Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

kıslar mesajınızı alddım yarrın mı başlamak gerkııyoo bugunden baslasak olurrmuuu pzara kadar 1000 tane okunacak dıımıı

istersen bugunden bbaslayabılırsın arkadasım pazartesı sabahına kadar toplucam duaları ılk bana okunuyor allah sımdıden razı olsun

nazlıefeye tekrar msj gönderdim ayşe için, inşaallah anlar:), gerisini size bırakıyorum netliğe kısa zamanda kavuşturunuz lütfen.
ben çıkıyorum artık, Allah'a emanet olunuz.

nazlıefeye tekrar msj gönderdim ayşe için, inşaallah anlar:), gerisini size bırakıyorum netliğe kısa zamanda kavuşturunuz lütfen.
nisanbu topiğe gelirse onada söyleyebilirsiniz, özelden msj atamıyoruz dersiniz, olmazsada artık haftasonu birini ayşenin yerine alırız, inşallah ayşe gelir.

sende Allah a emanet ol canım bende nazlıefeyı burda görursem anlatcam nabılcaını

bende blk10 arkadasım için okudum Allah kabul etsin inşallah

29-30 Kasım Perşembe-Cuma blk10 için okuyoruz.

1.mrvb......................okudu
2.deniz1717...............
3.RomaRoma..............okudu
4.gnshusna...............
5.gunslinger..............
6.blk10.....................okudu
7.askbebek...............okudu
Allah kabul etsin:)

girebiliyorum canım _?

-ecrin 23
2-badezuzum
3-gazel-es
4-tuuraba
5-su1838
6-ayşe(nazlıefenin arkadaşı)
7-pbsc
arkadaslar lıstemız bu yarın ve pazar gunu herkes 1000 tane بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA

herkes 2 günde 1000 tane okuyor ecrin için, pazarteside badezuzuma başlanacak:) yani her kişi için 7000 tane (2 günde okuyoruz)
Rabbim kabul etsin arkadaşlar.
http://www.hayrat.com.tr/icerik/kura...kuran-oku.aspx
arapçası,ALİ İMRAN suresi 38. ayet, rabbi hebli diye başla
ayse nazlıefe ve tuuraba sıze ulaşmaya calısıyoruz

27-28 Kasım Salı-Çarşamba gunslinger için okuyoruz.

1.mrvb......................okudu
2.deniz1717...............okudu
3.RomaRoma..............okudu
4.gnshusna...............
5.gunslinger..............
6.blk10.....................okudu
7.askbebek...............okudu

canım ben kendiminkini bitirmek üzereyim sonra blk10 a geçeceğim. yarına kendimi de blk10 u da "tamamladım" diye yazacağım inşallah.. bu 700 taneden bahsetmişsin.. öyle olsa çok iyi olur aslında.

aşkbebek arkadasıma geçtim okuyorum ama hafta sonu yazamam malum tatilde olucam sen beni okudu diye yaz olurmu mutlaka okurum canım..

böylelikle Allahın izniyle grubu tamamlamış oluyoruz

arkadaslar nazlıefeye ulasamıyorum ben :S su1838 sen anladınmı canım nasıl okuyacağımızı:))

arkadaslar nazlıefeye ulasamıyorum ben :S su1838 sen anladınmı canım nasıl okuyacağımızı:))

canım neyi anlamadınız ben yardımcı olayım..

şimdi siz 7 kişisiniz her biriniz bir kişi için 100o adet okuyacaksınız sonra hepinizin toplanınca bi kişi için toplam 7000 adet okunmuş olacak işte :)

canım neyi anlamadınız ben yardımcı olayım..

şimdi siz 7 kişisiniz her biriniz bir kişi için 100o adet okuyacaksınız sonra hepinizin toplanınca bi kişi için toplam 7000 adet okunmuş olacak işte :)

yok canım anladımda 1 kışı var ona ulaşıp hber veremedı bıturluuu

X