Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

1.BAŞAK2569:eek:kudu
2.tulay_20:eek:kudu
3.flzask2003 :eek:kudu
4.bahar85:eek:kudu
5.nekadarzor:eek:kudu
6.blowhole25:eek:kudu
7.Aeroplain:eek:kudu

Arkadaslar benim dualarim tamamlandi allah hepinizden razi olsun dualarimizi tez zamanda kabul etsin kucaklarimizi hayirli saglikli bebislerimizle doldursun ins

Bağışlama duası

YARABBI YARABBİ YARABBİ... Çekmiş oldugumuz tesbihatların hasıl olan sevaplarını Evvela Peygamber Efendimiz S.a.v mın ruhuna onun al ve asabı kiramına ehli beytine ilk peygamberimiz hz. Adem as. ve son peygamberimiz muhammed mustafa s.a.v min Ruhlarına ve bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçmişse onlarında ruhlarına hediye eyledik sen hasıl eyle alimlerimizin,abitlerimizin,şehitlerimizin,şuhedal arımızın,evliyalarımızın,embiyalarımızın ve bir Cümle Allah dostlarının ruhlarına hediye eyledik sen şuan için haberdar eyle...
ve kardşmiz her ne sıkıntı ve dilegi için okuttuysa onun dilegni kabul sıkıntısını affeyle.ve yeryüzünde ne kadar sıkıntısi olan mümin ve mümine kardşmz varsa onlarında dileklerini kabul sıkıntısını affeyle...amin amin amin

Merhaba, bu bir tv kanalında programın sonuna yetiştim, cocuk sahibi olamayan çiftler için metafizik cozum konusundan bahsediyordu. Sonrasında metafizik çözüm nedir internette araştırdım. Cocuk sahibi olmayı çok istiyorum, metafizik destek almaya karar verdim

Merhaba, bu bir tv kanalında programın sonuna yetiştim, cocuk sahibi olamayan çiftler için metafizik cozum konusundan bahsediyordu. Sonrasında metafizik çözüm nedir internette araştırdım. Cocuk sahibi olmayı çok istiyorum, metafizik destek almaya karar verdim

hakkında hayırlısı canım. inşallah metafizik senin için iyi olur. eğer faydasını görürsen bizlerlede paylaş..

esmanın grubunda hiç bir liste falan yazılmıyor. kim ne okumuş bellimidir. benmi kaçırdım acaba arkadaşlar.. bizim grup ses verin :-)))

Son düzenleme:
1.BAŞAK2569:eek:kudu
2.tulay_20:eek:kudu
3.flzask2003 :eek:kudu
4.bahar85:eek:kudu
5.nekadarzor:eek:kudu
6.blowhole25:eek:kudu
7.Aeroplain:eek:kudu

Arkadaslar benim dualarim tamamlandi allah hepinizden razi olsun dualarimizi tez zamanda kabul etsin kucaklarimizi hayirli saglikli bebislerimizle doldursun ins

Bağışlama duası

YARABBI YARABBİ YARABBİ... Çekmiş oldugumuz tesbihatların hasıl olan sevaplarını Evvela Peygamber Efendimiz S.a.v mın ruhuna onun al ve asabı kiramına ehli beytine ilk peygamberimiz hz. Adem as. ve son peygamberimiz muhammed mustafa s.a.v min Ruhlarına ve bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçmişse onlarında ruhlarına hediye eyledik sen hasıl eyle alimlerimizin,abitlerimizin,şehitlerimizin,şuhedal arımızın,evliyalarımızın,embiyalarımızın ve bir Cümle Allah dostlarının ruhlarına hediye eyledik sen şuan için haberdar eyle...
ve kardşmiz her ne sıkıntı ve dilegi için okuttuysa onun dilegni kabul sıkıntısını affeyle.ve yeryüzünde ne kadar sıkıntısi olan mümin ve mümine kardşmz varsa onlarında dileklerini kabul sıkıntısını affeyle...amin amin amin

flazk2003 icin 1000 adet okudum Rabbim kabul etsin

21-22 Kasım Çarşamba-Perşembe deniz1717 arkadaşımız için

1.mrvb......................okudu
2.deniz1717...............okudu
3.RomaRoma..............okudu
4.gnshusna...............400 okudu tamamlayacak
5.gunslinger..............okudu
6.blk10.....................okudu
7.askbebek...............okudu

gnshusna sadece seninki tamamlanacak kaldı yetiştiremiyorsam yardım edebilirim. Haber bekliyorum. Rabbim hepimizinkini kabul etsin arkadaşımızı bir an önce bebişini kavuştursun :)))

23-24 Kasım Cuma-Cumartesi RomaRoma için okuyoruz. Rabbim kabul etsin.

