EVLÂT ISTEME DUASI

C cansu_tr arkadaşımız için toplam 4774 okuyoruz.

1- annesinineseri annesinineseri - Eser -795
2- nursevdi nursevdi - Nurseven -
3- C cansu_tr - 799
4- Edanur86 Edanur86 - Sevim -795
5- V Vavin - 795
6- A almasy -Selma -mazeretli
7- junes junes -795
8- Snigurucka Snigurucka -795

C cansu_tr arkadaşımızın duasına başlıyoruz.
5 gün yeterli olur sanırım.
Allah kolaylık versin.

nursevdi nursevdi Nurseven hanım, siz belki biraz ara vermek isteyebilirsiniz diye düşündüm. Yok katılacağım derseniz haber verirsiniz eklerim listeye sizi de.

C cansu_tr arkadasimiz icin okudum.Allah kabul etsin insallah.

C cansu_tr arkadaşımız için toplam 4774 okuyoruz.

1- annesinineseri annesinineseri - Eser -795- okudu
2- nursevdi nursevdi - Nurseven -
3- C cansu_tr - 799
4- Edanur86 Edanur86 - Sevim -795- okudu
5- V Vavin - 795 - okudu
6- A almasy -Selma -mazeretli
7- junes junes -795- okudu
8- Snigurucka Snigurucka -795- okudu
C cansu_tr Sizin duanız bizim tarafımızdan tamamlandı. Siz de okudysanız eğer sadakanızı verin. Okuyup da ben görmemiş de olabilirim. Çünkü yılsonu yılbaşı işlerim acayip yoğun oluyor. B,raz da moral bozukluğu eklenince ben tamamen koptum burdan desem yeridir.
Ama bu sabahtan itibaren tekrar döndüm inşaallah. Bu sabah doktora gittim. Yumurta namına pek birşey kalmamış bende. Çok umutsuzluğa kapıldım. Ağladım ilk etapta. Ama şimdi daha iyiyim.
Size anlattım rahatladım. :KK200:

Edanur86 Edanur86 arkadaşımız için toplam 4774 okuyoruz.

1- annesinineseri annesinineseri - Eser -596
2- nursevdi nursevdi - Nurseven -596
3- C cansu_tr - 596
4- Edanur86 Edanur86 - Sevim -596
5- V Vavin - 596
6- A almasy -Selma -602
7- junes junes -596
8- Snigurucka Snigurucka -596

Edanur86 Edanur86 arkadaşımızın duası: "En kisa zamanda saglikli hayirli evlat sahibi olabilmek."

Arkadaşlar duamızı 5 günde tamamlarız sanırım. Allah kolaylık versin.

Kendim icin okudum.

Okuyan herkesten Allah razi olsun.
Rabbim dualarimizi kabul etsin insallah.:KK200:

C cansu_tr Sizin duanız bizim tarafımızdan tamamlandı. Siz de okudysanız eğer sadakanızı verin. Okuyup da ben görmemiş de olabilirim. Çünkü yılsonu yılbaşı işlerim acayip yoğun oluyor. B,raz da moral bozukluğu eklenince ben tamamen koptum burdan desem yeridir.
Ama bu sabahtan itibaren tekrar döndüm inşaallah. Bu sabah doktora gittim. Yumurta namına pek birşey kalmamış bende. Çok umutsuzluğa kapıldım. Ağladım ilk etapta. Ama şimdi daha iyiyim.

Canim sakin umudunu kayip etme bu bizim sinavimiz,herseyde elbet vardir bi hayir biz bilemeyiz.
Olmazlari oldurtan Rabbim dilerse olmazlarimizi bi anda oldurtur sakin dua etmekten vazgecme.
Ben 11yildir 7Tüp bebek denemesi yapmis biri olarak halen ümitliyim asla unutsuzluga kapilmadim.
Allah nasip ederse 8.denememi dondurulmus Embiryolarlan deniyecem.
Biz hayirlisini istemeye devam edelim taktir Rabbimin.

Rabbim hepimize hayirlisiylan, salihlerden saglikli,hayirli evlatlar nasip eder insallah.

Rabbim herkese Ya safi ismiyle şifa versin inşallah ben kendim için henüz okumadım ama okurum gün içinde sıkıntı yok Rabbim bizlere de ol deyiverir insallah

X