Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

Canım dostum bizleri sıkıntya sokmanız mümkün mü tabii ki sen ve muhat için okuyacağız siz bizler için okumadınız mı...
Okumazsak sıkıntıya gireriz hepimiz.Burda yapılan dualar hürmetine Rabbim mucizelerinize kavuştursun inşallah.
Bende iyi olmaya çalışıyorum canım 1 haftadır bel ağrısından yatıyorum.Uzun bir süre daha yatacak gibiyim.
Oğlumun topik kardeşleri en yakın zamanda gelecek inşallah canımmmmmmmmm :KK16:

Kıyamam ben sana ya :KK14: Önümüzde ki ay gelmez inşallah kırmızılar canımıniçi

Arkadaşlardan haber gelsin elanor arkadaşımız yeni liste oluşturacak canım.Seni de yazar listeye.

Bende varım canımmmmmm beni de ekle

Ohhh maşallah subhanallah :nazar: Hep böyle güzel haberler ver bize canımcım.
Yeğenin erkek canım.
Ne hakkı est canım çektiklerin kolay değil Rabbim gücünü artırsın inşallah :KK16:

Ayyy hadi güzel haberler ver bize ve topiğimiz şenlensin kuşum.Dualarımdasınız tabii ki :KK16:

Maasallah subhanallahh oglusa canim:KK16::KK16:
Oglusum ilerlerken birden başa döndü canım yaa dua ediyorum Rabbim yardım etsin insallahhh düzelir benimde oglusum kızım kilo alacak sadece onun eve gelmesini bekliyoruz iki duyguyu bir arada yaşamak mumkunmus bunu öğrendim...

Oglusum ilerlerken birden başa döndü canım yaa dua ediyorum Rabbim yardım etsin insallahhh düzelir benimde oglusum kızım kilo alacak sadece onun eve gelmesini bekliyoruz iki duyguyu bir arada yaşamak mumkunmus bunu öğrendim...

CANIM SENİ MERAK EDiyordum nasıl kuzuların ciğer sorunu yasamadılar dimi iğne vurulmuştun.bendede erken doğum riski var yatıyorum ciğer geliştrici yapıldım.dualarımız hepimize

Kıyamam ben oğluşuna.
Rabbim iki evladını da hayırlısıyla sağlıkla eve getirdiğiniz günleri göstersin canım.İkisinin de acısını göstermesin.
Dualarım sizinle canım.

kays
nfy_9185
seyyan
slnys
E_M_A
Hayalot
Elanor

katılmak isteyen arkadaşları bekliyoruz,gözümden kaçmış olanlar varmı acaba

benide ekle canim bende varim:KK16:
Bana kalirsa yasin okuyalim ve ayet-el kursi yada selinay arkadasimizin fikride guzel.Herkesin zorlanmayacagi sekilde olsun bence

Son düzenleme:
- ESMACVS = 6 Yasin_i Şerif (okundu)

-feelcrying = 3 Yasin_i Şerif (okundu)

- nfy_9185 = 13 Yasin_i Şerif (okundu)

- melek181 = 3 Yasin_i Şerif

- E_M_A = 6 Yasin_i Şerif (okundu)

- ecrinnn07 = 5 Yasin_i Şerif (okundu)

- elanor01 = 6 Yasin_i Şerif (okundu)

- Eslemliva = 10 Yasin_i Şerif (okundu)​

Allah razi olsun canim ve butun okuyan herkese insallah dualarniz sayesinde hamile kalacagim:KK16::KK16::KK16:

kızlar selamün aleyküm....... üzldüğüm şeylr okudum listenin tamamlanamamış olması bu grubun böyle dağılması vs demekki hayırlıs buymuş diyorum ama yine toplanırsak ben varım....
seyyan..... rahatsızmışsın rabbim şifalar versin dert verip derman aratmasın kimselere inşaallah....
eslem...... tedavin haırlı uğurlu olsun inşaallah neticesi de güzel olur hepimize müjde verirsin....
muhat ve diğer kızlar sizler nasılsınz umarım hayatınızda herşey yolundadır ve kısa zamanda rabbim dileklerinizi dualarınızı kabul eder....
azcıkta kend,mden bahsedeyim her zaman nete giremiyorum arda tlefodan açıyrum ama yazma imkanım olmuyo ondada... ufak tefe sıkıntılarımz var inş. bunlarda hayırlarla gelip geçerrr... liste konusunda mahcubum son dönemde hiç katılıp okuyamadım umarım vefasız olduğumu düşünmemişsinzdir sizde tahmin edersinz ki her zaman herşey yolunda gitmiyo ve türlü aksaklıklar çıkıyo......neyse sizi daha fazla sıkmayayım hepinz seyyan eslem muuhat sürpsiz nekadar zor ema esma ismini hatırlayamadığım diğer arkadaşlar hepiniz dualarımdasınz hepiniz allaha emanet olun ve haklarınızı helal edin..... buraya şu kadar yasin okudum yazmak isterdim ama malesef yine okuyamadım .... muhat ve seyyan şundan emin olun ki buraya yazamasamda sizin için inş. okuyacağım tekrar yazıyorum hakkım varsa helal olsun lütfen sizlerde haklarınızı helal edin hepinizi rabbime emanet ediyorum........
baktik gelen giden yok bizde uğramaz olmuştuk canim. Buralardaysaniz bizde buralarda oluruz :)
Simav yaklasiyo birazda onun telasi sardi beni.

