Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

destina38 arkadasimiz icin

Lem Yelid
1.tulay20:_______________________________ 7.775:eek:kudu
2.blowhole25:____________________________ 7.775:
3.basak2569:_____________________________7.800:
4.destina38 _____________________________ 7.775:
5.bartek: ________________________________7.775: okudu
6.nartanesiii:_____________________________7.775:
7.surpriz06:______________________________7.775:
8.mirror198:_____________________________ 7.775:
9.lale34:_________________________________7.775:

canım, destina için okudum.Allah kabul etsin

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.Dün maalesef dış gebelik yüzünden ikiz bebeklerim alındı.Tüp bebektiler ve yıllardır onları bekliyordum.Bu yüzden çok üzgün ve çaresiz durumdayım.İnşallah vesile oluruz hayırlı şeylere.Ben iki gün evdeyim.Bir gün mü okuycaz yetiştirebilirsek 7000 taneyi.Ne kadar devam etmek gerekiyor acaba?

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.Dün maalesef dış gebelik yüzünden ikiz bebeklerim alındı.Tüp bebektiler ve yıllardır onları bekliyordum.Bu yüzden çok üzgün ve çaresiz durumdayım.İnşallah vesile oluruz hayırlı şeylere.Ben iki gün evdeyim.Bir gün mü okuycaz yetiştirebilirsek 7000 taneyi.Ne kadar devam etmek gerekiyor acaba?

Allah sabır versin diyorum size çok zor oluyor ilk günlerde ama zamanla hafifliyor acınız bende sizin hikayanize benzer şeyler yaşadım çok geçmiş olsun . duayı 3 günde bir kişiye okuyoruz canım ancak bitiriyoruz.

Lem Yelid
2.blowhole25:____________________________ 7.775:eek:kudu
8.mirror198:_____________________________ 7.775:
destina için okudum rabbim kabul etsin

Yok canim ikinci mesajinida okudum blowholeyle basaga okudugunu belirtmissin fakat ilk mesajda 7900 okudum demissin ama senin blowhole arkadasimiz icin okuman gereken 7500 taneydi benim icin yani fatos icin 7775 di yani blowhole arkadasimiz icin fazlami okudum fazla okuduysan nartenesi arkadasimiz daha okumamis ondan eksiltelim sen herbirimize kac tane okudun onu belirtirsen cozulur sanirim:KK66:)

:KK1:canım ya ben alıyorum tesbıhı elıme bakmadan gun ıcınde okuyorum evet fazla okumusum blowhole arkadasımıza en son baktıgımda 7900 olmustu bende aynen yazdım ama dıger arkadasımızın eksık olmus ya bende okunmus bı 4000 var zaten oradan tamamlamıs oluruz kımse ıcın nıyet etmemıstım dıgerını eksıltmeyelım kusura bakma canım bundan sonra daha dıkkatlı davranıcam hesapları karıstırdım:KK1::KK1::KK1:

kizlar kücük bi ameliyat gecirdim en son tülay icin okumustum simdi yie dualara basliyorum blow arkadasima 7500 okuyorum degilmi yanlisim yoksa
ondan sonrakilerede listede nasilsa o sekil. Allah kabul etsin Insaallah. özlemisim dua etmeyi:KK54:

:KK1:canım ya ben alıyorum tesbıhı elıme bakmadan gun ıcınde okuyorum evet fazla okumusum blowhole arkadasımıza en son baktıgımda 7900 olmustu bende aynen yazdım ama dıger arkadasımızın eksık olmus ya bende okunmus bı 4000 var zaten oradan tamamlamıs oluruz kımse ıcın nıyet etmemıstım dıgerını eksıltmeyelım kusura bakma canım bundan sonra daha dıkkatlı davranıcam hesapları karıstırdım:KK1::KK1::KK1:

canim ne olur beni yanlis anlama ozur dilerim ama ben anlamadim ben sana soyle bi aciklama yapim sen 7900 okudun blowhole arkadasimiz icin yani 400 tane fazla ve ben suan nartanesi arkadasimiza yazacam 400 eksik okusun olurmu ??estf ne kusuru olur boyle karisikliklar

Obur 4000 hic anlamadim zaten kimin duasi benimmi yani basak yoksa destinaninmi???her kiminse sen 7775 diye oku ayni sayini tam al yani siraya devam et lutfen sayilara dikkat:))

Son düzenleme:
kizlar kücük bi ameliyat gecirdim en son tülay icin okumustum simdi yie dualara basliyorum blow arkadasima 7500 okuyorum degilmi yanlisim yoksa
ondan sonrakilerede listede nasilsa o sekil. Allah kabul etsin Insaallah. özlemisim dua etmeyi:KK54:

Canim tekrardan gecmis olsun sen 7100 okuyabilirmisin blowhole arkadasimiz icin lale arkadasimiz 400 tane fazla okumus eksik okursan sevinirim

tamam canim ben blow arkadasimiz icin 7100 okudum Allah kabukl etsin

buarada benim adim ayse yanina eklersen sevinirim

blowhole25 arkadasimiz icin ;

31 mart 3 nisan

Lem Yelid
1.tulay20:________________________________ 7.500:eek:kudu
2.blowhole25:_____________________________ 7.500:eek:kudu
3.basak2569:______________________________ 8.750:eek:kudu
4.destina38:______________________________ 7.500: okudu
5.bartek:_________________________________ 7.500:eek:kudu
6.nartanesiii(ayse): ________________________ 7.100: okudu
7.surpriz06: _______________________________ 7.500: okudu
8.mirror1981:_______________________________ 8.750:eek:kudu
9.lale34:KK43:zekiye)____________________________ 7.900: okudu

YARABBI YARABBİ YARABBİ... Çekmiş oldugumuz tesbihatların hasıl olan sevaplarını Evvela Peygamber Efendimiz S.a.v mın ruhuna onun al ve asabı kiramına ehli beytine ilk peygamberimiz hz. Adem as. ve son peygamberimiz muhammed mustafa s.a.v min Ruhlarına ve bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçmişse onlarında ruhlarına hediye eyledik sen hasıl eyle alimlerimizin,abitlerimizin,şehitlerimizin,şuhedalarımızın,evliyalarımızın,embiyalarımızın ve bir Cümle Allah dostlarının ruhlarına hediye eyledik sen şuan için haberdar eyle...
ve kardeşimiz her ne sıkıntı ve dilegi için okuttuysa onun dilegni kabul sıkıntısını affeyle.ve yeryüzünde ne kadar sıkıntısi olan mümin ve mümine kardeşimizz varsa onlarında dileklerini kabul sıkıntısını affeyle...amin amin amin

Son düzenleme:
canim ne olur beni yanlis anlama ozur dilerim ama ben anlamadim ben sana soyle bi aciklama yapim sen 7900 okudun blowhole arkadasimiz icin yani 400 tane fazla ve ben suan nartanesi arkadasimiza yazacam 400 eksik okusun olurmu ??estf ne kusuru olur boyle karisikliklar

Obur 4000 hic anlamadim zaten kimin duasi benimmi yani basak yoksa destinaninmi???her kiminse sen 7775 diye oku ayni sayini tam al yani siraya devam et lutfen sayilara dikkat:))

yok canım ne yanlıs anlaması olurmu hıc öyle şey,tamam eksık okusun olur otekı 4000 sıradakı okunacak arkadasımız ıcın yanı kımseye nıyetlenmedım fatos ve blowhole bıtınce hazırda bulunsun dıye çektım,umarım anlasılır olmustur umarım bundan sonra böyle karısıklıklar yasamayız:)

şimdi kime okunacak?bır an önce başlasak hızlı hızlı okunsa sıra hepımıze gelse:)

Son düzenleme:
basak2569(fatos) arkadasimiz icin:

3-7 nisan

Lem Yelid
3.basak2569:_____________________________7.800:eek:ku du
4.destina38 _____________________________ 7.775: okudu
6.nartanesiii:_____________________________7.775: okudu
7.surpriz06:______________________________7.775: okudu
8.mirror198:_____________________________ 7.775:eek:kudu
9.lale34:_________________________________7.775: okudu

YARABBI YARABBİ YARABBİ... Çekmiş oldugumuz tesbihatların hasıl olan sevaplarını Evvela Peygamber Efendimiz S.a.v mın ruhuna onun al ve asabı kiramına ehli beytine ilk peygamberimiz hz. Adem as. ve son peygamberimiz muhammed mustafa s.a.v min Ruhlarına ve bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçmişse onlarında ruhlarına hediye eyledik sen hasıl eyle alimlerimizin,abitlerimizin,şehitlerimizin,şuhedalarımızın,evliyalarımızın,embiyalarımızın ve bir Cümle Allah dostlarının ruhlarına hediye eyledik sen şuan için haberdar eyle...
ve kardeşimiz her ne sıkıntı ve dilegi için okuttuysa onun dilegni kabul sıkıntısını affeyle.ve yeryüzünde ne kadar sıkıntısi olan mümin ve mümine kardeşimizz varsa onlarında dileklerini kabul sıkıntısını affeyle...amin amin amin

Lem Yelid
5.bartek: ________________________________7.775:eek:kudu

Lem Yelid
desina 38 icin 7775 lem yelid tamamdir arkadasim Allah kabul etsin Insaallah
Rabbım kabul eylesın ne okuyorsunuz
siradaki arkadasa Lem yelid cekiyoruz

Lem Yelid

başakkkkk canımcım kendi duamı bitirdim kuzum Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallahhhhh AMİNNNNNNNNN

X