EVLÂT ISTEME DUASI

EVLAT İSTEME DUASI İÇİN LISTEMIZ

@cibilicibilisaksak06 (GAMZE)

@Ssy8491 (SEHER)

@hediye-i rahmet(RUKİYE)

@HemDeliHemAsik(HATICE KIZI HANİFE)

@ikraberraol(ÖZLEM)

@Umutvar123 ( BETÜL )

@bezginblog (EMINE KIZI ESRA)

@annesinineseri(ESER)

@Gullbahcemm(TÜLAY VE EŞİ İSMAİL)

@Mirac46 (DUYGU)

@Hayalimdi gercek oldu (HATİCE)

@cansu_tr(CANSU)

@glmserser (SEÇİL)MAZERETLI

@zeynoc17( BÜŞRA CAN)MAZERETLI

@Monalisa09 (ASU)

@Zehra_gns (ZELIHA KIZI ZEHRA)

@Lokumcukk ( ÇİĞDEM)

@sonbaharyagmuru( SERİFE)

@bahar1143 (BAHAR)

Kızlar liste bu sekilde toplam sayimiz 4774

Aksam ezanindan sonra Lokumcukk ÇİĞDEM KARDEŞIMIZIN HACETINE DIYE ALDIM DIYEREK BASLAYALIM INSALLAH .

RABBIM OKUYANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN.

Not kizlar hakkinizi helal edin vaktinizi almak istemiyorum bu sayfayi hazirlayan ve emegi olan kardesimiz gamze zor donemlerden geciyo ben ona dua etmek istedim eger helalliginiz varsa kardeşimize yasin okuyabilir misiniz toplam 41 yasin dedik.okumak isteyen kardeslerim buradaki kardeslerimin sirasi bitene kadar okursaniz sevinirim baska yerden de dua isticem.simdi okudum sayi bu die acele edilsin istemiyom sira sonu gelince isteyecegim varsa okuyan alicam insallah.bu hayra ortak olur musunuz

Yarın veririm sadakamı.okuyan arkadaşlarımdan allah razı olsun.allah kabul etsin.inşallah

Okuruz canım

Allah razi olsun canim benim hizir gibi yetisiyorsun. Üç kardesimizin sirasi bitsin oyle baslayalim araya sokmak istemedim.diger yerlerden de dua isticem uzerimde borç odeyip gonul rahatligiyla ayrilcam diger sayfalarda dua bitince hersey icin saol ezan vakti yaklasiyo Allaha emanet olun

Okuruz canım

Canım alım varsa bende katılmak isterim

EVLAT İSTEME DUASI İÇİN LISTEMIZ

@cibilicibilisaksak06 (GAMZE)

@Ssy8491 (SEHER)

@hediye-i rahmet(RUKİYE)

@HemDeliHemAsik(HATICE KIZI HANİFE)

@ikraberraol(ÖZLEM)

@Umutvar123 ( BETÜL )

@bezginblog (EMINE KIZI ESRA)

@annesinineseri(ESER)

@Gullbahcemm(TÜLAY VE EŞİ İSMAİL)

@Mirac46 (DUYGU)

@Hayalimdi gercek oldu (HATİCE)

@cansu_tr(CANSU)

@glmserser (SEÇİL)MAZERETLI

@zeynoc17( BÜŞRA CAN)MAZERETLI

@Monalisa09 (ASU)

@Zehra_gns (ZELIHA KIZI ZEHRA)

@Lokumcukk ( ÇİĞDEM)

@sonbaharyagmuru( SERİFE)

@bahar1143 (BAHAR)

@fatmaclk ( )

Kızlar liste bu sekilde toplam sayimiz 4774

Listemize bi kardeşimiz daha eklendi onunda nasibi varmış ismini henuz bilmiyorum hosgeldin diyeyim hepimizin adina.kardeşim abdestli dua ediyoz duaya baslarken sıra senin sıransa once sadakani vericeksin niyetini edeceksin duani paylasacagiz ne kadar dua alirsan sayidan düsup kalan bu diye yazarsan bi sonraki kardeşimiz o sayidan duasini düşecek.dua bitiminde yine sadaka verilecek.hayirli ugurlu olsun.

Bu arada dip not duseyim burada emegi olan kisinin adi gamze o suan zor bi donemden geciyo liste sonunda insallah ona yasin okutacagiz insallah bu hayirda bizimle olabilirsen daha da mutlu oluruz.kizlar Allaha emanet olun şimdiden hayirli sabahlar.Rabbim sabahin ezaninda sizlere guzellikle göz acmayi nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…