Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

tamam canım cok teşekkür ederım bende başlıyorum o zaman benım adım zekiye bu arada lale dıye gırıs yapmıstım öyle kaldı listeye zekiye diye eklenseydi keske neyse tekrar teşekkür ederim Allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah en yakın zamanda hamilelik haberlerimizi müjdelerız bende 2.5 senelık evliyim gebelik bi türlü gerçekleşmedi sorunda yok bebekte umarım hayırlısıyla evlat sahibi oluruz....

Tamam canim ben senin listeni yayinlayacagimda isminide yazarim kendi listemde oldugu gibi sen simdi blowhole arkadasimiz icin baslayacaksin 7 500 tane okuyacaksin Allah kabul etsin canim insallah hepimiz en yakin zamanda hayirli saglikli evlatlarimizi once gobegimize sonrada kucagimiza aliriz Rabbim yardimcimiz olsun insallah zor bir sinav her an insanin caninin acimasi

tamam canım başlıcam ama sanırım otomatik tesbihlerden gerekiyor degıl mı?başka türlü 7500 çekilmez heralde siz nasıl yapıyorsunuz?yarın alırım başlarım...evet kesinlikle bir sınav hele bide yakınlarının senden sonra evlenenlerın bebek düşünmüyorum deyipte hamile kalanların haberlerini aldıkca içim burkuluyor çok zor en cokta eşime babalık duygusunu yaşatmak için hamile kalmak istiyorum Allah dualarımızı kabul etsin inşallah ben ruhsal anlamda çok yıpratıyorum kendımı ama elimde degil Allahın dedigi olur verende Allah alanda ama yınede her ay yeniden bi umutlanıyorum....Birde klomenden sanırım belkide psıkolojık adetımde gecikmeler yaşıyorum o kadar çok mutlu oluyorumkı hemen bi hamile moduna giriyorum bebegın burcunu hesaplamalar odasının dekorasyonu derken 1 2 gün sonrası hüsran tabi çok zor Allahım hiçbirimizin kucagını boş bırakmasın inşallah....

Evet canim ben otomatik tesbih kullaniyorum digeriyle icinden cikilmaz
Bende ayni senin gibiyim canim cok stres yapiyorum Allahtan oldugunu biliyorum fakat iste biz kullar ne kadar bilsekte yinede surekli sikinti stresben baskalarinin bebek haberinifalan alinca fazla bisey hisetmiyordum fakat iki hafta once 3.tup bebek tedavimde hamile kaldikdan sonra bebegimi kaybetmek beni cok yipratti artik cocuk falan gorunce bi baska oluyorum bebegim gitmeseydi sukadar gunluk olacakti diyorum ama Allahin takdiri hep hayirlisi diye basladik yola demekki bizim icin hayirli olan buymus bununla teselli ediyorum kendimi sanirsamdaha yeni oldugu icin boyleyim zamanla bunada alisirim insallah hayirli saglik bebegimi kucagima aldigimda gecmisteki butun bu cektiklerimi unutacam ALLAH bizede nasip edecek insallah biz degerli bebeklerin degerli anneleri olacaz Allahin izniylee amin hepimizin kucaklarini hayrli saglik bebeklerimizle doldursun insallahh

blowhole25 arkadasimiz icin ;

31 mart 3 nisan

Lem Yelid
1.tulay20: _______________________________ 7.500:
2.blowhole25: ____________________________ 7.500kudu
3.basak2569: _____________________________8.750kudu
4.destina38: _____________________________ 7.500:
5.bartek: ________________________________ 7.500kudu
6.nartanesiii: _____________________________7.500:
7.surpriz06: ______________________________7.500:
8.mirror1981: _____________________________ 8.750kudu
9.lale34:__________________________________7.500:

canım benim nasılsın ben de senin gibiyim bebek görünce içim acıyor sonra da kendi kendime amaaan cennete mi götürecek sanki diyorum ama lafta kalıyor inan gözyaşlarımı tutamıyorum Allahım hepimize nasip etsin inş.

blowhole25 kardeşşimiz için duayı okudum.rebbim tez zamanda ikiz ikiz hayırlı evlatlar versin inşallah.

cnm ne olur cok yipratma kendini,seni o kadar iyi anliyorumki..ama yapacak ne varki,yok yok,sunu yap olsun diye bise olsada keske herkez icin yapsam olsa bebekleri...rahim filmim cekildi koca bi polip rahimi kapatmis,o sekilde tup bebek yaptilar bana,film cekilirken agladim cok acidi ama icimin acisindan agladim,bosa giden umutlarima,bir boyunca kendime batirdigim ignelere 15 gun boyunca bekledigime agladim

başakımmm blowhole25 in duasını bitirdim canım allah tez zamanda kavuştursun yavrusuna aminnnnnn

Canım ben senin için okudum.Yüce rabbim tez zamanda hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip edip evini yuvanı şenlendirsin inşallah.
Bu arada listeyi güncellemeyi beceremedim.Sen gelince hemencecik halledersin canım.

Başak canım duanı okudum Allah kabul etsin dileğin su gibi aksın inşa tez zamanda yuvan miniklerle şenlensin

bende 7900 defa okudum Allah kabul etsin inşallah... arkadaslar şimdi ne olacak yeni oldugum için bilgilendırırsenız sevınırım sıradaki diger arkadasamı gececegiz...

Son düzenleme:
blowhole 25 için ve başak içinde okudum umarım Allah dualarımızı tez zamanda kabul eder hayırlısı ile...

başakcım senin için okdum.Rabbim bu mübarek günler hürmetine, çektiğimiz zikirler hürmetine kabul etsin..

başakımm bende senin duanı okudum canımmmm Rabbim dualarımızı kabul etsin aminnnnnnnnn:26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…