evimi bok sineği sardı

hayır mutfakgımda buluyorum banyoma gıdıyor oturma odası ama daha cok perdemde duruyor evım temız perdelerımde temız yani anlam veremıyorum hergün siler süpürürüm de
Kornişlerim oraları köşeleri, çatlak vs varsa oraları kontrol edin. Bir yerde tavan arası vs var mı? Hayvan leşi kalmış olabililecek bir şey var mı?

Benim kocamda balığa götüreceği kurtları hava alsınlar diye poşete delik açınca kozadan çıktığında camlarimi kaplamışti o pislik sinekler..kesin evinde bir yere koza yapmışlardır yoksa mümkün değil.

O kurtlar çok olmali yada bir sinek girip yumurta bırakmış olmalı yoksa dışarıdan girmiş olamaz o kadarı

Kornişlerim oraları köşeleri, çatlak vs varsa oraları kontrol edin. Bir yerde tavan arası vs var mı? Hayvan leşi kalmış olabililecek bir şey var mı?
korniilerin aralarına bakayımm oralarda canlı ne olabılırkı ama bakıyorum bunlar genelde ete ve pisliğe gelıyormus anlam veremedıgımde o ve sürüyle bır ıkı tane degıl

Ay kocam böyle bir şey yapsa evden kovarım onu ya sıçarım hobisine de balığına da kurduna da ıyyyy

avusturyada yasıyorum burası cok sıcak olmuyor sabah yatak odama vuruyor güneş öylen oturma odama günes vurdugu vakıt dıger odasa vakıt gecıyorum daha cok estiği için acmıyorum pek cocugum daha 7 aylık

Ay kocam böyle bir şey yapsa evden kovarım onu ya sıçarım hobisine de balığına da kurduna da ıyyyy
İki paket kurt mutfağa yayılmıştı.elleriyle topladı duvarlar dolaplar halılar deterjan içine bile girmişti bense nefret ederim ..son kurdu bulana kadar girmediğim mutfağa

Tabu kendini kurtarıp dolabın duvarla arasına girebilen koza olmuş her sabah camda bir 20 sinek oluyor pencereyi aciyorduk çıkıyorlardi

avusturyada yasıyorum burası cok sıcak olmuyor sabah yatak odama vuruyor güneş öylen oturma odama günes vurdugu vakıt dıger odasa vakıt gecıyorum daha cok estiği için acmıyorum pek cocugum daha 7 aylık
Türkiye şartlarını düşündüm bir an. Bebekte var ilaçlama nasıl olur bilemedim.

Ben fotoğrafını görsem hemen geçerim, değil ki evi istila etmesi. Eve niye getiriyor, deli midir nedir ya.

merabalar benımde evımde çöpten dolayı kurt olmus ve temizledim kac gün takip ettim yoktu ondan bir hafta sonra perdemde dün 30 tane bok sineğine rastladım öldürüyorum gene cıkıyor ama ortada kurt yok sebep nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…