Evlat Edinme Evlat Edinenler Lütfen Duygularınızı Bizimle Paylaşın

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?
bu listede üstte ilk sırada olanlar baya beklemiş 2021 ne kadar uzun 3 yıl of kavuşan vardır belki üst sıradaki arkadaşlardan
Evet gerçekten beklemek çok can sıkıcı oluyor bazen 4 yıl bile bekleyenler olabiliyormuş malesef kız bebekte özellikle biraz daha yavaş ilerliyor sira .ins en kısa zamanda kavuşuruz bebeklerimize

bu listede üstte ilk sırada olanlar baya beklemiş 2021 ne kadar uzun 3 yıl of kavuşan vardır belki üst sıradaki arkadaşlardan
EN BAŞTA BEN VARIM AMA HALA BEKLEMEKTEYİM DUA EDELİM BİRBİRİMİZE SAĞLIKLA HAYIRLA KOLAYLIKLA NASİP ETSİN İNŞALLAH KÜÇÜK ŞEHİR OLDUĞUMUZDAN UZUN SÜRDÜ GALİBA EN SON 2 DİK ERKEK BEBEKTE KIZ DA 5 Dİ MAYISTA ŞUAN 1 BİLE OLABİLİRİZ BEKLİYORUZ RABBİM KAVUŞTURSUN TÜM BEKLEYEN ANNELERİ VE BABALARI İNŞALLAH

EN BAŞTA BEN VARIM AMA HALA BEKLEMEKTEYİM DUA EDELİM BİRBİRİMİZE SAĞLIKLA HAYIRLA KOLAYLIKLA NASİP ETSİN İNŞALLAH KÜÇÜK ŞEHİR OLDUĞUMUZDAN UZUN SÜRDÜ GALİBA EN SON 2 DİK ERKEK BEBEKTE KIZ DA 5 Dİ MAYISTA ŞUAN 1 BİLE OLABİLİRİZ BEKLİYORUZ RABBİM KAVUŞTURSUN TÜM BEKLEYEN ANNELERİ VE BABALARI İNŞALLAH
İnşallah en yakın zamanda kavuştum yazmak nasip olur ❤️

EN BAŞTA BEN VARIM AMA HALA BEKLEMEKTEYİM DUA EDELİM BİRBİRİMİZE SAĞLIKLA HAYIRLA KOLAYLIKLA NASİP ETSİN İNŞALLAH KÜÇÜK ŞEHİR OLDUĞUMUZDAN UZUN SÜRDÜ GALİBA EN SON 2 DİK ERKEK BEBEKTE KIZ DA 5 Dİ MAYISTA ŞUAN 1 BİLE OLABİLİRİZ BEKLİYORUZ RABBİM KAVUŞTURSUN TÜM BEKLEYEN ANNELERİ VE BABALARI İNŞALL
ne kadar yakın sıranız maşallah, en kısa zamanda güzel haberlerinizi alalım inşallah, beni korkutan tek şey inşallah büyük şehirler sıranın 1 olmasını beklemiyordur neye göre ilerliyor aceba mesela istanbul bizim uzamanımız sıranız 30 a geldiğinde her an telefon gelebilir demişti ben o gözle umutla bakıyorum

Merhaba geleceğin güzel anneleri, bir şeyle karşılaştım bu platformda yazıları okudum az önce süt annelik olayı, siz bebekleriniz gelince sadece mama ile mi besleyeceksiniz yoksa süt anne arayışında olacak mısınız? Bende bebeğim gelmeden araştırmaya başladım şifa niyetine dr lar bile anne sütünün yararını konuşuyorlar tabi tanıdık olsa daha iyi en azından ne yediğini içtiğini bilirsin gaz olayından dolayı, merak ettiğim aceba anne sütünden hastalık bulaşır mı? aranızda bu konuda benim gibi düşünen var mıdır? şimdi mamalarda anne sütüne baya yakın ama fikrinizi merak ettim

Merhaba geleceğin güzel anneleri, bir şeyle karşılaştım bu platformda yazıları okudum az önce süt annelik olayı, siz bebekleriniz gelince sadece mama ile mi besleyeceksiniz yoksa süt anne arayışında olacak mısınız? Bende bebeğim gelmeden araştırmaya başladım şifa niyetine dr lar bile anne sütünün yararını konuşuyorlar tabi tanıdık olsa daha iyi en azından ne yediğini içtiğini bilirsin gaz olayından dolayı, merak ettiğim aceba anne sütünden hastalık bulaşır mı? aranızda bu konuda benim gibi düşünen var mıdır? şimdi mamalarda anne sütüne baya yakın ama fikrinizi merak ettim
Ben süt anne olarak değil ama zamanı geldiğinde bir emzirme danışmanı ile görüşüp kendim emzirmeyi düşünüyorum... Umarım herşey gonlumuzce olur

Merhaba, İstanbuldan 2021 yılı başvuru tarihim bugün kurumu aradım 48.sıra 2 ayda 2 kişi 😔 yaşım 42 hasretle bekliyorum kızımı ama sıra çok yavaş ona yetemeyeceğim diye korkuyorum yaşlanıyorum..😔😔

Merhaba, iyi haftalar güzel anne adayları, nasılsınız, istanbuldan kurumu arayan var mı sıra için ilerleme var mı bu ay haberiniz var mıdır? hazırlıklar bekleme süresi nasıl gidiyor benim sanki zaman durdu hiç ilerleme olmuyor ben öğleden sonra arayacağım bakalım düşme olmuş mu?

