evimi bok sineği sardı

Açıkta yemek bırakıyor musunuz? Kapalı olmayan poşetlerde çöp bulunuyor mu? Bulaşıkları yemek artıklarıyla lavaboda bekletiyor musunuz?

Bok sineğini bilmiyorum,evi ilaçlatsanız iyi olur ,o sürede evde kimse kalmasa tabi ilaçlama ekibi ne diyorsa ne kadar süre evde olunmaması gerekiyorsa,öyle öldürmeyle çözülecek gibi değil yuva yapmış gibi.

merabalar benımde evımde çöpten dolayı kurt olmus ve temizledim kac gün takip ettim yoktu ondan bir hafta sonra perdemde dün 30 tane bok sineğine rastladım öldürüyorum gene cıkıyor ama ortada kurt yok sebep nedir
Çöpten nasıl kurt oluyor ki?

kızlarrr sabah bır uyandım 5 gibiydi perdem 30-40 tane bok sineği öldürdüm ertesi gün sanah gene aynı ve hep sabah vakti oluyor camlar kapalı bıryer acık degil ne yapıcam bir anlamımı var acaba

Ay aklıma Hülya Mizginin evimi bok bastı repliği geldi 🤣🤣

Şaka maka bir yana evi komple kontrol edin eşinizle. Yani her köşe bucağı. Çöpleri dipleri.

Buna rağmen birşey bulamazsanız profesyonel birilerini çağırın ilaçlayıp baksınlar.

merabalar benımde evımde çöpten dolayı kurt olmus ve temizledim kac gün takip ettim yoktu ondan bir hafta sonra perdemde dün 30 tane bok sineğine rastladım öldürüyorum gene cıkıyor ama ortada kurt yok sebep nedir
Kürt gozukecek bir yerde değildir. Bende temizledik sanıyordum ama kurtlar koza yapıp sineğe dönüşünce çıktı tekrar meydana

Sinek kazadan mı çıkıyormuş🫨 Kk enteresan bilgiler sunmaya devam ediyor. Halinizi hayal edince tam evi bırakıp kaçmalık olmuş.
Bu arkadaşın bok sineği dedigi kurt sinegi .sineğin yumurta biraktigi yerde kurt oluşuyor diye biliyorum. Sineğin sırtı renkli ve parlak o_O
Benim eve doğrudan kurt olarak geldiği için sineğe dönüştüler.

Ama konu sahibinin evine çöp de oluşmuş öyle yazmış o_O

X