis-i Şerif’te :

‘’Beni hak Peygamber olarak gönderen Cenâb-u Hakk’a yemin ederim ki, çocuğu olmayan bir erkek, bu sudan hanımına içirirse, Allahü Teala’nın izni ile hanımı hamile kalır. Hanımının başı ağrıyan bir erkek bu sudan hanımına içirirse, bu su ona (sıhhati için) yeterlidir. İçen kimsenin balgamını keser. Rüzgar ona zarar vermez, çirkin haller kendisine isabet etmez. Bel ağrısından, karın ağrısından, şikayeti kalmaz. Alaca hastalığından korkmaz. Göğüs ağrısı çekmez. Kalbine gelen vesvese (evhâm), gönlünden çıkar gider. Kendini çok beğenmek, hased, kibir, düşmanlık, gıybet ve koğuculuk (gibi manevi hastalıklar dahil), dünyada yaşayan her fani (geçici) olanlar için Allahü Teala’nın izni ile fayda vericidir..’’

Tefsir-i Kebir (Kur’an-ı Kerim Tefsiri)’den

“Nisan Yağmuru” Suyunun Toplanacağı Günler

”Nisan Yağmuru” suyunun toplanacağı günler, Rumi Takvimi Nisan Ayının 7′sinden Nisan Ayının sonuna kadardır.

Toplanan “Nisan Yağmuru” Suyu Nasıl Hazırlanır?

- Bir Fatiha üç ihlâs-ı Şerif okunup, Piran-ı İzamın Ervâh-ı Kudsiye-i mübârekelerine hediye edilir.
- Niyet edilir.

1 – 70 Adet Salât-ı Münciye
2 – 70 Adet Fatiha-i Şerife
3 – 70 Adet Ayet’ül Kürsi
4 – 70 Adet Legad caeküm .. (Tevbe Süresinin Son İki Ayeti)

لَقَدۡ جَآءَڪُمۡ رَسُولٌ۬ مِّنۡ أَنفُسِڪُمۡ عَزِيزٌ عَلَيۡهِ مَا عَنِتُّمۡ حَرِيصٌ عَلَيۡڪُم بِٱلۡمُؤۡمِنِينَ رَءُوفٌ۬ رَّحِيمٌ۬ فَإِن تَوَلَّوۡاْ فَقُلۡ حَسۡبِىَ ٱللَّهُ لَآ

إِلَـٰهَ إِلَّا هُوَ.ۖ عَلَيۡهِ تَوَڪَّلۡتُ.ۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ

(Lekad caeküm rasulün min enfüsiküm azizün aleyhi ma anittüm harisun aleyküm bil mü’minine raufün rahiym* Fe in tevellev fe kul hasbiyellahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym)

5 – 1 Adet Yâsin-i Şerif
6 – 70 Adet Kâfirûn Süresi
7 – 70 Adet Îhlâs-ı Şerif
8 – 70 Adet Felak Süresi
9 – 70 Adet Nâs Süresi
10 – 70 Adet Tesbih Duası

سُبْحَانَ ٱللهِ وَٱلْحَمْدُ ِللهِ وَلاَ اِلٰهَ اِلاَّ ٱللهُ وَٱللهُ اَكْبَرُ وَلاَ حَوْلَ وَلاَ قُوَّةَ اِلاَّ بِٱللهِ ٱلْعَلِىِّ ٱلْعَظِيمِ

(SübhanAllahi velhamdülillahi velaa ilahe illAllahü vAllahü ekber velaa havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azıym)

11 – 70 Salât-ı Münciye okunur.

Not 1 : Yukarıdaki sayılanlar okunurken bitinceye kadar arada dünya kelamı konuşmamaya dikkat edilmelidir.

Not 2 : Her 70 adet okunduktan sonra ve Yasin-i Şerifteki her “Mübîn” den sonra “Yâ Şafii” denir ve sıcak nefesle suya “Hûu” diye üflenir.

Not 3 : Bu sudan sabah ve akşam birer bardak olmak üzere 7 gün abdestli olarak içilir. (İçmeden önce, 1 Fatiha 3 Îhlas-ı şerif okuyup Piran-ı İzama hediye etmeye ve sabah aç karnına içmeye dikkat edilmelidir.)

