Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

Kızlar hepimizin ağzına yüreğine sağlık Allah kabul etsin hepimizin bebişlerini kavuştursun bizlere bugün harıl harıl tamamlamaca var yarında Allahın izniyle tekrar başa geçeceğiz.

darısı başımıza inşallah..

pbsc+ nabcaz arkadasım kımseyı bulamıyorum bende :'(

inşallah yarım saate kadar bulacağız arkadaşım, merak etme tamamlayacağız, olmazsada arkadaşlara bölüştüreceğiz seninkini tamamlamak için, birazdaha bekleyelim, sonra kime ne kadar düşüyor yazarız.

denizcim sana da 1500 kalıyo az değil aslında benimkinden sonra hala tamamlayamamış olursan tekrar yardım ederim canım :)))

ecrin:200 tane geri kalan arkadaşlarımız
badezuzum:160
gazel-es:160
tuuraba:160
su1838:160
pbsc:160

(7. KİŞİYİ HALA ARAMAKTAYIZ ARKADAŞLAR)

ecrin:200 tane geri kalan arkadaşlarımız
badezuzum:160
gazel-es:160
tuuraba:160
su1838:160
pbsc:160

(7. Kişiyi hala aramaktayız arkadaşlar)

canım ben denızbulut arkadası buldum o gırıo grubumuza lınkı attım şuan ona gırerım tabıkı dedı sağolsun

Cnm anlatırmısın ve duayı paylaşırmısınız
kaç tane okunacak sadece senin eksiğin olduğu için sanamı okuyacağım...

pazartesi, salı badezuzum için okuyoruz
1-ecrin23
2-badezuzum
3-gazel-es
4-tuuraba
5-su1838
6-pbsc
7-denizbulut
(denizbulut için bilgilendirme: 1000 tane okuman lazım iki gün içinde, çarşamba perşembe gazel için okuyacağız.)

tamma arkadaşlar şimdi durum netleşti sanırım. ozaman sorun yok.Allah dualarımızı kabul etsin inş....

Cnm anlatırmısın ve duayı paylaşırmısınız
kaç tane okunacak sadece senin eksiğin olduğu için sanamı okuyacağım...

-ecrin 23
2-badezuzum
3-gazel-es
4-tuuraba
5-su1838
6-DENİZBULUT
7-pbsc
arkadaslar lıstemız bu yarın ve pazar gunu herkes 1000 tane بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA

herkes 2 günde 1000 tane okuyor ecrin için, pazarteside badezuzuma başlanacak:) yani her kişi için 7000 tane (2 günde okuyoruz)
Rabbim kabul etsin arkadaşlar.
http://www.hayrat.com.tr/icerik/kura...kuran-oku.aspx
arapçası,ALİ İMRAN suresi 38. ayet, rabbi hebli diye başla
7 KISI GRUP OLUYORUZ CANIM 2 GUNDE BIRIMIZE OKUYORUZ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…