Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

cnm Allah yardımcın olsun.. guzel haberlerını beklıyorum..dualarımdasınız..

canım benım sımdı gordum ..aklım sende dualarımda senınle ..habersız koyma bızı rabbım yardımcın olsun ıns

canım nasılsın var mı bi değişiklik. dualarım seninle

Canim kac ay olmustu senin bebek kanama neden oluyormus bol bol istirahat et kalkma yataktan hatta bosver interneti falan stres yapma lutfen bebegini etkilemesin rahat olmaya dusunmemeye calis kotu seyler.Insallah zamani gelince sag salim kucagina saglicakla alacaksin.

canım hiç korkma yegenim 900 gr dogdu. taş gibi şimdi. yeterki sağlıkla doğsun. seviyoruz seniiii

Ema'mm dualarım seninle kuzum,Rabbim yariniz yardımcınız olsun...Hayırlı haberlerini alıcaz,sen gönlünü ferah tut canım benim...

Dafniyam evet kuzum biliyorum;Rumi Nisan ayının 7sinden ay sonuna kadar toplanması gereken günler..İçine okunacak bir sürü dua var.Süzülmemesi gerekiyor,direk yağmur inen yerde toplanması gerekiyor vs...Konuyla ilgili geniş açıklamaları ve toplanmaya başlanacağı-biteceği tarihi müsait bir vakitte yazarım inşaallah...Rabbim şimdiden şifalar ihsan eylesin...

Bu ay doktora gitmiyoruz.Dinlenmek istesem de zorla da olsa gidecektim bu ayda..Ama 3. günüm haftasonuna denk geldi,sonra başka sebepler araya girdi gidemedik.Bugün bal-çörek otu-tarçına başladım,Rabbim şifasını nasip etsin..14. günden itibarende nasipse havuç suyu yapıcam...Ayrıca Nisan Yağmuru da içicez eşimle...Şifa Rabbimden artık...Bu ay böyle geçsin,diğer aya Allah c.c Kerim...Rabbim emanetini hayırla sağlıkla en kısa zamanda göndersin tüm isteyenlere de bize de...

Cnm mrb., ben urfadayim ve calistim icin sehir disi ni dusunemedim burda yaptirdim tek tüp bebek merkezinde kismette varsa bura baska yer belli olmaz dedik denedik ama nerdeyse bir yildir gidip geliyorum doktoraa..önce 3 ay bi tedavi sonra tup derken olmadi histeroskobi rahim filmi derken bayagi zaman gecti..cnm bizim sayimiz degisiodu sanırım o esimin psikoloji si ile alakali tupden once ml 16 miluonken tüp yaptimiz gun 3 milyona düştü:KK43:(ama bak sizde varikosel varmis en az 6 ay bekleyin belkide artis olur bu arada kür fln yap esinee ..bide kac yillik evlisin bilmiyorum ama bu arada tahlil vs rahim filmini fln aradan cikarip rapor icin basvurabilirsin..ben raporlu yaptirdim cokda uyguna geldi...

Emaa canimmm dualarm seninle yakisikli oglusun annesini uzmeyecek inşallah

Allah hepinizden razı olsun candostlarım.
Dualarınızla bekleyecek inşallah.

feelcrying canım bebiş 29+5 günlük.Erken doğum riskim hep vardı zaten enfeksiyon yüzünden.
Rahimde yumuşama vamış bu da rahimde açıklık ve incelmeye sebep olmuş.Artık ne kadar dayanabilirse bebiş.Rabbime emanet.
Muhatcım yeğenin kaç aylık doğdu maşallah ona :nazar::nazar::nazar:
Bende sizi çok seviyorummmmmmmm :KK16::KK16::KK16:

feelcrying canım bebiş 29+5 günlük.Erken doğum riskim hep vardı zaten enfeksiyon yüzünden.
Rahimde yumuşama vamış bu da rahimde açıklık ve incelmeye sebep olmuş.Artık ne kadar dayanabilirse bebiş.Rabbime emanet.