Not 4 : Bu sudan içen kişinin cesedinden Allahü Teala her türlü derdi kaldırır. Ona tüm hastalıkdan ve açlıkdan afiyet verir. Gözlere şifa verilir. Ateşi giderir, balgamı keser, göğüs ağrısını giderir, Menfaati sayılamıyacak kadar çoktur.

Canım senin için okunan dualarım bitti.Rabbim en yakın zamanda hayırlı güzel haberlerini almamızı nasip etsin inşallah.

arkadasim ben senin icin okudum ALLAH kabul etsin insallah tez zamanda guzel haberler paylasalim ..

Kızlar benide ekleyin bebek dualarına bende katılmak istiyorum

kizlar nasilsiniz guzel bebis haberleri varmi inceleyemedim emacim dogum yaklasmis masallah hayirlisiyla kucagina almak nasip etsin Rabbim....biz 7 aylik olduk cok sukur hergun yeni birsey ogreniyorum.....aklimdasiniz hepiniz ve sizin icin dua ediyorum hala daha ama malesef haftalik dualariniza katilamiyorum Rabbim beni sevindirdigi gibi sizleride sevindirsin tez zamanda anne olun insallah hepinizi opuyorum

Elenor Merhaba senin için okuduğum dualar bitti 62 ihlas 5 elem neşrah 1 yasin Rabbim kabul etsin inşallah allah bebeğini kucağına almasını nasip eylesin.

A.s canımmm.
Çok özledik seni kaçak :)
Eskisi gibi aktif değil topiğimiz malesef.
Demek 7 aylık oldu prenses maşallah subhanallah yesin onu teyzeleri.
Evet canımcım az kaldı doğuma inşallah.Duaların için Allah razı olsun.
Çok özletme kendini.Vakit buldukça yaz bizlere.
Bizde seni ve cimcimeyi öpüyoruz

Canım listeyi hazırlayan arkadaşımız yazını görünce cevap verecektir sana.
Yeni listeye ekler inşallah.

Son düzenleme:
elenor s.a umarımyazdığım gelir pc deki sıkıntıdan dolayı yazdıklarım letilmiyo virüs var sanırım ve temizleyemedik benm dualar tamam dır bundan sonrada olaki yazamayacak olursam listeyi takip ettiğimi ve okuduğumu peşin peşin söyleyeyim hakkınızı helal edin....

HAYALOT arkadaşımız için 110 ihlas ve 8 elemneşrah kaldı almak isteyen arkadaşlar varmı acaba

Kays= 55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin.............okudu
Nfy_9185= 55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin......okudu
Seyyan=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin............okudu
Slyns=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin..............okudu
E_m_a=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin...........okudu
Hayalot=66 ihlas,18 elem neşrah,1 yasin.........okudu
elanor=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin.............okudu
Feelcrying=55 ihlas,4 elemneşrah,1 yasin........okudu
Eslemliva=55 ihlas,4 elemneşrah,1 yasin............okudu
berirem=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin............okudu
optimist3=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin..........okudu
sibel koçak=55 ihlas,4 elem meşrah,1 yasin........okudu
melek181=55 ihlas,4 elemneşrah,1 yasin...........
seybil=53 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin...............okudu
Dafniya=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin............okudu
zehra46=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin...........kays=okudu
Gayed=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin.............
ED2006=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin..........hayalot=okudu

kızlar yazmadıklarım varsa beni uyarsın lütfen[/QUOTE][/QUOTE]

ELANOR arkadaşımız için 13 NİSAN pazara kadar okuyoruz...

Kays= 62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.............
Nfy_9185= 62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin......
Seyyan=62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin............
Slyns=62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin..............okudu
E_m_a=62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin...........okudu
Hayalot=62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.........okudu
elanor=71 ihlas,11 elem neşrah,1 yasin.............
Feelcrying=62 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin........okudu
Eslemliva=62 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin..........okudu
berirem=62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin............okudu
optimist3=62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin..........okudu
sibel koçak=62 ihlas,5 elem meşrah,1 yasin........
melek181=62 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin...........
seybil=62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin...............
Dafniya=62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin............
Gayed=62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.............

Canim Kays son haftanin dualarini okudu bilgin olsun.allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…