Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

kızlar ben tülay20 için 8.750+3 okudum ....3 fazla hızımı alamadım biri eksik okuyabilirmi.?
allah dualarımızı kabul etsin...:KK34:

tulay20 arkadasimiz icin ;

26-29 mart

Lem Yelid
1.tulay20: ____________________________ 8.750 :
2.blowhole25: ____________________________ 8.750 :eek:kudu
3.basak2569: _____________________________ 8.750 :eek:kudu
4.destina38: _____________________________ 8.750 : okudu
5.bartek: _____________________________ 8.750 :
6.nartanesiii: ______________________________ 8.750 : okudu
7.surpriz06: _____________________________ 8.750 : okudu
8.mirror1981: _____________________________ 8.750 :eek:kudu

kizlar cok ozur dilerim kac gundur giremedim listeylede ilgilenemedim bizim dugun var yarin misafir hazirlik falan baya bi yogundum ve sali gunude Almanyaya gidiyorum bir haftaligina listeyle bu sure zarfinda ilgilenebilirseniz cok sevinirim ben dualari okuyup uygun oldugumda yazarim sali gunune kadar ilgilenmeye calisacam opuyorum sizi:KK16:

blowhole25 arkadaşın duasınıda tamamladım rabbim kabul etsin.benden başka duayı okuyan yok mu niye kimsecikler yazmıyor ?:KK43: ben tek kaldım buracıkta

Allah kabul etsin canim ...
Yok canim bizde okuyoruz merak etme :))senden oncede arkadaslar yazmis ama gormemissin sanirim

Mrb başak Tülayın duasını bitirdim Allah kabul etsin dileği su gibi aksın biran önce dileğine kavuşsun inşallah

Tamam canim seni blowhole arkadasimizin dua listesini yazdigimda ekliyecem ben ozman sana haber veririm canim

çok teşekkür ederim inan çok mutlu oldum listeye eklendıgım zaman benımde yapmam gerekenlerı yazarsan sevinirim yer gök dua üzerine şuan daha bi umutlandım tekrar teşekkürler

Mrb başak Tülayın duasını bitirdim Allah kabul etsin dileği su gibi aksın biran önce dileğine kavuşsun inşallah

amin canım allah razzı olsun o güzel dileklerin için.
bu arada başakcım bende okudum duamı.rabbim eksiğiyle kusura affedip dualarımızı geri çevirmesin inşallah.

tulay20 arkadasimiz icin ;

26-29 mart

Lem Yelid
1.tulay20: ____________________________ 8.750 :eek:kudu
2.blowhole25: ____________________________ 8.750 :eek:kudu
3.basak2569: _____________________________ 8.750 :eek:kudu
4.destina38: _____________________________ 8.750 : okudu
5.bartek: _____________________________ 8.750 : okudu
6.nartanesiii: ______________________________ 8.750 : okudu
7.surpriz06: _____________________________ 8.750 : okudu
8.mirror1981: _____________________________ 8.750 :eek:kudu

YARABBI YARABBİ YARABBİ... Çekmiş oldugumuz tesbihatin hasıl olan sevaplarını Evvela Peygamber Efendimiz S.a.v mın ruhuna onun al ve asabı kiramına ehli beytine ilk peygamberimiz hz. Adem as. ve son peygamberimiz muhammed mustafa s.a.v min Ruhlarına ve bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçmişse onlarında ruhlarına hediye eyledik sen hasıl eyle alimlerimizin,abitlerimizin,şehitlerimizin,şuhedalarımızın,evliyalarımızın,embiyalarımızın ve bir Cümle Allah dostlarının ruhlarına hediye eyledik sen şuan için haberdar eyle...
ve Tulay_20 kardesimiz her ne sıkıntı ve dilegi için okuttuysa onun dilegni kabul sıkıntısını affeyle.ve yeryüzünde ne kadar sıkıntısi olan mümin ve mümine kardeşimizz varsa onlarında dileklerini kabul sıkıntısını affeyle...amin amin amin

blowhole25 arkadasimiz icin ;

31 mart 3 nisan

Lem Yelid
1.tulay20: _______________________________ 7.500:
2.blowhole25: ____________________________ 7.500 :
3.basak2569: _____________________________8.750:eek:kudu
4.destina38: _____________________________ 7.500 :
5.bartek: ________________________________ 7.500:
6.nartanesiii: _____________________________7.500:
7.surpriz06: ______________________________7.500:
8.mirror1981: _____________________________ 8.750:eek:kudu
9.lale34:__________________________________7.500:

Arkadaslar benle mirror arkadasimiz blowhole arkadasimiz icin okumustuk o yuzden bu listede 7500 okuyacaksiniz kendi listemde sayilari tekrardan duzenleyip yazacagim
Allah kabul etsin insallahh

basak2569(fatos) arkadasimiz icin:

3-7 nisan

Lem Yelid
1.tulay20:_______________________________ 7.775:
2.blowhole25:____________________________ 7.775:
3.basak2569:_____________________________7.800:
4.destina38 _____________________________ 7.775:
5.bartek: ________________________________7.775:
6.nartanesiii:_____________________________7.775:
7.surpriz06:______________________________7.775:
8.mirror198:_____________________________ 7.775:
9.lale34:_________________________________7.775:

arkadaşlar kusura bakmayın ben tam anlayamadım ben ne okuyacagım ne kadar okunacak yanı ne yapmam gerekıyor acıklayabılırmısınız kafam karıstı şimdiden teşekkür ederım...

arkadaşlar kusura bakmayın ben tam anlayamadım ben ne okuyacagım ne kadar okunacak yanı ne yapmam gerekıyor acıklayabılırmısınız kafam karıstı şimdiden teşekkür ederım...

7 775 defa "lem yelid" okuayacaksın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Blowhele nin duasını okudum Allah kabul etsin Allah ne muradı varsa tez zamanda gerçekleştirsin inş

Lalecim kusura bakma anlatirim demistim ama tamamen unuttum
Canim 4 gunde bir 1 arkadasimiz icin "Lem Yelid"
okuyoruz suan net sayimiz yok gordugun gibi blowhole arkadasimiz icin 7500 okuyacaksin daha sonraki listelere ekleme yapilmzsa 7775 tane okuyacaksin bilmiyorum anlatabildimmi
En iyisi her geldiginde isminin karsindaki sayilara bakip oyle oku canim

Tekrardan belirtiyim lutfen rica ediyorum ara sira topige goz atin herhangi bi degisiklik oldumu mesaj kutulariniz falan dolu olabiliyor haber veremiyorum

basak2569(fatos) arkadasimiz icin:

3-7 nisan

Lem Yelid
1.tulay20:_______________________________ 7.775:
2.blowhole25:____________________________ 7.775:
3.basak2569:_____________________________7.800:
4.destina38 _____________________________ 7.775:
5.bartek: ________________________________7.775:
6.nartanesiii:_____________________________7.775:
7.surpriz06:______________________________7.775:
8.mirror198:_____________________________ 7.775:
9.lale34:_________________________________7.775: