Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

Ya Rahman! Ya Vedud! Ya Rahim! Ya Latif! Ey beni en en çok sevenim.. Ey beni en en çok kollayıp gözetenim.. Ey sesimi hep duyanım! Yaralarımı saranım.. Eyy hiç darılmayanım! Çağırınca koşarak gelenim! Ey bana benden yakınım! Ey beni en çok bilenim! Ey en çirkinimden sonra bile “gel” diyenim! Eyy! Dünya terketse, hiç terketmeyenim! Ey en en vefalım..Ey Sevgili, en sevgili! Meded!.. Ahh.. Ey kadrini hiç bilemediğim! Ahh.. Ey nefsimin ilk şahlanışında bir kenara ittiğim.. Ahh.. Ey “Sendeyim” deyip, ülfetlerde kaybettiğim! Ahh.. Ey “Yalnız Sana..” deyip, gayrısına kulluk ettiğim.. Ahh Sevgili! En en Sevgili.. Ahh ya Vedud! Ya Rahim! Ya Sabur... Ahh ya Tevvab! Ya Afuvv.. Ahh ya Rabbi! Ahh Allah’ım Af Allah’ım! Tut sana müştak yüreğimi, affet beni... Hani Rabbim, bir anne nasıl korur-kollar evlatlarını, Onlar istemeden ulaştırır ihtiyaçlarını Bilir neye ihtiyaçları olduğunu Hep hazır ve nazırdır hani Hep verir, hiç düşünmez canını Hani Rabbim, yavrusunun canı acısa canı yanar annenin Hasta olsa yavrusu, kalkmaz eli-kolu, hüznünden kalbi acır hani? Ey Annelerin kalbine, onları “anne yapan” merhameti, Sevgiyi koyan Rabbim! Onlar, okyanusundan bir zerre ile böyle iseler Sen nasılsın kimbilir? Bu duyguyla, gözyaşlarımla kapındayım Rabbim Geri çevirme sana müştak yüreğimi, kabul eyle dileğimi Ya Rahman! Ya Vedud! Ya Rahim! Ya Latif! Tut yüreğimi, bırakma beni ALLAH'ım Amin.. . .

selamunaleykum bayanlar ne var ne yok...
ben aynı işte devam ediyo hayat..
3 yasini şerif okudum dafniya için Rabbim hayrlı niyetlerini kabul etsin inş. hayırlı sağlıklı evlat nasiiip etsin..
yarın evin halılarını yıkıycaz. Allaha emanet olun....:KK51:

merhabalar herkesee belki bazı bacılarım beni hatırlar , 2 ay önce hamile olduğumu öğrendim ve derkennn 9 haftalık olması gerekn bebeğimiz 7 olarak geriden geldiğini söylediler neyse biz yumurtlamaya göre normal dedik derken bebeğimiz 5+4 de kalbi durduğunu öğrenince daha kötü olduk,yinede bugunumüze şükürler olsun allahımmm hayırlısını versin herkesedeee bizede diye dua ediyoruz hep....

şimdi 24 ünde zorunlu olarak kürtaj oldum ve ne yapalımm şükürden başka duadan başka bişey gelmez elimizdennn,vizdanım gönlüm rahatt çok şükür herşeye dikkat ettik ama demekki hayırlı zaman değilmiş... şimdi sizlerden ruhum ve psikolojim için vücudumdaki ve maneviyatımdaki boşluk için bana da dua etmenizi isteyeğimmm... çok çok sağolunnn ALLAHIM kimselere yaşatmasınnn herkese hayırlısını sağlıcakla versin inşallahhh... dua ile kalın... hayırlı akşamlar:KK16:

Cok gecmis olsun Insallah tekrarini birdaha yasamazsin.Demek ki bazen olmamasi daha iyi Allah once saglikli eli ayagi duz olcaksa versin diyorum hep olmucaksa yada ilerde anasiz babasiz buyucekse olmasun diyorum Allahim gunah yazma buyuk konusmak istemiyorum.Hayirlisi olsun napalim cogu zaman hep anlik dusunup yasiyoruz ama gelecegi Allahtan baskasi bilmiyor o biliyordur elbet ne hayirli hakkimizda.

