Evime giren kurum

MaviiDelisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2017
200
102
Disardan evime kurum giriyor cevremdeki her firini sikayet ettim ama hala kurum geliyor evime sizce nereden gelebilir evimde dogalgazli pencerelerimi acamiyorum asiri bir kurum gelisi var

Yan tarafimda lahmacun firini vardi orayi sikayet ettim filtresi yokmus filtre taktirdilar fakat hala devam ediyor anlamis degilim hala 9 aylik evliyim ve halilarim mahvoldu cami pencereyi acamiyorum siliyorum 2 dk sonra tekrar yerler kurum fotograf ekleyebilsem fotograf ekliyecegim ama nerden ekleniyor bilmiyorum

Yan tarafimda lahmacun firini vardi orayi sikayet ettim filtresi yokmus filtre taktirdilar fakat hala devam ediyor anlamis degilim hala 9 aylik evliyim ve halilarim mahvoldu cami pencereyi acamiyorum siliyorum 2 dk sonra tekrar yerler kurum fotograf ekleyebilsem fotograf ekliyecegim ama nerden ekleniyor bilmiyorum
Belki başka evlerin bacalarından geliyor ? Olabilir mı böyle bişey ? Camlar kapalıyken sorun yoksa çevreye biraz daha bakın belki birinin bacasından geliyor ya da komşularına bı danış belki onlar da aynı sorunu yaşıyordr

Baska bacadan mi geliyor bilemiyorum fakat yazinda ayni durum mevcut etrafima sordugumda lahmacun firini denmisti sikayet ettim sulu filtre tattirmislar en ii filtrelerden biri ama hala ayni seyi yasadigim icin deli oluyorum herkeste ayni sorun var

X