Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
diyerek listemizi yazalım gelen arkadaşlarıda tek tek eklerim :

-yandew
-ironik
-atlanta
-sweetee
-class
-vck
-41zeynep
-mavimenekşe
-burcu81
-nisanbu
-bahar85
-flzask2003
-esma
-humesa
-mirror1981
-ESMACVS
-nevalee
-KalbiMusa
-aybish
-nazlıefe
-sebilem
-tulay_20
-blowhole25
-kader1982
-orlic
-sekercik
-bbbz

rabbi hebli min ledünke zürriyeten tayyibeten inneke semiuddua

Kızlar Maşallah ya nekadar güzel çoğaldık,Rabbim inşaallah burdaki arkadaşlarımın hepsinin yüzlerini güldürür ve hayırlısıyla anne duygusunu yaşatır bizlere

Kızlar Maşallah ya nekadar güzel çoğaldık,Rabbim inşaallah burdaki arkadaşlarımın hepsinin yüzlerini güldürür ve hayırlısıyla anne duygusunu yaşatır bizlere

canım allahın izniyle daha da çoğalıcaz inş...
ben bulunduğum diğer topiklerede linkini ekleyeyim duymayan kalmasın topiğimizi

slm cnm gunde kactane cekecez ve adetlıyken cekılırmı sanırım cuma baslıcaz adetım nasıl olacak

canım hayırlı olsun topiğin.
Allah razı olsun duaya vesile olduğun için .
beni de eklersen sevinirim.....

nisanbu canım hayırlı olsun bende katılmak istiyorum ne duygulandım bir bilsen ne güzel düşümmüşsün allah razı olsun amin

hayırlı olsun nisanbu topiğin
benide ekle cnm tamm mı
dualarımız canı gönülden kabul olsun inş

canım anladığım kadarıyla başlamamışsınız bende katılmak isterim, böyle güzel bişeye vesile olduğun için Allah senden razı olsun nisanbu :)

canım beni de eklersen çok çok sevinirim. rabbim dualarımızı karşılıksız bırakmasın inşallah.

cnm bende okurum beni de ekliyebilirsin

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
diyerek listemizi yazalım gelen arkadaşlarıda tek tek eklerim :

-yandew
-ironik
-atlanta
-sweetee
-class
-vck
-41zeynep
-mavimenekşe
-burcu81
-nisanbu
-bahar85
-flzask2003
-esma
-humesa
-mirror1981
-ESMACVS
-nevalee
-KalbiMusa
-aybish
-nazlıefe
-sebilem
-tulay_20
-blowhole25
-kader1982
-orlic
-sekercik
-bbbz
-gunslinger
-bangi
-başak2569
-Pıtırcık_43
-askbebek
-cemrem29
-mrvb
-müge!!
-aruna

rabbi hebli min ledünke zürriyeten tayyibeten inneke semiuddua

başlıyor muyuz canım
kişi başı ne kadar okuyacağız??

Kızlar hepinizi ekledim hepiniz hoşgeldiniz Bugün başlayalım artık 36 kişi olduk Rabbim ettiğimiz duaları kabul etsin inşaallah hepiniz için canı gönülden dua ediyorum
Bugün YANDEW arkadaşımız için okuyoruz,herkes 194 tane RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA okuyacak toplam 6984 tane oluyo kalan 16 yıda kendi 194 mü okuduktan sonra ben tamamlıcam böylece hergün bir arkadaşımıza 7000 tane okumuş olucaz inşallah,okuyunca haber verelim kızlar karşısına okudu diye yazarız,Allah hepinizden razı olsun tez zamanda bebeklerimizi kucağımıza alırız inşaallah.

Tamam canım allah razı olsun.ben başlayayım ozaman hemen.Peki ne zamana kadar okunacak.süresi var mı

Tamam canım allah razı olsun.ben başlayayım ozaman hemen.Peki ne zamana kadar okunacak.süresi var mı

Allah sendende razı olsun canım,gün içinde bitirelim ertesi güne kalmasın hergün bi arkadaşımıza okuyacağımız için şimdiden Allah kabul etsin dualarımızı..

nisancım, ben okudum .Allah kabul etsin. yandew arkadaş içinde duada ettim inşlh Rabbim hayırlı evlat nasip etsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…