Allah razı olsun kızlar sağolun Rabbim isteyen herkese nadip etsin inşallah. .

Kizlar dualarinizi eksik etmeyin bi kaç kez kanamam oldu doktorum 30 gün rapor verdi hiç kalkmadan yatıyorum açıkçası korkmuyo değilim benide dualarinizda eksik etmeyin Allah'a emanet olun....

Canim kendine cok dikkat et sakin yataktan kalkma ne yemek icin ne baska birsey icin bu zamanlar cok hassas zamanlarin.Sadece tuvalet icin kalk sagina soluna donerken bile dikkat et.Yanlizsan da eger anneni kayinvalideni getirt mesela 1 ay birisi 1 ay birisi kalsin yada kim musaitse artik iste.

kızlar !!! Benim doktorum vitamin ilacı olarak elevit pronatal verdi.daha önce folikasit olarak folbiol kullanıyordum gebeliğğin 12. haftasından sonra folbiol yerine elevit verdi bu diğerlerine göre daha etkili olduğu için.Domuz jelatinin bu ilaçta kullanıldığını yazan haberleri okudum. Ama içim rahat etmedi. Bugün Üretici Firma BAYER'i aradım. Bana tekrar dönüş yapacaklarını söylediler. 15 dak sonra Ahmet Bey adlı ilgili kişi bana döndü. Kendisine doktorumun bana elevit verdiğini ama çıkan haberlerde elevitte domuz jelatini kullanıldığını ve domuzun hem sağlık için hem de islamiyette hem de yahudilikte yeri olmadığını söyledim. Kendisi bana uzun bir açıklama yaptı ben özetliyorum.

"Domuz jelatini denilen madde bu ilaçta VAR fakat domuz kemiğinden kemik tozundan elde edildiğini, bu kemik tozunun bir çok kimyasal işlemlerle sağlık açısından zararsız hale geldiğini, sağlık Bakanlığının bu ilacı onayladığını söyledi. Ayrıca sağlık açısından tamamen faydalı ama dini açıdan herhangi bir şey söyleyemem sizin kararınıza kalmış" dedi.:44:

Şimdi biz de kocamla fıkıh bilgilerini okuduk. Domuz eti ve yağının haram olduğunu belirten ayet ve hadisler var ama domuz kemiği hakkında fıkıhçılar kendi aralarında fikir birliğine varamamışlar. Biz de kocamla kararsız kaldık. Domuz kemiği tozu haram mı değil mi ? siz ne düşünüyorsunuz ? :44: :44:

Gercekten de cok kafa karistirici bir hayret saglik bakanligi falan buna nasil izin vermis.Yemek evet gunah ama kemikle ilgili birsey de yok gerci keyif olarakta yenilmiyor saglik acisindan sozde amma simdi aklima da su jelibonlar geldi.Burda yabanci mallarin cogunda domuz jelatini var eger varsa almiyoruz eve yada yemiyoruz gunah diye cunku hocalar falan gunah diyolar hep.Bu saglik konusu olunca kafam karisti dogrusu:44:

korkma canım RABBim hayırlısını nasip etsin

Amin inşallah canımmm

merhabalar herkesee belki bazı bacılarım beni hatırlar , 2 ay önce hamile olduğumu öğrendim ve derkennn 9 haftalık olması gerekn bebeğimiz 7 olarak geriden geldiğini söylediler neyse biz yumurtlamaya göre normal dedik derken bebeğimiz 5+4 de kalbi durduğunu öğrenince daha kötü olduk,yinede bugunumüze şükürler olsun allahımmm hayırlısını versin herkesedeee bizede diye dua ediyoruz hep....

