Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

Kızlar vallahi bu sefer çok güzel oldu takibi daha kolay oldu merve başak kuzey sizlere ne kadar teşekkür etsem az,maşallahınız var :nazar:

Ben yarından itibaren giremiycem kızlar 4 gün yokum ama dualarımı okumaya devam edicem,buralar size emanet, eğer olurda esma nın grubuna katılmak isteyen olursa eklersiniz olur mu? esmayada mesaj attım bakalım..

Kendinize iyi bakın bu arada hala hasta olmadım :KK31: testlerde negatif :KK31:

yok cnm şekercik bu ay okumalara katılamayacak çok yoğun bu aralar. o zaman bizim grup beklemede kalıcak değilmi?

Şu kasım topiğine yazayım bakalım sen okumaya başla canım o 2-3 kişi mutlaka tamamlanır..Canım eğer esma grubu takip edemem derse sen eder misin ?

Son düzenleme:
canım "mirror1981" arkadaşımızdan ses yok..
herhangi bir bilgin var mı..
duaya katılacak mı? katılmayacaksa başka biriyle değiştirelim istersen??

slm kızlar bana yazmışsınız ama sayfaya girmeye zamanım olmadım tedaviye başladım dr git gel yorgun düştüm resmen .duaya başlamışsınz okudum sayfaları listeye beni ekliyebilecekmisinz? yoksa dua listesinin bitmesinimi bekleyim karışıklık olmasın

beni de ekleyecektiniz arkadaşlar özel mesaj felan gelmedi bana unuttunuz mu? özel msj olarak neyi ne kdr okuyacağımı atarsanız elimden geldiği kdr okurum arkadaşlar...

slm kızlar bana yazmışsınız ama sayfaya girmeye zamanım olmadım tedaviye başladım dr git gel yorgun düştüm resmen .duaya başlamışsınz okudum sayfaları listeye beni ekliyebilecekmisinz? yoksa dua listesinin bitmesinimi bekleyim karışıklık olmasın

canım esmanın grubuna ekliym seni ben orası zaten daha esmaya okuyo yeni başladı olur mu..

beni de ekleyecektiniz arkadaşlar özel mesaj felan gelmedi bana unuttunuz mu? özel msj olarak neyi ne kdr okuyacağımı atarsanız elimden geldiği kdr okurum arkadaşlar...

canım esmanın grubuna ekliyorum seni de,1000 adet okuyacaksın o listedeki arkadaşlara 1000 tane bir günde bitirmek zor olursa 2 gündede tamamlayabilirsin.. esmadan başlayıp sırayla 7 arkadaşa okuyacaksın tatlım..

Esma için...

1.esma
2.gamzear =okudu
3.EFIRES = okudu
4.kabakciceği
5.sebilem
6.mirror1981
7.keyfimbilir

canım esmanın grubuna ekliyorum seni de,1000 adet okuyacaksın o listedeki arkadaşlara 1000 tane bir günde bitirmek zor olursa 2 gündede tamamlayabilirsin.. esmadan başlayıp sırayla 7 arkadaşa okuyacaksın tatlım..

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA

canım 1000 kere bunu mu okuyacağım.. yani toplamda 7000 kere mi okuyacağım? ne zamana kadar 1 hafta içinde mi?

romaroma ıcın 1000 adet okudum

23-24 Kasım Cuma-Cumartesi RomaRoma için okuyoruz. Rabbim kabul etsin.

1.mrvb......................okudu
2.deniz1717...............
3.RomaRoma..............
4.gnshusna...............
5.gunslinger..............
6.blk10.....................okudu
7.askbebek...............okudu

Rabbim kabul etsin inş.:)

21-22 Kasım Çarşamba-Perşembe deniz1717 arkadaşımız için

2.deniz1717...............okudu
3.RomaRoma..............okudu
4.gnshusna...............400 okudu tamamlayacak
5.gunslinger..............okudu

gnshusna sadece seninki tamamlanacak kaldı yetiştiremiyorsam yardım edebilirim. Haber bekliyorum. Rabbim hepimizinkini kabul etsin arkadaşımızı bir an önce bebişini kavuştursun :)))

sanırım yetiştiremeyecek arkadaşlar benim duamı tamamlasak ya

canım benimde aklıma geldi ama belki okudu haber veremedi diye düşünmüştüm ama biz RomaRomaya geçtik çoktan, gnshusna da okuduysa başka bir eksiğe ekleriz. Ben senin için 300 tane okuyum sende 300 tane oku istersen bitirmiş olalım ne dersin :)

canım benimde aklıma geldi ama belki okudu haber veremedi diye düşünmüştüm ama biz RomaRomaya geçtik çoktan, gnshusna da okuduysa başka bir eksiğe ekleriz. Ben senin için 300 tane okuyum sende 300 tane oku istersen bitirmiş olalım ne dersin :)

canım bana okudu yazabilirsin 300 ü okudum

kızlar vallahi bu sefer çok güzel oldu takibi daha kolay oldu merve başak kuzey sizlere ne kadar teşekkür etsem az,maşallahınız var :nazar:

Ben yarından itibaren giremiycem kızlar 4 gün yokum ama dualarımı okumaya devam edicem,buralar size emanet, eğer olurda esma nın grubuna katılmak isteyen olursa eklersiniz olur mu? Esmayada mesaj attım bakalım..

Kendinize iyi bakın bu arada hala hasta olmadım :KK31: Testlerde negatif :KK31:

cnm giremedim bu hafta işler çok yoğun ya kafayı yiyecem...
Umut arkadaşımızın duasını okudum cnm ...

23-24 kasım

1.başak2569:eek:kudu
2.tulay_20
3.flzask2003:eek:kudu
4.bahar85
5.nekadarzor:eek:kudu
6.blowhole25:eek:kudu
7.Aeroplain

canım bana okudu yazabilirsin 300 ü okudum

2.deniz1717...............okudu
3.RomaRoma..............okudu
4.gnshusna...............400 okudu,300 deniz okudu, 300 mrvb okudu
5.gunslinger..............okudu

Allah tez zamanda bebişine kavuştursun inşallah :)))

ben flzask kardeşimizin duasını okudum.Rabbim en kısa zamanda hayırlı sağlıklı sıhhatli ikiz ikiz bebişler nasip etsin inşallah.amiinn :)

X