2.deniz1717...............
3.RomaRoma..............
4.gnshusna...............
5.gunslinger..............
6.blk10.....................500 okudu tamamlıyor
7.askbebek...............

esmanın grubunda hiç bir liste falan yazılmıyor. kim ne okumuş bellimidir. benmi kaçırdım acaba arkadaşlar.. bizim grup ses verin :-)))

Canım esmaya bi mesaj atalım olmazsa sizin grupdan kimse okuduğunu yazmuyor ki,bi gamzear okudu galiba sen kimlere okudun ?

Esma için...

1.esma
2.gamzear =okudu
3.EFIRES = okudu
4.kabakciceği
5.sebilem
6.
7.

Son düzenleme:
Esma için...

1.esma
2.gamzear =okudu
3.EFIRES = okudu
4.kabakciceği
5.sebilem
6.
7.

Son düzenleme:
Esma için...

1.esma
2.gamzear =okudu
3.EFIRES = okudu
4.kabakciceği
5.sebilem
6.
7.

Son düzenleme:
tam adamında yapmışsın karışıklığı ehue ehue zaten konuya yabancıyım tam anladım galiba derken hoop iki yerde birden ismimi görünce benim hatlar yine karıştı neyse canım bırak öyle kalsın ben azmeder haftada 2000 i okurum evelallah yakında fazla okumaktan arşa ererim diye düşünüyorum :KK1:

Haftada değil canım 2 gün içinde esma arkadaşımıza okuman lazım sonra diğer 2 gün içinde esmadan sonraki sen sadece kendi grubundaki arkadaşlarına okuyorsun haftayı falan karıştırma :KK1: iki günde bir buraya okuduğunu haber verirsin canım...

3.RomaRoma..............
7.askbebek...............

canım ben roma roma arkadaşa okudum allah kabul etsin rabbbim tez vakitte hayırlı evlat versin amin

canım ben roma roma arkadaşa okudum allah kabul etsin rabbbim tez vakitte hayırlı evlat versin amin

3.RomaRoma..............

Allah kabul etsin canım :)

Esma için...

1.esma
2.gamzear =okudu
3.EFIRES
4.kabakciceği
5.sebilem
6.
7.

ya ben burdayımda bizim grup 7 kişi değil tamamlanmasını bekliyordum neden biz azızki ? ben bugün esma için okurum hatta pztesiye kadar gamze içinde okurum pztesi bildiririm size ama hepimiz okusakta 7000 olmayacak nasıl olacak?

ya ben burdayımda bizim grup 7 kişi değil tamamlanmasını bekliyordum neden biz azızki ? ben bugün esma için okurum hatta pztesiye kadar gamze içinde okurum pztesi bildiririm size ama hepimiz okusakta 7000 olmayacak nasıl olacak?

eski listeden kızlara mesaj attım kimse gelmiyo :2: sen sekerciğe falan sorsan katılır mı ki ?

gnshusna sadece seninki tamamlanacak kaldı yetiştiremiyorsam yardım edebilirim. Haber bekliyorum. Rabbim hepimizinkini kabul etsin arkadaşımızı bir an önce bebişini kavuştursun :)))

sanırım yetiştiremeyecek arkadaşlar benim duamı tamamlasak ya

sanırım yetiştiremeyecek arkadaşlar benim duamı tamamlasak ya

canım özelden mesaj at istersen...

canım hoş geldin aramıza.. elbette katılabilirsin bize.. :KK16::KK16:

yedi kişilik gruplarımız var.. 2 günde bir arkadaşımıza 1000 tane okuyarak, toplamda 7000'e tamamlıyoruz..
Her şey dua üstüne, biz de elimizden geldiğince dua etmeye çalışıyoruz.. Rabbim kabul eder inşallah..

canım sen şimdi öncelikle 1000 tane kuzey28(yani ben) için, 1000 tane de umut99 arkadaşım için okuyacaksın..
24 kasıma kadar da Ayşe035 arkadaşım için 1000 tane okuyacaksın..
okudukça buraya yazarsan listede belirtirim..

tekrar hoşgeldin aramıza.. :KK16::KK16:

kuzey28 (19-20 kasım)

1.kuzey28 =okudu
2.umut99 =okudu
3.Ayse035 =okudu
4.nisanbu =okudu
5.nazlıefe =okudu
6.demet05 =
7.mavimenekşe=okudu

umut99(21-22 kasım) hadi kızlar nerdesiniz??

1.kuzey28 =okudu
2.umut99 =
3.Ayse035 =
4.nisanbu =okudu
5.nazlıefe =
6.demet05 =
7.mavimenekşe = okudu

Ayşe035 (23-24 Kasım)

1.kuzey28 =okudu
2.umut99 =
3.Ayse035 =
4.nisanbu =
5.nazlıefe =
6.demet05 =
7.mavimenekşe =

Canım ben Ayşe arkadaşımızın duasını tamamladım cuma saati Rabbim kabul etsin inşaallah..

X