Evim gözlerim önünde yandı ve yok oldu

çok geçmiş olsun ailenızden birine bişey olmamışya şükürler olsun.cana geleceğine mala gelsin arkadaşım öyle düşün.bir hayır vardır..sevgilerimle...

cooook üzüldüm cok gecmis olsun... böyle bir durumda insan ne diyecegini de bilemiyor :sm_confused: iyiki kizinizla evde degildiniz.. duman zarar verebilirdi.. en azindan sizlere bir sey olmamis olmasi sevindirici...

allah korumuşş.çok geçmiş olsun
sigorta olması iyi
haasarınız karşılanır en azından
sıkmayın canınızı

canım çok geçmiş olsun....
Allah sana ve ailene daha büyük dert vermesin....

çok çok büyük geçmiş olsun..ben okurken bile şaşırdım kaldım..kimbilir sizler ne durumdasınız..çok şükür ki ewde değilmişsiniz..çok şükür ki önce ewe uğramışsınız da patlama olmadan komşularınızı da çıkarabilmişsiniz..rabbim korumuş hepinizi..hasar için üzülmeyin demiycem ,mal canın yongasıdır demişler ama..nelerin ucundan döndüğünüzü düşününce bu yanında hiç kalır..tekrar tekrar geçmiş olsun...

canım çok geçmiş olsun yaaa inan çok üzüldüm ama cana geliceğine mala gelsin iyiki eve gitmissin yaaa

canım gecmıs olsun cok uzuldum yaa,cok sukur sıze bırsey olmamıs.ınsallah cabuk atlatırsınız.

çok çok geçmiş olsun arkadaşım... cana geleceğine mala gelsin sen ve sevdiklerin çevrendeler ve sağlar değil mi?? buna da şükret... umarım en kısa zamanda evinizi tekrar kurarsınız:teselli:

geçmiş olsun.çok kötü ALLAH yardımcınız olsun.en önemlisi sağlığınıza bişiy olmaması yoksa daha kötü olurdu.mal tekrar bulunur ama can bir daha bulunmaz.üzülmeyin ALLAH beterinden korusun

cok gecmis olsun
sukurki caniniza bir sey olmamis
insallah en kisa zamanda toparlanirsiniz

cok gecmis olsun canim ,insallah en kisa zamanda kendini toparlarsin...Cana gelecegine mala gelsin demek düser bu durumda...Cok cok gecmis olsun tekrar...

gerçekten çok çok geçmiş olsun.insanın emek verdiği şeylerin yok olması ne demek bilirim.(depremde öğrendik)giden herşey yerine geliyor.yeterki giden can olmasın.allah sizi ve yavrularınızı korumuş.üzmeyin kendinizi....

canım çok geçmiş olsun
ALLAHIm korumuş sizi
ya evde olsaydınız giden mala olsun
inş en kısa zamanda atlatırsınız canım

çok üzüldümmmm çok büyük geçmiş olsunnn...
mal canın yongası derler ama sizleri bişey olmamış yaaa
önemli olan bu bence...
yavaş yavaş imkan el verdiğince toparlanırsınız inşallah
herşey zamanla yerine gelir
çok geçmiş olsun...

Çok büyük geçmis olsun canınıza bişi olmamısya gerisi zamanla yerine gelir.... Yitirdiginiz herseyin daha fazlası senin olması dilegi ile a.s.

çok.çok.büyük.geçmiş.olsun
bı.kurban.yada.bı.çocuk.sevndrn.canınıza.bışey.olmamış
allah.korusun.o.an.evde.sz.ve.aılenz.de.olablrdı
allah.korumuş

cok gecmis olsun verilmis sadakaniz varmis evde degilmissiniz. positif dusunmek lazim gelen mala gelsin caniniz onemli olan. esya herzaman alinir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…