Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

Vallahi maşallahınız var kızlar bu ne heves bu ne azim :21: tamam siz başlayın okumaya,1000 adet o bir kişi için olan 1000 nide paylaşırız hep birlikte biri gelene kadar..
tamamda online olmayanların haberi yokki.
aslında kişi bulmak için cami önüne çıkmaya cesaretim varda, diğer arkadaşlarım için vicdanım elvermiyor:KK50:

saat 4'e kadar bekleyeyim, k,mse gelmez ise pzt görüşeceğimize dair msj bırakalım, ben gazele bırakırım, ecrin tuuraba' ya , nisan sende ayşeye, su1838 de pzt gelir inş. ve pzt kadarda 1 talep buluruz.ok?

ya bizde gurubumuzu kursakta okumaya başlasak, diğer arkadaşlardan bazıları online değil. bende haftasonu nete giremiyorum, bugün keşke halletsek bunu, en azından hafta sonu 1 kiş için okumuş olurduk:)

Kızlar relaxxx :KK1: bismillah deyip okumaya başlayın söz diğerlerine özelden mesaj atıcam siz cumartesi pazar ecrin için okuyun,pzartesi pbsc için başlarsınız ecrin sen listendeki arkadaşlarını takip edeceksin pbsc yanlış anlama canım sen int te haftasonu giremiyorsun diye 2. sıraya aldım.ecrin sen haftasonu gir okuyanlarıı takip et canım..

Kızlar relaxxx :KK1: bismillah deyip okumaya başlayın söz diğerlerine özelden mesaj atıcam siz cumartesi pazar ecrin için okuyun,pzartesi pbsc için başlarsınız ecrin sen listendeki arkadaşlarını takip edeceksin pbsc yanlış anlama canım sen int te haftasonu giremiyorsun diye 2. sıraya aldım.ecrin sen haftasonu gir okuyanlarıı takip et canım..
no problem, arkadaşıma can feda, şimdi ben kaç tane okuyacam, 1000 tane değilmi? ecrin için okuyoruz.

tamam canım ben haftasonu takıp edıp yazarım rabbım kabul etsın sımdıden tum dualarımızı kızlar

nisan ozaman arkadaşlara sen haber verirsin, ben namaz için çıkıyorum, dualarımda artık sizde varsınız, sonrasında tekrar geri dönerim, takipteyim:KK42:

badezuzum seni burda görmek ne güzel:) belki beni hatırlamazsın ama ben seni hatırlıyorum:) gel sende katıl bize:9

arkadaslar basladıkmı şımdı dualarımıza nbıoruz?
tuuraba da geldi, yaşasın, bende şimdi bi arkadaşı çağırdım gelirse eğer oda katılır, tabi tabi başlayalım, ayrıntıları sen yaz nisan ben namaz kılıp geliyorum, kaç tane okuyacaz gerisini napacaz falan....:KK4:

tuuraba da geldi, yaşasın, bende şimdi bi arkadaşı çağırdım gelirse eğer oda katılır, tabi tabi başlayalım, ayrıntıları sen yaz nisan ben namaz kılıp geliyorum, kaç tane okuyacaz gerisini napacaz falan....:KK4:

yaşasınnnnnnnnn:) bende namaz kılıp gelıorum arkadaslar

Geldim arkadaşlar şimdi ilk ecrin arkadaşıma başlıyoruz ne zaman başlıcaz okumaya ?.. :)

Allah kabul etsın arkadasım.. bende geldım.. evet artık karar verelım

Amin hepimizin inşAllah :)

Bence hangi tarihlerde kime okunacaksa listesini yapılsın. birini bitirip diğerine geçeriz. online olmayanlarada msj olarak atılsın liste başlıyalım biran önce derim ben :KK16:

X