Evinde kedi besleyen varsa yardım lütfen

Ay saçmalık ya hayvan sevgisi ile alakası yok bunun. Evinde eşyaların yenidir her yere tüy döküyor her gün ev temizlemek zorunda kalacaksın sormadan kedi emanet edilir mi kedi bakimi yapan yerler var evler de var öğrenciler bakıyor kediseverler evlerinde bakıyor ne münasebet 2 ay memleketine giderken size sormadan bırakması. Arayıp söyleyin

Ama maalesef ki öyle benim ev erkek dolu. Kedi oğlum bile mamayı döke saça yiyor kendini az yalıyor tam erkek . Arkadaşım diyor ki senin gidişat bu erkekler yüzünden bakırköy

Evet hep banyoda lavaboda yatıyor suyu oradan içiyor. Duşa girmek için izin istedim bana ters ters baktı. Korkup çıktım duş almadan. Orayı sahiplendi sanki hiç kalkmıyor.

Ayyy birde bunun için linç yiyorum resmen. Sanki ben bıraktım kediyi elalemin evine.

Evet kedi bencede çalışan çocuklu biri için zor hele çocuk küçükse. Benim bekarken vardı kedimiz ama evlenince tekrar kedi almak istemedim şuan evde bakamam sadece kuşum var. Şimdi bi kedi gelse kuşumla alışma süresi falan imkansız benim için. Evde beslemek istemeyince hayvan düşmanı mı olunuyor gerçekten.

Burun reseptörlerine baktırmayı düsündünüz mü? Kötü kokunun kaynagı herhangi bi saglık sorununuz olabilir. Cünkü kedi kokmaz. :):)

Evet hep banyoda lavaboda yatıyor suyu oradan içiyor. Duşa girmek için izin istedim bana ters ters baktı. Korkup çıktım duş almadan. Orayı sahiplendi sanki hiç kalkmıyor.
Ora serin diye yatıyorlar banyoda benim ki de şuan banyo da . Ne kadar kalacak sizde ? Benim kedi oğlum sabahları anne diye bağırarak bizi uyandırıyor uzun kalacaksa o kedi de sana anne der artık

Ayyy birde bunun için linç yiyorum resmen. Sanki ben bıraktım kediyi elalemin evine.
Ay kimse kusura bakmasın hijyen eksik oluyor kim ne derse desin kedili evlere gittiğimde yatak yastık koltuk hep tüy oluyor bu kedi mutfağa da giriyor ben istemem yiyemem de yemek fln. hayvan sevgisi alıp bağrına basmak değil ya ben uzaktan beslerim su koyarım evimde yasayamam ani harekete de gelemem mesela. korkutuyor bunlar beni huzursuz ediyor. ki sizde huzursuz olmuşsunuz. Eşiniz de çok büyük ayıp etmiş 3 gün değil 5 gün değil kaç gün duracak ki

Bir şey olmaz kanka, madem gelmiş hayvan salak kocana sebep misafir et gitsin bari ... biraz seversin, biraz oynatırsın degişiklik olur hem de.
Sever sever, onlar oyle bir sey ki seytan tüyü var onlarda, ne yapıp edip kalbini çalıyorlar ınsanın:)

Bende bunu anlamadım. Yahu istemiyorum ama istemiyorum diye hayvanı aç susuz kafeste hapsedicem falan sanıyolar sanırım.
Bazıları okuduğunu idrak edemiyor.

Bende bunu anlamadım. Yahu istemiyorum ama istemiyorum diye hayvanı aç susuz kafeste hapsedicem falan sanıyolar sanırım.
Bazıları okuduğunu idrak edemiyor.
Evet gerçekten zor benim kuşum uçarken tüy bırakıyo bazen kaldıki onu bile hep süpürmek lazım, kedi tüyüde çok ince yapışıyor her yere.

benim kedi dişi oda işedi, erkek kediler kisirlastirilmaz ise kizginlik donemlerinde dehşet testesteron kokusu salgiliyo

Royal canin yazarken elleriniz titremedi mi? :) royal canin en iyi mama degildir kedinizin dıskısını kokutacak kadar kötüymüs demek ki. Keske biraz daha paraya kıyıp yüksek segment mamalar alsaymıssınız.. kumu zaten royal canin alan birine sormak istemiyorum.

sahibine haber verin lütfen biran önce alsınlar. kediler zaten çok hassas ve depresyona kolay girmeye meyilli hayvanlar. mekan değişikliği onları hasta eder. Üstüne bir de banyoda kapalı durması ve evdeki gerginliği de hissetmesi onun için hiç sağlıklı bir durum değil.

camdan net atlar.
ve 4 ayak üstüne düşer, kediye bir şey olmaz söylentileri asıl şehir efsanesi. lütfen çok dikkat edin.

umarım biran önce geri alırlar

sormadan bırakan kedi sahıbı hatalı
Bu saçakta cam kapanmaz kedı bakanın teli olur zaten
Benım bütün camlarda tel var ama balkonda yok atlıyor bakıyor bazen ama kaçamak atlamaz ama tezgaha atlar derken düşer her zaman kapalı kapısı ama bazen denk gelıyor zor
Tatıle gıtmem kim bakacak evde en fazla bırkac gece durur sonra zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…