Bugün aradım 1 temmuz 2024 48. Sıradayım kız bebek 2 ayda 2 kişi 😔😔😔bazen çok umutsuzluğa düşüyorum en güzel zamanlarım boşa grçiyor yaş 42 bebişim geldiğinde ona yetenemekten korkuyorum 😢

Bugün aradım 1 temmuz 2024 48. Sıradayım kız bebek 2 ayda 2 kişi 😔😔😔bazen çok umutsuzluğa düşüyorum en güzel zamanlarım boşa grçiyor yaş 42 bebişim geldiğinde ona yetenemekten korkuyorum
Maalesef ki sürecimiz uzun .... Beklemek bazen umutsuzluğa dusmemize sebep oluyor ama merak etmeyin bizler cok iyi ebeveynler olucaz ❤️

Bugün çok duygusaldım ve umutsuzluğa kapıldım ve bu siteye denk geldim benimle aynnı duyguları yaşayan sizlerden umut destek bana iyi gelir diye düşündüm çok teşekkür ederim 🌺

Bugün çok duygusaldım ve umutsuzluğa kapıldım ve bu siteye denk geldim benimle aynnı duyguları yaşayan sizlerden umut destek bana iyi gelir diye düşündüm çok teşekkür ederim 🌺
Ne yazikki çoğumuz kurumu aradigimizda siramizin az düştüğünü öğrendiğimizde bı modumuzda düşüklük oluyor bu çok normal... Evlatlarımıza kavustugumuzda bunların hepsini unutucaz ben buna inanıyorum ❤️

Bugün aradım 1 temmuz 2024 48. Sıradayım kız bebek 2 ayda 2 kişi 😔😔😔bazen çok umutsuzluğa düşüyorum en güzel zamanlarım boşa grçiyor yaş 42 bebişim geldiğinde ona yetenemekten korkuyorum 😢
merhaba, bende dün aradım 1 temmuz hem kız hemde erkekte 2 düşme olmuş / kız 106 erkek 49 (allah sabır versin bende dün baya kötüydüm ama bu gün dikildim yol uzun sanırım böyle 1-2 düşerse seneye kavuşacağız.. ama sonu güzel olacak eminim salmayalım kendimizi modumuzu yüksek tutalım. siz neler yaptınız hazırlık vs. çalışıyor musunuz siz mi bakacaksınız bebişinize, biraz farklı konular konuşalım, dün bir arkadaşım bana göğüs masajından bahsetti aranızda yapan var mıdır yani doğum yapmayan kadından da süt gelebilir mi bu aralar bunu araştırıyorum.. Birde çok merak ettiğim bebeğine kavuşan anneler özellikle sizler bilgi verirseniz çok sevinirim, mesela telefonla arandığınızda bebek hakkında bilgi veriyorlar mı yoksa oraya ulaştığınızda mı öğrendiniz. üzmeyin kendinizi her şey seneye bu zamanlar çok daha güzel olacak diye umuyorum

seni çok iyi anlıyorum hatta buraya girip dün sıramı bile yazmak istemedim o derece ama paylaştıkça azalacak üzüntülerimiz umutsuzluklarımız.

Günaydın sevgili güzel anne adayları, bebek odanız için neler yaptınız keşke buradan foto paylaşabilsek birbirimize fikir olurdu.

merhaba, bende dün aradım 1 temmuz hem kız hemde erkekte 2 düşme olmuş / kız 106 erkek 49 (allah sabır versin bende dün baya kötüydüm ama bu gün dikildim yol uzun sanırım böyle 1-2 düşerse seneye kavuşacağız.. ama sonu güzel olacak eminim salmayalım kendimizi modumuzu yüksek tutalım. siz neler yaptınız hazırlık vs. çalışıyor musunuz siz mi bakacaksınız bebişinize, biraz farklı konular konuşalım, dün bir arkadaşım bana göğüs masajından bahsetti aranızda yapan var mıdır yani doğum yapmayan kadından da süt gelebilir mi bu aralar bunu araştırıyorum.. Birde çok merak ettiğim bebeğine kavuşan anneler özellikle sizler bilgi verirseniz çok sevinirim, mesela telefonla arandığınızda bebek hakkında bilgi veriyorlar mı yoksa oraya ulaştığınızda mı öğrendiniz. üzmeyin kendinizi her şey seneye bu zamanlar çok daha güzel olacak diye umuyorum
Merhaba güzel günlerimiz yakın diyelim ve mutlu olalım ❤️ süt olayında ise araştırdığım kadarıyla illa doğum yapmak gerekmediği... Göğüs masajı ve sağma ile uyarıp süt gelmesi sağlanabiliyormuş .... Ben deneyeceğim neden olmasın ki 🤭

günaydın bu grup çok sessiz oldu artık, eskiden her gün bakardım yeni güzel haberler var mı diye şimdi baya enerjisi düştü.

X