Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

kızlar merhaba başlığı görünce burayı bi okumak istedim benide listeye yazarmısınız lütfen benim içinde okuyun nisanbu ben şimdi adet oluyorum okumam doğru olur mu

canım aynı şekilde senide yeni listeye yazalım hem o zamana kadar biter bu listede..seninde adını not aldım..

arkadaşlar cuma akşamından beri nete giremedim dua okuduğum şişileri yazamadım şimdi yazıyorum rabbim kabul etsin. nazlı efe ve sebilem. atlanta ve tülay_20. blowhole 25 ve kader1982.nevale ve şekercik.bbbz ve gunslinger. arkadaşlar duanızı okudum rabbim kabul esin

okudum cnm. rabbım hayırlı saglıklı evlatlar nasıp etsın inş.

atlanta- tulayın da dualarını bitirdim tatlım Allah dualarımızı kabul etsin. vallaha zemzem suyunu içip dualarınızı okuyorum arkadaşlar Allahım hepimizin dualarını kabul etsin.:26:

YARABBI YARABBİ YARABBİ... Çekmiş oldugumuz tesbihatların hasıl olan sevaplarını Evvela Peygamber Efendimiz S.a.v mın ruhuna onun al ve asabı kiramına ehli beytine ilk peygamberimiz hz. Adem as. ve son peygamberimiz muhammed mustafa s.a.v min Ruhlarına ve bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçmişse onlarında ruhlarına hediye eyledik sen hasıl eyle alimlerimizin,abit
şehitlerimizin,şuhedalarımızın,evliyalarımızın,embiyalarımızın ve bir Cümle Allah dostlarının ruhlarına hediye eyledik sen şuan için haberdar eyle...
ve kardşmiz <misal> elif her ne sıkıntı ve dilegi için okuttuysa onun dilegni kabul sıkıntısını affeyle.ve yeryüzünde ne kadar sıkıntısi olan mümin ve mümine kardşmz varsa onlarında sıkıntısını affeyle...amin amin amin
ÇEKILEN TESBIHATLARIN OKUNAN DUALARIN BAGŞLAMA DUASINI BÖYLE YAPALIM KARDŞLERİM...

okudum canım.Allah kabul etsin inşlhh

canım allah razı olsun ne kadar güzel bir dua,Rabbim dualarımı kabul etsin inşaallah...

canım allah razı olsun ne kadar güzel bir dua,Rabbim dualarımı kabul etsin inşaallah...

Rabbim sizlerden de razı olsun.face den buldum."Dua zinciri" diye bir grup var.orda paylaşmışlar.bende fırsattan istifade paylaşayım dedim.

canım ALLAH razı olsun ne kadar güzel çok beyendim.

Son düzenleme:
canım ben sweetee ve gunslinger arkadaşımız için okudum.rabbim kabul eylesin

canım ben sebilem atlanta ve tülay için okudum allah kabul etsin rabbim hayırla bebeklerini versin amin

browhole ve kaderin dualarını da tamamladım canım Allahım kabul etsin bende kırmızılar gelecek gibib hissediyorum ama inşallah hamişimdir yarabbim

merhabalar kızlar bugunkı bana verılenn bahar85 ve flzask2003 adı ark.duasını okudumm ınsl.rabbım kabul buyursun ama bende sızden acıl dua ıstıyorumm cunkuuu;

4 SENDEN SONRA BUGUN ILK DEFA TESTde cıft cızgı gordum esımı beklıyorum solemek ıcınn sonra dr gıderız ınsl.ama dua edınde kan dada guzel guzel cıkın 4 senden sonra yuzum gulsunn olurmu lutfenn dua edın banaa ben elımden geldıgınce sızlerın duasınız okumaya calısıyorumm benıde keleyın dualarınızaaa lutfennnnnnnnnnnnn

degerlerım guzel cıksın rabbım kımsenın kucagını bos agacını meyvesız bırakmasın ınsallah..dua ıle saglıcakla kalın kızlar....

eklendi mi bilmiyorum ama bu dualar da benden olsun :)

saffat suresi 100.ayet

-rabbi hebli mines salihiyn ( ey rabbim bana salihlerden (bir oğul) ihsan et.(yada evlat diye niyet edebilirsiniz)

-furkan 74

-saffat 100

-araf 189

meryem 5-6 ayetlerini okuyun.

güzel yüzlü olması için yusuf suresi

güzel ahlaklı olması için insan-ibrahim suresi

ateşli hastalık olmaması için al-i imran suresi

doğum kolaylaşsın diye inşikak suresi ilk 3 ayeti

ayrıca kadın hayızdan kesildikten sonra ilk beş gün içinde gebe kalırsa erkek 5-8 günde kalırsa bebeği kız olur.

benim zamanında not aldıklarımı paylaştım.inşallah sizlerde hayırlı ve sağlıklı bir şekilde evlatlarınızı kucağınıza alırsınız.Allaha hayırlı kul , sizlere hayırlı evlat,vatana hayırlı insan olurlar inşallah (amin)

Tüyleim ürperdi resmen inşaallah canım topiğimiz dolmaya başladı bile inşaallah seninde güzel haberlerini alırız burdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…