Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

canım ben 375 tane okudum (dalmışım okurken((((
bir arkadaş 325 tane okursa dengeleyelim

nisanbu okudum .............

banada dua edin ben cok ümitsizim kızlar kimnin parası kiminin duası ne olur dua edin allah kimseyi evlatsız bırakmasın

Kizlar bende okudum allah kabul etsin tez zamanda meleklerinize kavustursun sizi

41zeynep ve vck için okudum Allah kabul ederse.
Rabbim sağlıklı sıhhatli evlatları tez zamanda nasip etsin inşallah :)

Canım bahar85 ve kendim için okudumm ..Rabbim kabul etsin inşallah..
Allahım bizede hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder..inşaallahhhhhhhh

nisabu ve diğer arkadaşlarım sizlerden özür diliyorum ....ben ilk günler katılırım dedim sonra bir gün verilen linkten topiğe girmeye çalıştım olmadı.sonrada unutmuşum...şimdi baktım sizler başlamışsınız bile....ben de bugünden itibaren başlayabilrim yarınınkine beni de ekleyinnn olur mu

ben 41 zeynep ve vcknin dualarını okudum. Allah kabul etsin inşallah.

canım; 41zeynep ve vck nin dualarını okudum. Allah kabul etsin inşallah..

canım ben okudum. Allahım inşlh duamızı kabul eder..hayırlısıyla evlat nasip eder..

Arkadaşlarımız için duaları okudum. Rabb'im kabul etsin inşallah...

bende dualarimi okudum Allah kabul etsin.ama listede bi karisiklikmi var banami oyle geliyor.listede basinda baska yaziyor sirada baskasi var

banada dua edin ben cok ümitsizim kızlar kimnin parası kiminin duası ne olur dua edin allah kimseyi evlatsız bırakmasın

tabikii ederiz ama umuitsiz olma Rabbimden umit kesilmez Allahim sanada tez vakitte evlatlar versin insallah

ben okudum Allah kabul etsin amin
ancak zeynep arkadaşınkini 1 tane fazla okumuşum bir arkadaş 174 okursa iyi olur

Son düzenleme:
41 zeynepten...... atlantaya kadar okudu yazabilirsin cnm ben sırasıyla okuyacağım giremeyebilirim tatilde hepinize şimdiden iyi bayramlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…