Canim 5.5 aylik doğdu. Rahim duvarini kalinlaatirici besinler tuket. Bak doğum falan yaparsan hemen haber ver ;@

Canim 5.5 aylik doğdu. Rahim duvarini kalinlaatirici besinler tuket. Bak doğum falan yaparsan hemen haber ver ;@

Oyyy yavrummm benim çok küçük doğmuş kıyamam ben ona.
Rabbim anne babasına bağışlasın inşallah.
O besinlere bakayım hemen canım hiç aklıma gelmemişti Allah razı olsun.
Haber veririm inşallah canımıniçi :KK16:

Cnm mrb., ben urfadayim ve calistim icin sehir disi ni dusunemedim burda yaptirdim tek tüp bebek merkezinde kismette varsa bura baska yer belli olmaz dedik denedik ama nerdeyse bir yildir gidip geliyorum doktoraa..önce 3 ay bi tedavi sonra tup derken olmadi histeroskobi rahim filmi derken bayagi zaman gecti..cnm bizim sayimiz degisiodu sanırım o esimin psikoloji si ile alakali tupden once ml 16 miluonken tüp yaptimiz gun 3 milyona düştü:KK43:(ama bak sizde varikosel varmis en az 6 ay bekleyin belkide artis olur bu arada kür fln yap esinee ..bide kac yillik evlisin bilmiyorum ama bu arada tahlil vs rahim filmini fln aradan cikarip rapor icin basvurabilirsin..ben raporlu yaptirdim cokda uyguna geldi...

Emaa canimmm dualarm seninle yakisikli oglusun annesini uzmeyecek inşallah

Canim ben yurtdisindayim oyuzden sordum zaten nerde yaptirdin nekadara falan diye artik az da olsa bir fikir edinmeye calisiyorum buyuk ihtimal Istanbula gideriz insallah ogunlere gerek kalmaz.Oyuzden benim rapor vs yaptirmam imkansiz yurtdisinda yasadigimiz icin olmuyor :KK43:Eskiden babam uzerinde bakilirdim evlenince kalkti tabii.Ben 3 yillik evliyim 1.5 yildir cocuk istiyoruz ama iste malesef basimiza varikosel belasi geldi:KK43:Bizimde iste 2 milyon oldugu icin normal hamile kalamazsin bosuna bekleyip zaman kaybetme diyor doktorlar normalden umidi kestim gibi birsey artik:KK50:Ameliyat sonrasi kac oldu bilmioruz daha bekliyoruz test icin.Esime keciboynuzu buldum onu aldim yapiyorum cogu zaman vitamin iciyor birde bitkisel bir hap aldim sayi hizda etkiliymis onu veriyorum+bazi zamanlar butun findik fistik bal corekotu ne bulduysam koyudumkeciboynuzu pekmezi macun yaptim
bakalim artik ne olur bilmiyorum.

Allah yardimcin olsun canim dikkatet kendine.Amin once Allah'a sonra sana emanet

Meraba Arkadaslar benide Araniza alirsaniz cok sevinirim ben 3 yillik evliyim hic korunmadik ama hamile kalamadim bir turlu ne onerirsiniz bu konudA dr gittik hersey nolmal dedi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim ben yurtdisindayim oyuzden sordum zaten nerde yaptirdin nekadara falan diye artik az da olsa bir fikir edinmeye calisiyorum buyuk ihtimal Istanbula gideriz insallah ogunlere gerek kalmaz.Oyuzden benim rapor vs yaptirmam imkansiz yurtdisinda yasadigimiz icin olmuyor :KK43:Eskiden babam uzerinde bakilirdim evlenince kalkti tabii.Ben 3 yillik evliyim 1.5 yildir cocuk istiyoruz ama iste malesef basimiza varikosel belasi geldi:KK43:Bizimde iste 2 milyon oldugu icin normal hamile kalamazsin bosuna bekleyip zaman kaybetme diyor doktorlar normalden umidi kestim gibi birsey artik:KK50:Ameliyat sonrasi kac oldu bilmioruz daha bekliyoruz test icin.Esime keciboynuzu buldum onu aldim yapiyorum cogu zaman vitamin iciyor birde bitkisel bir hap aldim sayi hizda etkiliymis onu veriyorum+bazi zamanlar butun findik fistik bal corekotu ne bulduysam koyudumkeciboynuzu pekmezi macun yaptim

Allah yardimcin olsun canim dikkatet kendine.Amin once Allah'a sonra sana emanet

Nerdesin canm sen nerde oturuyosun

Oyyy yavrummm benim çok küçük doğmuş kıyamam ben ona.
Rabbim anne babasına bağışlasın inşallah.
O besinlere bakayım hemen canım hiç aklıma gelmemişti Allah razı olsun.
Haber veririm inşallah canımıniçi :KK16:
İyi bak kendine de bebise de:) seninki dunyayi çok iyi bi yer saniyo sanirim
Gelmeye can atiyo:KK66:

Anliyorum cnm bak keske esin türkiye de de bir doktora görün se çünkü sanki infertile durumLarda burasi iyi..vitamin olarak ne kullaniyorsunuz cnm varikoselden sonra hamile kalan cok var cnm inşallah sende olursun ben bi defa doğal yoldan kaldim hamile 8 haftada düştü

Elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum canım Allah razı olsun dualarınızda unutmayın beni

Meraba Arkadaslar benide Araniza alirsaniz cok sevinirim ben 3 yillik evliyim hic korunmadik ama hamile kalamadim bir turlu ne onerirsiniz bu konudA dr gittik hersey nolmal dedi

Hoşgeldin aramıza canım inşallah en yakın zamanda güzel hayırlı haberlerini alırız.

İyi bak kendine de bebise de:) seninki dunyayi çok iyi bi yer saniyo sanirim
Gelmeye can atiyo:KK66:

Hiç sorma canım nedir acelesi anlamadım.Yarın doktora gidecem bakalım ne diyecek son durum hakkında.
Dualarınızı bekliyorum canımmm

Elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum canım Allah razı olsun dualarınızda unutmayın beni

Hoşgeldin aramıza canım inşallah en yakın zamanda güzel hayırlı haberlerini alırız.

Hiç sorma canım nedir acelesi anlamadım.Yarın doktora gidecem bakalım ne diyecek son durum hakkında.
Dualarınızı bekliyorum canımmm

Hosbuldum canm amin isallah en kisa zamanda herkes hayirli haberlerle gelier

canım nasılsın var mı bi değişiklik. dualarım seninle
muhat hsg genelde isteniyo eğer bi tıkanıklık falan varsa ilaçla açılabiliyo doktorum istemezse ve tıkanıklık varsa boşa gider aşılamada.....Allah muhafaza

Nerdesin canm sen nerde oturuyosun

Ben Kanadadayim cnm

Kizlar asilamadan önce hsg şart mi

Sanirim sart cunku tuplerinin acik olup olmamasi da cok onemli baktirki hem icin rahat etsin hemde aciksada tutar kapaliysada tedavini yaptirirsin bende bu sali yaptirdim sukur acik dediler ama pko supheleniliyor en son sozu doktor soyleyecek bakalim.

Anliyorum cnm bak keske esin türkiye de de bir doktora görün se çünkü sanki infertile durumLarda burasi iyi..vitamin olarak ne kullaniyorsunuz cnm varikoselden sonra hamile kalan cok var cnm inşallah sende olursun ben bi defa doğal yoldan kaldim hamile 8 haftada düştü
Keske ama oraya tup icin seneye gelmeyi dusunuyoruz olmazsa ona bile benimle kalamaz sanirim kendim halledecegim calisiyor heralde en fazla 2 hafta gelebilir.Hamile kalanlar var ama cok degil cnm onlarin hizlari sayilari zaten bastan yuksek olan kisiler genelde bizim cok cok dusuk.Vitamin olarak burdaA'dan Z'ye butun vitaminleri iceren bir multivitamin var Centrium diye onu veriyorum.Birde bitkisel bir hap aldim onu kendi kafama gore aldim iyimi kotumu yapiyorum bilmiyorum doktora sordum fikrim yok deneyin dedi birde o baska hap olarak bisey kullanmiyor vermiyor doktor.

kızlar özür diliyorum geçen haftaki dualarımı okuyamadım ema için yarın onun niyetine okuyacagım inş benim yerımede okuyan olduysa kim bilmiyorum bende onun yerine bi arkadasa okuyayım hak geçmesin.bu hafta banaymış allah razı olsun hepınızden.gelemedım bu hafta oğlum hastaydı bilibilimiz iltihaplı iştahtan dustu yavrum ve huysuz .gecemle gunduzum bırbırıne gırdı nasıl geçtiğini anlıyamadan bu haftada bitmiş bile .ve ben kendıme bıle okuyamadım daha yarın tamamlarım umarım dualarımı.hakkınızı helal edın :KK17:

Ben Kanadadayim cnm

Sanirim sart cunku tuplerinin acik olup olmamasi da cok onemli baktirki hem icin rahat etsin hemde aciksada tutar kapaliysada tedavini yaptirirsin bende bu sali yaptirdim sukur acik dediler ama pko supheleniliyor en son sozu doktor soyleyecek bakalim.

