Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

Amin hepimizin inşAllah :)

Bence hangi tarihlerde kime okunacaksa listesini yapılsın. birini bitirip diğerine geçeriz. online olmayanlarada msj olarak atılsın liste başlıyalım biran önce derim ben

evet ya baslasak bıan önce lütfen.. bırımız bıtsın diğerımıze baslayalım

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA

ecrin23 için...

1.ecrin23
2.pbsc
3.gazel_es
4.tuuraba
5.su1838
6.ayşe(nazlıefenin arkadaşı)
7. .....​

• sıramız nisanın hazırladığı sıra,bu haftasonu ecrin için okunacak, normalde 7 kişi olsak 2 günde 1000 tane düşüyor ama arkadaşlarımızın bazılarının haberi olmadığı için şöyle yapalım, ayşeye ve suya ve gazele mjj atalım, 7. kişiyide bulana kadar onun okuyacaklarını hepimiz paylaşalım, er yada geç bulunur, haftasonu talep olursa siz listeye dahil edersiniz, ben yokum nette haftasonu....
    herkes 1150 tane okuyacak, bende geri kalanla beraber 1250 okurum, cmt pazar okuruz ecrin için, pzt yine irtibatlaşırız, belki liste tamamlanır, ok? 6 kişi 7000 tamamlıyoruz bu şekilde.

badezuzum seni burda görmek ne güzel:) belki beni hatırlamazsın ama ben seni hatırlıyorum:) gel sende katıl bize:9

merhaba evet hatırlayamadım kusura bakma:26:
şimdi gördüm son msjı
tmmdır ben varım:)
önümüzdeki ay tedavideyim inş. herkes hayırlısıyla evlatlarına kavuşur...

Son düzenleme:

eğerki listeye dahil olmak isteyen varsa saat 16 ya kadar alırız, okuma sayımız öyle olursa azalabilir.

canım benim, 2 günde 1 kişi için okumuş oluyoruz zaten sana yetişir, fakat yetişmeyeceğinden endişe edersen(ki hesapla önce 7. sıraya kadar), ben sana sıramı verebilirim. yani ben sonuncu olurum.

evet arkadaslar basladık okumaya Allah razı olsun sımdıden hepınızden rabbım dularımızı kabul etsın haftasonu bana okunuo pazartesıye kadar değilmi

27-28 Kasım Salı-Çarşamba gunslinger için okuyoruz.

1.mrvb......................okudu
2.deniz1717...............okudu
3.RomaRoma..............okudu
4.gnshusna...............
5.gunslinger..............
6.blk10.....................okudu
7.askbebek...............okudu

canım benim, 2 günde 1 kişi için okumuş oluyoruz zaten sana yetişir, fakat yetişmeyeceğinden endişe edersen(ki hesapla önce 7. sıraya kadar), ben sana sıramı verebilirim. yani ben sonuncu olurum.

yok yok yetişir ben sayıyı daha çok sanıyodum ..
şimdi kim için niyet edip toplam ne kadar okuyacağımı söylerseniz başlarım ben
birde bu duanın arapçası varmı?
tecvit var galiba arada doğru okuyayım

Son düzenleme:
1-2 Aralık Cumartesi-Pazar askbebek için okuyoruz.

1.mrvb......................
2.deniz1717...............
3.RomaRoma..............
7.askbebek...............

1-ecrin 23
2-badezuzum
3-gazel-es
4-tuuraba
5-su1838
6-ayşe(nazlıefenin arkadaşı)
7-pbsc
herkes 2 günde 1000 tane okuyor ecrin için, pazarteside badezuzuma başlanacak:) yani her kişi için 7000 tane (2 günde okuyoruz)
Rabbim kabul etsin arkadaşlar.
http://www.hayrat.com.tr/icerik/kuran_hizmetlerimiz/kuran-oku.aspx
arapçası,ALİ İMRAN suresi 38. ayet, rabbi hebli diye başlar

Son düzenleme:
29-30 Kasım Perşembe-Cuma blk10 için okuyoruz.

1.mrvb......................okudu
2.deniz1717...............
3.RomaRoma..............
7.askbebek...............okudu

yaa sağolda şimdi listenizi bozmayayım
ben hesapladım yetişir bana..
sıra kiminse eskisi gibi olsun canım..
ben listenin çok olduğunu sanıyodum o yüzden yetişmezz dedim..
ben anlamadımyarın ve pazar 1000 tane ecrine okunacak sonra ikinci kişiye 1000 tane dimi
7000 nasıl onu anlamadım?

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

gale: Dediki ''rabbi hebli min ledunke zurriyyeten tayyibeten inneke semiudduaaaa. (sonu uzatılarak kesiliyor, uzatma var)

Son düzenleme:

pbsc basladımı dua şimdi benım için_?

evet, pzt sabah ecrininki bitecek, toplam 2 günde 1000 tane okuyacağız. Pzt salı badenin okunacak.kızlar arkadaşlara haber verelim, online olmayanlara

evet pazrtesı sabah benımkı bıtecek toplam 2 gunde 1000 tane okuncak ben henuz özel msj atamıyorum haber verememkı:S

gazel_es
su1838
ayşe (nazlıefenin arkadaşıymış ben tanımıyorum, nisanbu biliyor, 4 ten sonra ben çıkıyorum, nisanbuya söylersiniz iletir ayşeye)
gazele ben şimdi msj gönderiyorum, su1838'e bade sen yaz okey, listeyi bildir sayıyı bildir ok?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…