Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

kızlar s.a nasılsınz nasıl gidiyor hayat inşaallah hepinzin hayatnda herşey yolundadır evimde olmadığım için çok az giriyorum nete ama hepinz aklımdasınz.....ayrı ayrı alıntı yapamadım kusura bakmayın...
eslemcm tedavivin iyi gitmesine çok sevindim inş. neticeside güzel olur.... seyyanım inş. senn sağlıkla ilgili problemlerinde bir an evvel çöüzülüür.... muhat ve diğer kızlar sizlerde her zaman dualarımdasınz.... rabbim yuvanızı huzurlu evlatlarımızı hayırlı kazancımızı bereketli eylesin afiyet versin inşaallah.... hepiniz aeo....

hiç kusuramı bakarım canım arkadaşım üzülme sen
gözden kaçmıştır....
nerlerdesin kayboldun yine kaç gündür iyisiniz deme:26:

İyi diyelim iyi olalım inşallah canım.Erken doğum riskim var malesef ve doğuma kadar yatacam galiba.
Dualarınızı bekliyorum canımmm

İyiyiz çok şükür canım sen nasılsın bebiş nasıl inşallah herşey yolundadır canım Allah'a emanetsiniz

ya ben çok istiyorum sizlerle dua etmeye ama benim oğlan pek fırsat vermiyor inanın lavaboya bile zor gidiyorum en kısa zamanda listeye tekrar katılıp eskisi gibi okuyacağım inşALLAH

beni de ekle canım listeye.tamamlamak için elimden geleni yapacağım inşAllah.

a.s cnm iyilik sukur.Dusunmen yeterli tatlim sorun degil bende pek giremiyorum calistigim icin eve gelincede malum ev isleri ancak geceden geceye giriyorum cogu zaman bazi geceler bakamiyorum bile.Amin sagol dualarin icin Allah kabul etsin ve seninde yuvana huzur bereket civil civil cocuk sesleri versin.

Canim insallah sag salim kucagina alirsin bebegini.Rabbim yardimcin olsun

elanor01 canım ben de katılacaktım yeni liste hazırlanmış ama ben yokum

elenor sa nasılsn... hemen okuduğumu yazayım dedim ve hemencecik çıkıyorum..... ama mahcubum listenin başına beni almışsın keşke daha çk ihtiyacı olan birini alaydın seyyan eslem yada başka bi arkadaşımız..... .... arkadaşlar hepinzden akkah razı olsun dualarınz kabul olsun inş Allaha emanet olun hepiniz....

çok şükür ii olmaya çalışıyoruz cnm,inşallahh sende iisindir, cnm inşallah hepimize okuyup listeyi bitirebiliriz...

2 ŞUBAT PAZARA KADAR KAYS ARKADAŞIMIZ İÇİN OKUYORUZ..

KAYS= 101 İHLAS,14 ELEM NEŞRAH,1 YASİN.......OKUDU
NFY_9185= 100 İHLAS,8 ELEM NEŞRAH,1 YASİN....OKUDU
SEYYAN=100 İHLAS,8 ELEM NEŞRAH,1 YASİN.......OKUDU
SLYNS=100 İHLAS,8 ELEM NEŞRAH,1 YASİN..........OKUDU
E_M_A=100 İHLAS,8 ELEM NEŞRAH,1 YASİN.........OKUDU
HAYALOT=100 İHLAS,8 ELEM NEŞRAH,1 YASİN
ELANOR=100 İHLAS,8 ELEM NEŞRAH,1 YASİN........OKUDU
FEELCRYİNG=100 İHLAS,8 ELEMNEŞRAH,1 YASİN......OKUDU
ESLEMLİVA=100 İHLAS,8 ELEMNEŞRAH,1 YASİN
BERİREM=100 İHLAS,8 ELEM NEŞRAH,1 YASİN

Arkadaşlar pazar gününe kadar bitirmeye çalışalım lütfen..................................

7 mart cumaya kadar nfy_9185 arkadaşımız için okuyoruz..

Kays= 59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin......
Nfy_9185= 59 ihlas,6 elem neşrah,1 yasin...
Seyyan=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.....
Slyns=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.........
E_m_a=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin........
Hayalot=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin
elanor=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin........
Feelcrying=59 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin......
Eslemliva=59 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin
berirem=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin
özlem ahmet=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin
optimist3=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin
zeris=59 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin
sibel koçak=59 ihlas,5 elem meşrah,1 yasin
sevva7=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin
melek181=58 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin
seybil=58 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin

Selam kızlar,nasılsınız?Ben adet oldum,doktorum 2. gün gel demişti..Dün gittik,elhamdülillah bir sorun yokmuş,herşey yolunda...Yarın klomene tekrar başlıyorum,haftaya Cuma günü tekrar gidicez nasipse..Bu arada incir kürü de uygulucam,bakalım nasip artık..İnşaallah bu ay olur hayırlısı ile...Rabbim haklarımızda en hayırlı olanı nasip etsin..Ayrı ayrı yazamıyorum herkese,evimde değilim,dualarıyla destek olan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim,Allah razi olsun hepinizden..

Kays için okunacak duaları bugün okutucam Elanorcum,benimkileri de okunmuş yazabilirsin,bidaha giremeyebilirim çünkü nete.Rabbim kabul etsin.Hayırlı sağlıklı güzel ahlaklı evlatlar nasip etsin arkadaşımıza...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…