Keske ama oraya tup icin seneye gelmeyi dusunuyoruz olmazsa ona bile benimle kalamaz sanirim kendim halledecegim calisiyor heralde en fazla 2 hafta gelebilir.Hamile kalanlar var ama cok degil cnm onlarin hizlari sayilari zaten bastan yuksek olan kisiler genelde bizim cok cok dusuk.Vitamin olarak burdaA'dan Z'ye butun vitaminleri iceren bir multivitamin var Centrium diye onu veriyorum.Birde bitkisel bir hap aldim onu kendi kafama gore aldim iyimi kotumu yapiyorum bilmiyorum doktora sordum fikrim yok deneyin dedi birde o baska hap olarak bisey kullanmiyor vermiyor doktor.
Cnmm bise dicem kaan aydos a mail atsana belki bir öneride bulunur..tüp yaptircaksaniz bile ön hazirlik olur senin icinn ..pko dan supheleniyor demissin doktorun hormon tahliline gorw mi yoksa hsg ye gore mi dedi? Yaa cnmm normalde varikosel ameliyati sonrasinda k....n die bi ilac var onu veriolar doktor larr..belki vesileniz olur bilemeyiz ki yani tüp bebek oncesi her yolu denemis olun diyw diyorum bi sene kadar da zamanin varmis madem..birde esine kirmizi et yedirme fazla mümkün se isirgan cayi icir..bol yeşillik cinko ve e vitamini zeytinyaginda bekletilmis incir.ayçiçegi çekirdek i bol salata meyve
Dene istersen bize doktor onermisti bide o kafana gorw aldigin bitkisel seye pek guvenme derim nolur nolmaz..kendin icinde civanperce mi cayi cok iyi ama pko varsa eger soğan kuru birebir bende hafif duzeyde pko vardi.saracoglu sitesinden inceleyebilirsin cnm benim kuzenimde varikosel den ameliyat oldu ameliyattan bi sene sonra hamile kaldi esi bebegi 6 aylıkken ikinciye hamile kaldii:)) sizdee en azından görünen bi problem var bu senin sansin aslinda bizde hic bir sorun varikosel fln yoktuu ne yolu denefiysek fayda etmemistii halada tedavi goruyo ilaçla ri birakmadi esim

kızlar özür diliyorum geçen haftaki dualarımı okuyamadım ema için yarın onun niyetine okuyacagım inş benim yerımede okuyan olduysa kim bilmiyorum bende onun yerine bi arkadasa okuyayım hak geçmesin.bu hafta banaymış allah razı olsun hepınızden.gelemedım bu hafta oğlum hastaydı bilibilimiz iltihaplı iştahtan dustu yavrum ve huysuz .gecemle gunduzum bırbırıne gırdı nasıl geçtiğini anlıyamadan bu haftada bitmiş bile .ve ben kendıme bıle okuyamadım daha yarın tamamlarım umarım dualarımı.hakkınızı helal edın :KK17:

Oyyy kıyamam çok geçmiş olsun canım.

emacım Allah korusun ikinizide inşallah herşey yolundadır şuanda.Dualarımız seninle

Allah razı olsun dafnimmm.
Yatıyoruz ve bol bol dua ediyoruz erken gelmesin bebiş diye canım.
Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.

yeni listeyi bulamadım kaç tane okuyoruz bilen varmı?

HAYALOT arkadaşımız için 6 NİSAN pazara kadar okuyoruz...

Kays= 55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin.............
Nfy_9185= 55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin......
Seyyan=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin............
Slyns=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin..............
E_m_a=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin...........
Hayalot=66 ihlas,18 elem neşrah,1 yasin.........
elanor=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin.............
Feelcrying=55 ihlas,4 elemneşrah,1 yasin........
Eslemliva=55 ihlas,4 elemneşrah,1 yasin............
berirem=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin............
optimist3=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin............
sibel koçak=55 ihlas,4 elem meşrah,1 yasin........
melek181=55 ihlas,4 elemneşrah,1 yasin...........
seybil=53 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin...............
Dafniya=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin............
zehra46=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin...........
Gayed=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin.............
ED2006=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin..........

İşte liste canımcım

X