Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

cnm ecrin23 eksiği olduğunu söyleyince yardım amaçlı geldim ben
sürekli okumak için inan vaktim yok dua okuduğum mevcut topikler var zaten çalıştığım içinde zaman zaman aksatıyorum kısmetse onları bitirip öyle bu duaya başlamayı istiyorum yoksa hepsine katılınca mutlaka birşeyler aksıyor vve insanların hakkına girmek istemiyorum
inşlh yanlış anlamazsınız ama 1 seferlik isterseniz yardım için okuyabilirm...

rabbım senden razı olsun denizbulut arkadasımm rabbım en kısa zamanda yüzünü guldursun amin

fakat, ecrinin duasının tamamlanması için yukarı sayfada yazdığım gibi eksiklik tamamlanması lazım. ecrrinin eksiğinin tamamlanmasına denizbulut dahil değildir, lütfen diğer arkadaşlara iletin eksik listesini, yukarı sayfalara yazdım arkadaşlar.

arkadaşlar ben arkadaşla mesajlaştım ama bilgim yok kaç tane okumak gerekiyor nasıl yapıyorsunuz bilgi verirmisiniz

arkadaşlar ben arkadaşla mesajlaştım ama bilgim yok kaç tane okumak gerekiyor nasıl yapıyorsunuz bilgi verirmisiniz

1-ecrin23
2-badezuzum
3-gazel-es
4-tuuraba
5-su1838
6-pbsc
7-minnie
(minnie için bilgilendirme: 1000 tane okuman lazım iki gün içinde, ecrın 1000tane eksığı kaldı 7 olarak sende okudunmu tamamlancak ınsallah bugun ve yarında badezuzum ıcın okuyorum canım duamızda ;

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA

herkes 2 günde 1000 tane okuyor ecrin için, pazarteside badezuzuma başlanacak:) yani her kişi için 7000 tane (2 günde okuyoruz)
Rabbim kabul etsin arkadaşlar.
http://www.hayrat.com.tr/icerik/kura...kuran-oku.aspx
arapçası,ALİ İMRAN suresi 38. ayet, rabbi hebli diye başla tamammı canım

7 kişiyiz listeyi kopyalarım şimdi..
herkes listedeki sıraya göre 1000 tane okuyo(ilk sayfada dua)
biz ecrine okuduk 1000 tane
iki günde okunuyo..
eğer katılacaksan sen ecrin23 e niyetle 1000 tane okuyacaksın..
sonra listeye devam edicez
katılıyomusun?

Askbebek icin 500 tane okuyorum simdi ozaman ben canim

bızım grupta 1 kısı eksık arkadaslar duamda yarım kaldı nolur bırınız gelın grubumuzaaaa

arkadaslar aeroplain arkadasimiz bu turu bitirdikten sonra dualara katilamayacagini bildirdi bizimde bi arkadasa ihtiyacimiz var aeroplaini bekleyelimmi yoksa bizde aramizda bolusup okuyalimmi cunku dun bahar arkadasimizin duasini okuyorum demisti

slm kızlarrr... bende katılmak istiyorum biri bana özet geçebilir mi durumu .. bide çarşamba günü aşılamam var o zamana kadar mümkünse bana okuyabilirmiyiz ??

aslında ben kendim için 7200 fatihaya başlıyacaktım ama madem kimse yok okuyum hem kısaymış ama allah rızası için bana da okuyun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…