Evlat Edinme Evlat Edinenler Lütfen Duygularınızı Bizimle Paylaşın

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?
Merhaba oğlunuz ile size güzel ve mutlu bir ömür diliyorum size bir sorum olacak aceba 8 sıradan 1 düşünce mı geldi bebeğiniz yoksa daha erken mi geldi bebeğiniz?8 sıraya geldiğiniz zaman bebeğinizin gelmesi ne kadar zaman sürdü aceba? Cevap verirseniz çok mutlu olurum

Merhaba, öncelikler teşekkür ederim. Darısı hepinizin başına... 8.sıradan sonra beklemeye devam ettik. 1.sıraya geldiğimizde haber geldi. Ama bu siteden arkadaşlarım ve liste sayesinde zaten biz kim önde kim sonra biliyorduk. Yani bir önceki arkadaşı tanıyordum. Ona haber geldiğinde bize haber verdi. Hepimizi bir telaş aldı. O bebişine kavuştu. Sonra ben telefon elimde beklemeye başladım. 1 ay da sürebilirdi bir günde .. Geçmiş zaman tam hatırlamıyorum ama sanırım 1 hafta içinde eşimi aradılar. Ve bizim kavuşma hikayemiz başladı. 8.sıradan sonra da ne kadar sürdü inanın şu an hatırlamıyorum. Geçmiş mesajlarıma bakmak gerekir. :)) Burda hepinizin heyecanına ortak olmak beni mutlu ediyor. Her an sizinle aynı heyecanı paylaşıyorum. Hepiniz için hayırlı olsun... Gelsin bebişler listemiz şenlensin....

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim her geçen gün biraz daha heyecan artıyor ins bizde en kısa zamanda o güzel haberi alırız

Merhaba, iyi haftalar güzel anne adayları, nasılsınız, istanbuldan kurumu arayan var mı sıra için ilerleme var mı bu ay haberiniz var mıdır? hazırlıklar bekleme süresi nasıl gidiyor benim sanki zaman durdu hiç ilerleme olmuyor ben öğleden sonra arayacağım bakalım düşme olmuş mu?

Merhaba, dün kurumu aradım sıramızı öğrenmek için düşme olmuş, istanbul sırasını öğrenen var mıdır? insan umutlanıyor böyle olunca

Merhabalar ,aynen sessizleşti grubumuz ,inşallah evladına kavuşanlar olmuştur da onun sessizliğidir.Ben de bayram önü aranırım diye bekliyorum ama bakalım hayırlısı,kolaylıkla olsun
inşallah sıranız çok düşmüştür benim istanbul düşme olmuştu

İyi akşamlar hanımlar,
mutlulukla yaşanan her kavuşma bizi daha çok heyecanlandırıyor. Her kavuşan annenin hikayesinde kendimizi buluyoruz. Çünkü acılarımız aynı yerden, birbirine çok tanıdık.. Ah işte bize sadece birazcık zaman gerekiyor...
Rabbim bekleyenlerin sırasını çabucak geçmesini nasip etsin..

selam güzel anne adayları nasılsınız neler yapıyorsunuz bayramınız nasıl geçti? Kurumu arayan var mı sırasını öğrenmek için var mı gelişme ben yine zor dayanıyorum aramamak için:) sevgiler

Selamlar iyiyim teşekkür ederim, siz nasılsınız?
Güzel haberler alsak keşke peş peşe..
Kız bebek sırasındayım o nedenle sıram yavaş ilerliyo.

Selamlar inşallah bir dahaki bayram evlatlarimizla daha güzel geçer diyelim benim kurumu aramama daha çok var ama bende merak içindeyim... Ama galiba İstanbul için biraz sıra ilerlemesi olmuş öyle duydum

ANNELERİMİZBAŞVURU TARİHİİL_TERCİHMELEĞİ
selinkaMar.21UŞAKKız/Erkek
feyzaumranEki.21ANKARAKız
VerdaOca.22ANTALYAKız
baramanyaMar.22ANKARAKız
mirror1981-Mar.22ANKARAKız/Erkek
ezossMar.22ANTALYAKız/Erkek
Umut2022Nis.22ANKARAKız/Erkek
omrum06Nis.22ANKARAKız
dabalakTem.22İSTANBULKız/Erkek
LimonÇekirdeğiEyl.22KONYAErkek
zeynepmhmtEki.22İSTANBULKız
Gunes gibiOca.23TRABZONKız
ehlikanaatOca.23ANKARAKız/Erkek
Neslihan1610Şub.23YALOVAKız/Erkek
TbursaNis.23BURSAKız
KalbenAnnelikYolundaNis.23BURSAKız
Cnm0618May.23ANKARAKız
yagmur adaaHaz.23SAMSUN
fatosshrAra.23İSTANBULKız
MELEĞİNE KAVUŞAN ANNELERİMİZBAŞVURU TARİHİİL_TERCİHMELEĞİ
Gunes gibiTRABZONKız Koruyucu Aile
ballıcicekAra.21ANTALYAErkek Nis.23
Rahime63Oca.22ADIYAMANKız Mar.24

Selamlar inşallah bir dahaki bayram evlatlarimizla daha güzel geçer diyelim benim kurumu aramama daha çok var ama bende merak içindeyim... Ama galiba İstanbul için biraz sıra ilerlemesi olmuş öyle duydum
en son ne zaman aradınız bilgi aldınız, ben her ay arıyorum 3 ay bekleyemiyorum 5 kız 5 erkek düşme olmuştu aradığımda inşallah temmuzu zor bekliyorum arayacağım

en son ne zaman aradınız bilgi aldınız, ben her ay arıyorum 3 ay bekleyemiyorum 5 kız 5 erkek düşme olmuştu aradığımda inşallah temmuzu zor bekliyorum arayacağım
Şubattan Mayıs ayına sadece 10 düşmüştü ama mayıstan sonraki zamandan haberim yok siz aradığınızda bir ayda mi 5 düşmüştü

Ocak ayından sonra hiç kavuşma olmamış üzüldüm şimdi

Şubattan Mayıs ayına sadece 10 düşmüştü ama mayıstan sonraki zamandan haberim yok siz aradığınızda bir ayda mi 5 düşmüştü
evet ben 3 haziranda aramıştım 5 kız 5 erkek düşmüştü bu ay bakalım ortalama ayda 3-5 düşüyor gibi sadece bir ay 10 düşme olmuştu ama çok oldu ilk zamanlar (keşke dayanabilsem 3 ay aramadan ama sabredemiyorum) bakalım ne kadar dayanıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…