Seyyan ve Muhat için okunan yasinlerimiz tamamlandı arkadaşlar.Bağışlama duasını yapacak olan var mı?
Rabbim hepinizin dualarını kabul etsin inşallah.Seyyan muhat ve hepinize en yakın zamanda mucizelerinizi göndersin Mevlam inşallah.

- ESMACVS = 3 Yasin_i Şerif (okundu)

-feelcrying = 3 Yasin_i Şerif

- nfy_9185 = 5 Yasin_i Şerif

- melek181 = 3 Yasin_i Şerif

- E_M_A = 3 Yasin_i Şerif (okundu)

Aaaaaaaa siz bize dua mi okudunuz, yeni gördüm ha sok oldum:) okuyan dilleriniz bakan gözlerinizi sağolsun. Muck muck

Allah razi olsun canim ve butun okuyan herkese insallah dualarniz sayesinde hamile kalacagim:KK16::KK16::KK16:

İnşallahhh canım Allah senden de razı olsun :KK16:

baktik gelen giden yok bizde uğramaz olmuştuk canim. Buralardaysaniz bizde buralarda oluruz :)
Simav yaklasiyo birazda onun telasi sardi beni.

Aaaaaaaa siz bize dua mi okudunuz, yeni gördüm ha sok oldum:) okuyan dilleriniz bakan gözlerinizi sağolsun. Muck muck

Kısss niye şaşırdın okuyacaz tabii bir de seyyan hanım liste tamamlandı yazmış size okumadan.Yolarım sizi :KK4:
Sağolsun kızlar fazla fazla okudu çabuk tamamlandı liste.Aynı hızla hamile de kalırsınız hayırlısıyla inşallah canımcım
:KK16:

Elanor melek181 ve eslemde yeni listede canımmm onları da ekler misin sana zahmet.

CANIM SENİ MERAK EDiyordum nasıl kuzuların ciğer sorunu yasamadılar dimi iğne vurulmuştun.bendede erken doğum riski var yatıyorum ciğer geliştrici yapıldım.dualarımız hepimize
Ciğer sorununu direk yasamadilar canım kızım iyi çok şükür ama oğlum 2gundur bagirsaklardan dolayi yine bağlandı solunum makinesine sutte vermiyorlar serumla besliyorlar inşallah kendine gelecek ve besleyecegiz oğlumu da Rabbim size de yardım etsin insallahhh canım dinlen bol bol senin niye erken doğum riski var tatlım yaa beklesin minikler insallah zamanini buyusunler daha fazla canım.
Kıyamam ben oğluşuna.
Rabbim iki evladını da hayırlısıyla sağlıkla eve getirdiğiniz günleri göstersin canım.İkisinin de acısını göstermesin.
Dualarım sizinle canım.

Aminn canim aminn Allah razı olsun insallahh o haberleri de veririz birbirimize:KK16:

Ciğer sorununu direk yasamadilar canım kızım iyi çok şükür ama oğlum 2gundur bagirsaklardan dolayi yine bağlandı solunum makinesine sutte vermiyorlar serumla besliyorlar inşallah kendine gelecek ve besleyecegiz oğlumu da Rabbim size de yardım etsin insallahhh canım dinlen bol bol senin niye erken doğum riski var tatlım yaa beklesin minikler insallah zamanini buyusunler daha fazla canım.:KK16:

Rahim ağzında kısalma var 29 dan beli yatıyorum ciğer geliştricide yapıldı inşallah canım.dualarım kuzularınla Allah şifa versin inşallah

Rahim ağzında kısalma var 29 dan beli yatıyorum ciğer geliştricide yapıldı inşallah canım.dualarım kuzularınla Allah şifa versin inşallah
33 gelmişsiniz çok şükür canim biraz daha bekler miniklerin Allahimin izniyle uzmezler annelerini ciğer gelistiriciyi 29 da mı oldun ben 28 bitti oldum 31+2 de doğdular biliyorsun problem olmadı şükür sizinde olmayacak Allahimin izniyle aminnn bu arada ben sana faceden yazdım diye hatırlıyorum grupta ama yanlış mı hatırlıyorum acaba:44:

33 gelmişsiniz çok şükür canim biraz daha bekler miniklerin Allahimin izniyle uzmezler annelerini ciğer gelistiriciyi 29 da mı oldun ben 28 bitti oldum 31+2 de doğdular biliyorsun problem olmadı şükür sizinde olmayacak Allahimin izniyle aminnn bu arada ben sana faceden yazdım diye hatırlıyorum grupta ama yanlış mı hatırlıyorum acaba:44:

hatırlamıyorum canım yazmışsındır görmemişimdir.1hafta önce vuruldum kasılmalar baslayınca

İnşallahhh canım Allah senden de razı olsun :KK16:

Kısss niye şaşırdın okuyacaz tabii bir de seyyan hanım liste tamamlandı yazmış size okumadan.Yolarım sizi :KK4:
Sağolsun kızlar fazla fazla okudu çabuk tamamlandı liste.Aynı hızla hamile de kalırsınız hayırlısıyla inşallah canımcım
:KK16:

Elanor melek181 ve eslemde yeni listede canımmm onları da ekler misin sana zahmet.
Allah razi olsun canim hepicinizden. Tez zamanda teyze yapin bizi:)

Ciğer sorununu direk yasamadilar canım kızım iyi çok şükür ama oğlum 2gundur bagirsaklardan dolayi yine bağlandı solunum makinesine sutte vermiyorlar serumla besliyorlar inşallah kendine gelecek ve besleyecegiz oğlumu da Rabbim size de yardım etsin insallahhh canım dinlen bol bol senin niye erken doğum riski var tatlım yaa beklesin minikler insallah zamanini buyusunler daha fazla canım.

Aminn canim aminn Allah razı olsun insallahh o haberleri de veririz birbirimize:KK16:

Canim tebrik ederim. Facede eşinin YAZDIKLARIMI okuyunca Dank etti. Burada YAZDIKLARIMI okudum ama hala anne karnindalar saniyordum. Masaallah güzel isimler koymussunuz. Rabbim ümmeti muhammetten eylesin. Sakin korkma benim yeğeninin ciğeri neredeyse sirtina yapisik doğdu. 5.5 aylik doğdu. Bi sure o cihazlar kalacak ama neticede ondan da kurtulacaksiniz. Rabbime çok dua et. Sikinti zamanki edilen dua tez kabul olur. Çok oluyorum taze anne :)

Cepten yazıyorum. Tazim yanlislarimi görmezden gelin. Asbelove opuyorum yazmistim son kisma canim. Birde Beğen butonum yok. Begenemiyorum. Seytanin vesveselerine mahal vermeyeyim dedim

kays
nfy_9185
seyyan
slnys
E_M_A
Hayalot
Elanor
berirem
feelcrying
eslemliva

katılmak isteyen arkadaşları bekliyoruz,gözümden kaçmış olanlar varmı acaba

arkadaşlar selinay arkadaşımız ihlas suresini önermiştii,bende 1 yasin ekleyelim demiştim,sanırım zorlanmayız..

2 ŞUBAT PAZARA KADAR KAYS ARKADAŞIMIZ İÇİN OKUYORUZ..

KAYS= 101 İHLAS,14 ELEM NEŞRAH,1 YASİN
NFY_9185= 100 İHLAS,8 ELEM NEŞRAH,1 YASİN
SEYYAN=100 İHLAS,8 ELEM NEŞRAH,1 YASİN
SLYNS=100 İHLAS,8 ELEM NEŞRAH,1 YASİN
E_M_A=100 İHLAS,8 ELEM NEŞRAH,1 YASİN
HAYALOT=100 İHLAS,8 ELEM NEŞRAH,1 YASİN
ELANOR=100 İHLAS,8 ELEM NEŞRAH,1 YASİN
FEELCRYİNG=100 İHLAS,8 ELEMNEŞRAH,1 YASİN
ESLEMLİVA=100 İHLAS,8 ELEMNEŞRAH,1 YASİN
BERİREM=100 İHLAS,8 ELEM NEŞRAH,1 YASİN

Arkadaşlar şimdiden yayınlıyorum katılmak isteyen arkadaşlar olursa birdahaki listeye eklerim.Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallahh..

Arkadaşlar şimdiden yayınlıyorum katılmak isteyen arkadaşlar olursa birdahaki listeye eklerim.Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallahh..

bende katılayımmm ama bana anlatın şimdi anlamadım

günaydınlar :KK16::KK16::KK16:EY KARA GECEDE KARINCANIN SESİNİ DUYUP İCABET EDEN ALLAHIM SENDEN GAYRISINA EL AÇTIRMA SENDEN GAYRISINA MUHTAÇ ETME AMİN hayırlı cumalar

tarihte bi yanlışlıkmı var:44:bu pazarmı anlamadım ben canım:KK17:

Kays arkadasimiz icin 100 ihlas 8 insirah ve 1 yasin okudum 1 tane de ayet-el kursi okudum ben icimden okumak geldi.Allah kabul etsin ve tez zamanda kays arkadasimiza saglikli eli ayagi duzgun akilli bebekler versin yarabbim.Amin

X