EVLÂT ISTEME DUASI

Sana katiliyorum duygucum bende ayniyim dun bebegini bana cok goren gelinimizin ikinci cocugu icin doktora gittik Allahtan korktugum icin goturdum ama ultrasyonda bebegi gorunce agladim odada Allahim bizede ver nolur dedim.esim gececiydi gittikten sonra cok agladim esim geri donup geldi beni gordu aglama dedi ben yetersizim dedim sana bi evlat veremiyom dedim oda aglama deyip ise gitti Rabbim biliyo herkese üzuluyom herkesin acisini kendi acim biliyom ama bazen tikaniyom yalan degil inancim var ama bazen duygularima esir düsuyom

Amin canim eger iznin varsa öglen ezanindan sonra baslayalim asu kardesimize dua edelim sonra sana baslayalim olur mu helalligin var mi

Dua etmekten baska yapacak biseyimiz yok. Ama aglamamak da elde olmuyo durduramiyosun kendini. Nerde oldugunun yaninda kim oldugunun bi onemi olmuyo ne yazik ki. InsAllah bir gun biz de o mutlulugu yasariz. Rabbim istryen herkese hayirlisiyla versin bu aciyi yasatmasin

CAnım bizler emanetçi olacağız aslında ağır bi sorumluluğa talibiz şu en tatlı hali olan istemek olmasa kim bu sorumluluğun altına girebilir ki
Hem olması da imtihan olmaması da sabredicez daha önümüzde bereketli yıllar var 15 sene uğraşan insanlar var onları düşünüp şükredeceğiz belki daha yakım zamanda gelecek bi bakıcaz Herşey dün gibi . İnsanoğlu asli vatanı cennet için aslında bu özlem istek verilmiş ne kadar isteklerimize bu dünyada kavuşsak da doymayacağız bu yüzden biz hayırlısını isteyelim .

Tedaviye başlayıp sabırla devam etmekten başka yapacağımız bişey YÖK CAnım malesef
Alışırsın yeni evlisin ondan bu kadar üzülüyorsun benim 5.5 yıl oldu ilk yıllar bende öyleydim tedaviye de yeni başladım ne zaman başladım o zaman rahatladım , kafandaki tedaviyi erteleme bu yüzden üzüldükçe yumurtalıklar azalıyor üzülme CAnım biz de üzülüyoruz böyle okuyunca

Biliyom biliyom ama zaten yumurtam calişmiyor ki Rabbimden gelen basima tac ama diyom ya duygularima yeniliyom herkesin yerine kendimi koyuyorum herkesin uzuntusune agliyorum dun esim dedi artik yipratma kendini ve kulube de girme dedi cünku sen hassassin iyice hassaslastin bense burda bi iki isim kaldi onlari halledeyim belki bende cikacagim su duaları bitirelim ve kardesimiz gamze icin yasin istemistim onuda yapayim onada yardimci olayim helalliginizi alip ayrilcam suan uzerimde bi yuk var bi emanet onu odemem sart yoksa kahrimdan olurum

CAnım öyle düşünüp kendini bitirme yaratan elbet Hikmetiyle yaratır herkesin imtihanı farklı biz inananlar olarak kendimizden bi altına bakmakla ve şükretmekle mükellefiz . Düşün sana sevdiğin seni anlayan bi eş vermiş ne güzel bi nimet bu . Senin kalbine bu kadar merhamet koymuş elbet sebebi var . Asla kimse istediği için çocuğu olmuyor bize öyle geliyor bunu unutma cnm biz sabredelim ki meyvesi güzel olsun elimizdeki nimetler artsın bunları anlamak için en iyi ilaç zaman biliyorsun o zaman geldiğinde anlam veremeyeceğiz belki bu kadar kendimizi yıpratmışız bak en güzel vakti şimdiymiş dicez inşaAllah

Evet CAnım eşin doğru söylüyor bak Ne güzel sana destek oluyor 100 çocuğa bedel elhamdulillah :) aynen forumdan etkilemiyor insan bende hak geçmesin diye okuyan kardeşlere okuyup çıkmayı düşünüyorum ilerde

300 aldim kalan 000

Rabbim kardesimizin hacetini nasip etsin insallah
Kardeslerim aksam ezaninda zehra kardesimize duasini yapalim lutfen sonrada diger kardesimiz lokumcukk Çigdeme gecelim
Zehracim duan hacetin kabul olsun insallah.sadakani istersen duamiz sonunda ver istersen yarin senin bilecegin karar.
Cigdem kardesimize de aksam ezaniyla baslayalim insallah kardeşimiz sadakami verdim helallik verdim buyrun baslayin derse aksam ezanindan sonra duasina ortak olalim insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…