Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

gazel_es
su1838
ayşe (nazlıefenin arkadaşıymış ben tanımıyorum, nisanbu biliyor, 4 ten sonra ben çıkıyorum, nisanbuya söylersiniz iletir ayşeye)
gazele ben şimdi msj gönderiyorum, su1838'e bade sen yaz okey, listeyi bildir sayıyı bildir ok?

tmm ecrine c.tesi ve pazar bitmecek 1000 tane diyorum
listeyide yollarım

Son düzenleme:
gazel_es
su1838
ayşe (nazlıefenin arkadaşıymış ben tanımıyorum, nisanbu biliyor, 4 ten sonra ben çıkıyorum, nisanbuya söylersiniz iletir ayşeye)
gazele ben şimdi msj gönderiyorum, su1838'e bade sen yaz okey, listeyi bildir sayıyı bildir ok?

arkadaslar artık basladık sayıyorum :)

gazel_es
su1838

gazele msj yazım, ayşeye ben ulaşıyorum, nisanla görüştüm çünkü, geriye su1838 kalıyor, o arkadaşta bade sana emanet canım, ayrıca liste değişmesin böyle kalsın bade sen 2. sin:)

gazele msj yazım, ayşeye ben ulaşıyorum, nisanla görüştüm çünkü, geriye su1838 kalıyor, o arkadaşta bade sana emanet canım, ayrıca liste değişmesin böyle kalsın bade sen 2. sin:)

gazel-es burda görmüş başladığımızı gerıye kım kalıo ulaşamadığımız

gazel-es burda görmüş başladığımızı gerıye kım kalıo ulaşamadığımız
valla gazele attığım msj, gazelin cep telefonuna gitmiş galiba öyle görünüyor:)
nazlıefeyede, durumu anlatan bir msj yazdım, ayşeye ulaşmasını istedim, kaç tane okuyacağını yazdım, topiği zaten nazlıefe biliyor.

ben su ya msj attım listeyi ve ecrine kaç tane okuyacağını söyledim
online olunca topiğe bakmasını söyledim...

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

gale: Dediki ''rabbi hebli min ledunke zurriyyeten tayyibeten inneke semiudduaaaa. (sonu uzatılarak kesiliyor, uzatma var)

1-ecrin 23
2-badezuzum
3-gazel-es
4-tuuraba
5-su1838
6-ayşe(nazlıefenin arkadaşı)
7-pbsc

http://www.hayrat.com.tr/icerik/kura...kuran-oku.aspx
arapçası,Ali İmran suresi 38. ayet

canım benim ben şimdi kaç tane okıycam.
biraz heyecan yaptım snaırım sayıyı görmemişim:))

:) 1000 tane arkadaşımبِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA

1-ecrin 23
2-badezuzum
3-gazel-es
4-tuuraba
5-su1838
7-pbsc
herkes 2 günde 1000 tane okuyor ecrin için, pazarteside badezuzuma başlanacak:) yani her kişi için 7000 tane (2 günde okuyoruz)
Rabbim kabul etsin arkadaşlar.
arapçası,ALİ İMRAN suresi 38. ayet, rabbi hebli diye başlar

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

gale: Dediki ''rabbi hebli min ledunke zurriyyeten tayyibeten inneke semiudduaaaa. (sonu uzatılarak kesiliyor, uzatma var)

1-ecrin 23
2-badezuzum
3-gazel-es
4-tuuraba
5-su1838
7-pbsc

arapçası,Ali İmran suresi 38. ayet

Rabbi hebli min ledunke zurriyyeten tayyibeten inneke semiudduaaaa.

YA KIZLAR NAZLIEFE MSJ GÖNDERMİŞ, ANLAMAMIŞ MSJIMI, BENDE BİZİM SON SAYFANIN LİNKİNİ VERDİM GELİNCE ANLATIN, VEYA MSJ LA İRTİBATA GEÇİN BİŞEYLER YAPIN LÜTFEN ÇÜNKÜ BEN ÇIKMAK ZORUNDAYIM PZT YE KADAR YOKUM NETTE. aLLAHA EMANET OLUN

Allah hepinizden razı olsun.bu topikle nedense tekrardan umutlandım. hayırlısıyla inş herkesin duası kabul olur.

YA KIZLAR NAZLIEFE MSJ GÖNDERMİŞ, ANLAMAMIŞ MSJIMI, BENDE BİZİM SON SAYFANIN LİNKİNİ VERDİM GELİNCE ANLATIN, VEYA MSJ LA İRTİBATA GEÇİN BİŞEYLER YAPIN LÜTFEN ÇÜNKÜ BEN ÇIKMAK ZORUNDAYIM PZT YE KADAR YOKUM NETTE. aLLAHA EMANET OLUN

tamma canım özel msj atamıyorum ama burda gördüğümde anlatırım...

kıslar mesajınızı alddım yarrın mı başlamak gerkııyoo bugunden baslasak olurrmuuu pzara kadar 1000 tane okunacak dıımıı

X