şimdi 24 ünde zorunlu olarak kürtaj oldum ve ne yapalımm şükürden başka duadan başka bişey gelmez elimizdennn,vizdanım gönlüm rahatt çok şükür herşeye dikkat ettik ama demekki hayırlı zaman değilmiş... şimdi sizlerden ruhum ve psikolojim için vücudumdaki ve maneviyatımdaki boşluk için bana da dua etmenizi isteyeğimmm... çok çok sağolunnn ALLAHIM kimselere yaşatmasınnn herkese hayırlısını sağlıcakla versin inşallahhh... dua ile kalın... hayırlı akşamlar:KK16:

Şükür kelimesi düşmemiş ağzından ne güzel.
Meleğin seni cennetin kapısında bekleyecek inşallah annesi.
Seni almadan cennete girmeyecek Allah'ın izniyle.
Rabbim yeniden hayırlısıyla sağlıkla nasip etsin inşallah canım

hayırlı uğurlu olsun canım ne güzel bir haber bu:KK64::KK64: peşpeşe güzel haberler alıyoruz bu aralar Allah bozmasın.

Allah razı olsun canım.Güzel haberlerin arkası kesilmesin inşallah.
Hayırlısıyla isteyen herkese nasip etsin Yüce Mevlam.
Dualarımdasınız

Allah razı olsun kızlar sağolun Rabbim isteyen herkese nadip etsin inşallah. .

Kizlar dualarinizi eksik etmeyin bi kaç kez kanamam oldu doktorum 30 gün rapor verdi hiç kalkmadan yatıyorum açıkçası korkmuyo değilim benide dualarinizda eksik etmeyin Allah'a emanet olun....

Canım çok dikkat et kendine bol bol dua et inşallah Rabbim korusun sizi

selamunaleykum bayanlar ne var ne yok...
ben aynı işte devam ediyo hayat..
3 yasini şerif okudum dafniya için Rabbim hayrlı niyetlerini kabul etsin inş. hayırlı sağlıklı evlat nasiiip etsin..
yarın evin halılarını yıkıycaz. Allaha emanet olun....:KK51:

As canım.
Ben iyiyim hamdolsun.
Allah kolaylık versin işlerinde canım.Sende Allah'a emanetsin.

Son düzenleme:
hayalot 3 yasin

seybill 3 yasin

sevil61 3 yasin

dafniya 3 yasin

nfy9185 3 yasin

hisarbuselik 3 yasin

kays 3 yasin

sibelkoçak 3 yasin

melek181 3 yasin

elanor 3 yasin

ema 3 yasin

muhat 3 yasin

seyyan 3 yasin

feelcrying 3 yasin

elifmusti 3 yasin

1 kasım 2013 cuma gününe kadar bitirebilirsek iyi olur.yada pazartesiye kalır da olur.şimdiden Allah kabul etsin arkadaşlar
Rabbim hepinizin gönlündekini nasip etsin.

yok ya paşamızın canı kavurma çekti. sonra oturdu çikolata yedi :KK43:
heeeeee oda iyi.benimkide az önce koca kavanoz çikolatayı aldı karşımda kaşıkladı.
ben naptım.daldım direk :KK1::KK1:
çikolataya tabisi:KK56::KK56:
ama azcıkın yedim.
bana komplo bu yaaaaa resmen

heeeeee oda iyi.benimkide az önce koca kavanoz çikolatayı aldı karşımda kaşıkladı.
ben naptım.daldım direk :KK1::KK1:
çikolataya tabisi:KK56::KK56:
ama azcıkın yedim.
bana komplo bu yaaaaa resmen
sen kilolu değilsinki zaten neden diyet yaptıgını anlamış değlim:26:
:KK1: sen de ona yap aynısını :)

sen kilolu değilsinki zaten neden diyet yaptıgını anlamış değlim:26:
:KK1: sen de ona yap aynısını :)

kilolu değilim ama 3 kilo vermek istiyorum.
taktım kızım ya ondan
ben aynısını yapamamkiiii yaaaaaaa
oda masus yapıyo zaten
ben kilo vermeni istemiyorum diyo

kilolu değilim ama 3 kilo vermek istiyorum.
taktım kızım ya ondan
ben aynısını yapamamkiiii yaaaaaaa
oda masus yapıyo zaten
ben kilo vermeni istemiyorum diyo
eşine çaktırmadan diyet yap o zaman :)
ayyyy uykum geldi yawfff
dün çok güzel ders çalıştım :)

X